Havalı Tüfekler

Doğa sporları tutkunlarına özel av ürünlerine, Türkiye’nin en kaliteli online alışveriş mağazası olan hepsiburada.com avantajlarıyla ve birbirinden özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Avcılık, kampçılık ve atış sporları ile ilgileniyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken bu ürünler sayesinde dilediğiniz gibi bir hafta sonu geçirebilir, ava çıkabilirsiniz. Ana ve yardımcı ekipmanlarına da sahip olarak atış keyfinizi renklendirip kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik havalı tüfekler fiyatları, kaliteleri bakımından da çok cazip.
Havalı tüfekler, diğer türlerden farklı olarak hava sistemi ile çalışan ürünler. Modelleri, kurma prensiplerinin türüne göre farklılık gösteriyor. Namludan kırmalı, yani namluyu aşağı yönde çekip bırakarak gaz pistonuna hava dolgusu yapılan modeli tercih sırasında zirvede. Bir diğeri ise, namludan kırmalı tüfeklerin biraz rotasyon geçirmiş modeli olan, namlu altındaki bir çubuk vasıtasıyla kurulan model ve ilk model ile çalışma prensipleri aynı. Çevreye zararı olmayan bu ürünler kullanım izni gerektirmiyor. Mermileri kurşundan üretilir, atıcılık ve avcılık sporları için oldukça elverişlidir.
Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, dünyaca ünlü markalar bir pompa yardımıyla hava doldurulan havalı tüfekler de üretti. Bu ürünler 200 bara kadar basınç elde edebildiklerinden dolayı daha uzak atışlar yapabilirler ve diğer ürünlere nazaran daha fazla mermi kapasiteleri var. Atıcılık sporu ile ilgileniyorsanız ve avcılığa meraklıysanız bu ürünler tam da size göre.
Alışverişin güvenli ve kaliteli adresi, Türkiye’nin en prestijli alışveriş mağazası hepsiburada.com fırsat ve avantajlarıyla havalı tüfekler, silah aksesuarları ve kampçılık malzemelerini sizlerin beğenisine sunuluyor. Crosman, Weihrauch gibi kalitenin ve şıklığın buluştuğu ürünler oldukça uygun fiyatlara sizleri bekliyor. Üstelik 75 TL ve üzeri spor ürünleri alışverişlerinizde kargo da bedava. Zaman kaybetmeden kalite ve şıklığın çarpıcı birlikteliğine siz de ortak olun.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havalı Tüfekler

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/60001546/2147483635/60001186/60001187/60001190