İpad 6 Nesil 

Teknoloji son yıllarda gördüğü büyük ilgi ile birlikte yükselişe geçmektedir. Gördüğü ilgi ile birlikte birçok farklı ürün üretimleri oluşmuştur. Günümüzde hızlı bir gelişim gösteren teknolojik ürünler hemen hemen her gün yepyeni ürünlerle hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Laptop, akıllı saat, tablet, televizyon ve bunun gibi birçok ürün hayatımızı kolaylaştırmak için her daim erişebileceğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Depolama yapmak, görüntülü görüşmek, sesli görüşmek, yazılı görüşmek gibi birçok işlemi şarjlı çalışma sayesinde her an her yerde erişim olanağı sağlamaktadır. İş hayatımızda, çocukların ve yetişkin bireylerinde işini kolaylaştıracak birçok uygulamaya ve teknolojik ürüne sahip olmakla birlikte her yaş grubuna hitap etmektedir. 

Çağımız artık teknoloji çağı olduğundan dolayı küçükten büyüğe herkesin kullandığı ürünlerin en başında da ipad 6 nesil gelmektedir. Her daim kalite denilince akla gelen ilk markalardan olan apple modern ve şık tasarımlarıyla rahat bir kullanım sağlamaktadır. Modern ve şık tasarıma özel olarak mavi, sarı, pembe, uzay grisi, siyah, altın sarısı ve bronz olarak seçeneklere sahiptir aynı zamanda çok rahat bir kullanım sunan kılıfları da bulunmaktadır ayakta durma desteği sunan ve renk seçenekleri sınırsız olan kılıflar koruyucu özelliği bakımından da çok faydalıdır. Bu sayede laptop modellerinde olduğu gibi çanta ihtiyacı duyulmaz bu da yerden tasarruf sağlamaktadır. Seyahatlerde de taşıma kolaylığını büyük ölçüde etkilemektedir.

Ipad 6 Nesil Bazı Özellikleri

Teknolojik bir ürün alındığında çok detaylı olmasa da bazı özellikleri öğrenmekte yarar vardır. Bazı modellerde yalnızca wifi bağlantısına izin verilirken bazı modellerde wifi ve mobil veri bağlantılarına izin verilmektedir. Mobil veri bağlantısının kurulabildiği modellerde sim kart desteği de sunulmaktadır. Mobil veri desteği olan cihazlarda sim kart desteği bulunduğundan Apple özel olan FaceTime özelliği de kullanılabilmektedir. Mobil veri bağlantısı olan modellerde İpad 6 Nesil Cellular başlığı altında satışa sunulmaktadır. Şık tasarımıyla ve zarif görüntüsüyle her kesime hitap etmekte olan Ipad 6 nesil Kullanıma bağlı kalmakla birlikte pil ömrü de 10 saat kadar gitmektedir. Sürekli video, dizi, film izlenen ve aktif kullanıldığı takdirde daha kısa süreler gidebilmektedir. Bir Ipad 6 nesil almadan önce Kullanım amacına bağlı olarak depolama ve bağlantı destekleri muhakkak incelenmelidir. İş amacıyla kullanılması halinde belge ve dosya verileri kullanılacağı zaman yüksek depolama alanına sahip cihazlar tercih edilmelidir. Bunun için ıpad 6 nesil 128 GB yeterli olacaktır. Parmak izi okuyucusu da bulunan cihazlarda gizlilik hedefi olanların vazgeçilmezidir. Cihazda bulunan hoparlör, ses gücü olarak oldukça güçlü bir verim sağlamaktadır fakat kalabalık ortamlarda ses netliği açısında kulaklık girişi veya bluetooth desteği bulunmaktadır. Bu özellikle iş seyahatlerinde ve kalabalık ortamlarda vazgeçilmez bir beklentidir. 

Hemen hemen her modelde bulunan kalem desteği çizim ve not alırken inanılmaz kolaylık sağlamakla birlikte işlerimizi oldukça kolaylaştırır. Ekran boyutları model farklılıklarına göre değişmektedir tam ekran ve ince bir tasarıma sahip olmasıyla birlikte ince ve hafif olması da tercih sebeplerindendir. Farklı model ve renk seçenekleri bulunmakla birlikte aynı zamanda şık tasarımları sebebi ile de tercih edilmektedir. Her modelde ön ve arka kamera olmak ile birlikte iki adet kameraya sahiptir. Çekilen fotoğraflarda tarih ve konum bilgisi eklenmekle birlikte seri çekim, HDR ve dokunarak netleme özelliklerine sahiptir. Arka ve ön kamerada flaş desteği bulunmaktadır. Yüksek pikselli çekim gücü ile göz alıcı canlılıkla çekimler yapabilirsiniz. Video çekim özellikleri de en az fotoğraf kalitesi kadar iyidir. Saniyede 240 kare kadar çekebilen ağır çekim özelliği bulunmaktadır aynı zamanda hızlı çekim özelliği de en sevilen özelliklerdendir. Yakınlaştırma yapıldığında netliğini kaybetmeyen bir kaliteye sahiptir. Parmak izi tutmayan ön ve arka yüzeye ve parlaklığıyla göz alır.

Ipad Modelleri 

Ipad 6 Nesil 32 GB

Bu cihaz genel olarak eğlence amaçlı kullanılan bir modeldir. Depolama alanı olarak küçük olduğundan dolayı belge ve evrak biriktirme amacına çok fazla hitap etmemektedir. Ekran boyutları değişim göstermektedir. Gümüş, altın sarısı, bronz ve siyah olarak renk seçenekleri bulunmaktadır. Ekran koruyucusu ve kılıfları bulunmakta olan bir modeldir.

Ipad 6 Nesil 64 GB

Bu cihaz modeli genel olarak tüm amaçlara hitap etmektedir. Teknolojinin ve apple hemen hemen her özelliğine sahip olan depolama alanı orta düzeyde olmakla birlikte yine şık tasarımıyla tercih sebeplerindendir. Renk olarak Gümüş, Uzay grisi, sarı, bronz ve siyah seçeneklerine sahiptir. Kılıf ve koruyucu modelleri de bulunmaktadır.

Ipad 6 Nesil Pro 12,9 

Pro modelleri diğer modellere göre işletim sistemi itibariyle birçok farklı özelliğe sahiptir. İşlemci Ipad air modelli cihazlar 8 GB ram hafızasına sahip olmaktayken Pro modellerde 16 GB ram hafızasına sahiptir. Renk seçenekleri Gümüş, Uzay grisi, sarı, bronz ve siyah seçeneklerine sahiptir. Kılıf ve koruyucu modelleri de bulunmaktadır.

Ipad 6 Nesil Mini 256 GB 

Pil ömrü diğer cihaz modellerine nazaran daha uzun süre gidebilmektedir. Tüm gün keyifle kullanabilecek olan cihaz özelliklerine sahiptir. Depolama olarak yüksek saklama alanına sahip olması amacıyla iş amacıyla kullanılması çok popülerdir. Kalem özelliği olmasından dolayı çizim ve not alınma olarak da büyük kolaylık sağlamaktadır.

Ipad Kılıfları ve Koruyucu Ürünleri 

Teknolojik aletleri korumak ve dış görüntüsünü enerjik ve renkli hale getirmek için kullanılan ürünler günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Silikon kılıflar daha renkli ve canlı bir görünüm isteyenler ve daha çok ev ortamında kullanılan cihazlarda tercih edilmektedir. Sevimli karakterlerin bulunduğu kılıflar çocuk kullanıcıların tercih ettiği seçenekler arasındadır. Ayak desteği de bu kılıflarda olmazsa olmaz özelliklerindendir. Ayak desteği cihazınızı komple kaplayan kapaklı olmakla birlikte kapak açıldıktan sonra arkadan destek olarak ayakta durabilmesini sağlar. Silikon kılıflar daha çok cihazınızın arka kısmını korumaya ve renklendirmeyi hedeflemek amacıyla kullanılır. Cihazın ekranını korumak için kullanılan ekran koruyucular düşürme kaynaklı darbeler ön kısmı kaplamayan kılıflarda yüzeyde oluşabilecek çiziklerden korumaktadır. Kapaklı Ipad 6 nesil kılıf modelleri ise tam ve üstün bir koruma sağlamaktadır. Kapaklı modellerin yanı sıra birde tablet çantaları bulunmaktadır. Tablet çantaları seyahatlerde taşıma kolaylığıyla birlikte korumada sağlamaktadır. Renk çeşitliliği çok fazla olan çantalar günlük hayatımızda da saklama ve koruma yönünden oldukça tercih edilmektedir.

Ipad 6 Nesil Fiyatları

Günümüzde artık mecburu gereksinim duyulan teknolojik aletler fiyat olarak da bütçeyi zorlamamalıdır. Bu sebeple hem hesaplı hem de kullanışlı olması en birincil tercih sebeplerindendir. Hem iş hem de günlük hayatımızda büyük yardımcı olan cihazlar artık günümüzün vazgeçilmez parçalarından biridir. Ipad 6 nesil performans açısından diğer markalarda olmayan birçok özelliğe sahip olduğundan dolayı fiyat bakımından da oldukça hesaplıdır. Daha profesyonel bir kullanım sağlamak isteyenlerin tercihi olduğundan dolayı Ipad 6 nesil fiyat anlamında bütçeyi çok zorlamamaktadır. Renk, depolama alanı, incelik ve ekran boyutlarına göre fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir. Apple ürünleri kalite ve uzun ömürlülük bakımından oldukça sağlamlığıyla bilinmektedir. Onun için verdiğiniz fiyatları sonuna kadar hak etmektedir. 

Ipad 6 Nesil Tabletleri Neden Tercih Etmeliyiz?

Kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermekte olan ıpad 6 nesil iş hayatında ve günlük yaşamımızda sorunsuz bir şekilde kullanım sağlamak isteyenlerin tercih sebebidir. Depolama alanı ve iş hayatının temposuna ayak uydurmakta zorluk çekmek istemeyenlerin tercihi bu yönde olmalıdır.

Ipad 6 Nesil Tableti Kimler Kullanabilir?

Her yaştan kullanıcıya hitap etmekte olan ıpad 6 nesil genellikle iş hayatında ki tempoya ayak uydurmak amacıyla kullanılmaktadır. 

Ipad 6 Nesilde Sim Kart Desteği Bulunur mu?

Sim kart desteği bulunan modelleri vardır. Görüntülü görüşme, sesli Konuşma ve yazılı konuşma gibi imkanlar sunmaktadır. Sim kart desteği olan cihazlar telefon gibi kullanıma uygundur.

ipad 6 nesil
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Bilgisayar
Tablet
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti

ipad 6 nesil

ile ilgili 58 ürün bulduk