Güneş gözlükleri, UV filtreleri sayesinde gözleri güneşten gelen zararlı ışınlardan koruyor; yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında tercih ediliyor. Uzun süre güneş ışığına maruz kalmanın katarakt ve sarı nokta gibi göz hastalıklarını tetiklediği biliniyor. Bu sebeple gözleri güneşten kaliteli ürünler yardımıyla korumak önem taşıyor. Stil ve yaratıcılık odaklı çalışan Italia Independent, modayı, yenilikçi ürünler kullanarak takip etmeyi sevenlere hitap ediyor. Sunduğu trend ürün çeşitleriyle tarzınızı bulabilir; bir yandan gözlerinizi korurken diğer yandan da kendinizi ifade edebilirsiniz. Ancak, güneş gözlüklerinin birer aksesuar olmaktan daha fazla göz sağlığını korumaya yönelik gereçler olduğu da dikkate alındığında gözlüklerin, ancak ve ancak kaliteli oldukları zaman gözlerinizi koruyabildiği dikkate alınmalıdır.

Italia Independent Ürünleri

Sunulan rengarenk Italia Independent ürünleri, birbirinden farklı modelleri ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. Farklı ebatlarda ve kalınlıkta farklı malzemelerden oluşan ürünler, otantik tarzlarıyla da kendilerine hayran bırakmayı başarıyor. Modern ve klasik tarzları, sportif bireyler kadar klasik stili tercih edenlerin de ilgisini çekiyor. Tek parçadan oluşan gözlükler kadar çok parçanın bir araya gelmesinden oluşan gözlük modelleri de farklı tarzlarıyla kendilerini gösteriyor. Kemik, metal ya da plastik malzemelerden yapılan ürünler, kaliteyi, orijinalliği ve yenilikçi tasarımları sizlerle buluşturuyor. Desenli ya da sade kemik gözlükler, her ortamda farklarını belli ediyor.

Plastik ürünlerde kullanılan “soft touch” teknolojisi ile çerçevelere dokunmak, ayrı bir keyif yaşatıyor: Çerçeveye değince oluşan yumuşak dokunuş hissi, tekrar dokunma isteği oluşturuyor. Plastik ürünlerde, plastiğin esnekliğinden faydalanılarak oluşturulan yaratıcı modeller de ilgi çekiyor. Yüksek performanslı, teknolojik ürünler, sundukları zenginlikle her yüz şekline uyacak modeli barındırıyor. Gözlükler, güneş ışınlarından korumanın yanı sıra kullanıcılarına tarzlarını ortaya koyan bir kimlik de sunuyor.

Dayanıklı ürünler, yüze tam oturmalarıyla da tercih ediliyor. Kelebek, kedi gözü, pilot veya yuvarlak modeller kadar modern çizgiler taşıyan otantik modeller de dikkat çekiyor. Taşları elle yerleştirilen kadın modellerindeki taşlı çerçeveler, lüks yapılarıyla elegan kadınların tercihi oluyor. İnce erkek çerçeveleri ise hafiflikleriyle maksimum konfor sunuyor.

Italia Independent Alışveriş

Italia Independent alışveriş imkanları, sunulan seçeneklerle oldukça geniş bir kesime hitap ediyor. Güneş gözlükleri alınırken tasarımları ilgi çekse de esas olarak işlevselliği önem taşıyor. Güneş gözlüğü seçerken gözlüklerin yüzünüze büyük ya da küçük gelmemesi tavsiye ediliyor. Stilinizi ifade eden gözlükler arasından yüzünüze oturan bir modeli seçmeniz öneriliyor. Büyük güneş gözlükleri, büyük yüzlü insanlara yakışırken; küçük çerçeveler ise küçük yüzlerde daha iyi duruyor. Kare yüzlerde, kavisli çerçeveler şık dururken yuvarlak yüzlerde düz ya da açılı çerçeveler tercih edildiğinde daha iyi sonuç veriyor. Oval yüzlerde ise her tür çerçeve estetik bir görüntü yakalıyor. Uzun yüz tipine sahip olanlarda ise yuvarlak ve kare hatlara sahip gözlük çerçeveleri yüz şekline uyum gösteriyor.

Camı geniş, göze yakın ve yüze tam oturan ve hareket halinde yüzden düşmeyen gözlükler, iyi koruma sağlıyor. Gözlük takıldığı zaman burun üzerinde ciddi bir yük oluşturmaması da önemli kriterler arasında yer alıyor. Bu sebeple hafiflik de önemsenen bir parametre olarak sayılıyor. Ağır gözlükler, uzun süre takıldığında oldukça rahatsız edici bir hal alıyor.

Gözlük camlarının kalitesi de önem taşıyor. Italia Independent güneş gözlükleri, kaliteli camlarıyla UV filtresi de içeriyor. Güneş ışınlarından korunmak, gözleri sağlıklı tutmak en etkili önlemlerin başında geliyor. Bu sebeple güneş gözlüğü kullanımı, estetik bir unsur olmaktan çok bir ihtiyaç kategorisinde ele alınmalıdır. Güneş gözlüklerinizi, kullanım sonrasında kutularında muhafaza etmeniz de camlarının korunması açısından öneriliyor.

ITALIA INDEPENDENT

65 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Cam Rengi
  4. Çerçeve Tipi
  5. Ekartman A-Z
  6. Satıcı
BAŞA DÖN