Kadın Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevginizi göstermenin en güzel yollarından biri olan hediye mevzusunda, “Ne alsam?” sorusu kafa karışıklığı yaratmıyor değil. Bir de söz konusu kadınlar olduğunda, resmen dikenli yollarda yürüyormuşsunuz hissi oluşuyor. Çünkü kadınlar genel olarak erkeklere göre daha detaycıdır ve daha zor beğenirler. Onları anlamak her zaman kolay olmayabilir. Ancak korkulacak bir şey yoktur. Onlara değer verdiğinizi gösteren bir hediye, her zaman kadınların aklını başından alacaktır.

Kadınlara değerli olduğunu anlatabilmek için ona aldığınız hediyede onu düşündüğünüzü göstermeniz gerekir. Siz de hediye seçiminizde, bu konuyu önem listenizin en başında tutabilirsiniz. Yani ona "Seni o kadar iyi tanıyorum ki, sana verdiğim değer ile eş bir hediyeyi sana sunuyorum" mesajını vermeniz hayati önem taşır.

Kadın Sevgiliye Hediye

Bir kadına alınacaklar listesinin başında her zaman mücevherler gelir. Şık ve pahalı bir mücevhere, genellikle kadınlar hayır diyemez. Avuçlarının içinde ışıl ışıl parlayan bir kolye, yüzük ya da küpe gördüğünde, hele bir de tarzına uygunsa, ayakları yerden kesilecektir. Peki sevgilinize size göre güzel bir mücevher hediye ettiniz, beğenip beğenmediğini nereden anlayacaksınız? Cevap basit, kadınlar duygusal varlıklardır, gözleri önce parlayıp, sonra hafifçe sulandıysa, bingo! Doğru sulara yelken açtınız demektir.

Ama her kadın takıp takıştırmaktan hoşlanmayabilir. Hatta şimdiye kadar, boynunda bir kolye, kulaklarında minicik bir küpe bile görmemiş olabilirsiniz. Hiç sorun yok, işiniz çok daha kolay demektir. Şöyle bir düşünün, tatlı sevgiliniz yanınıza gelirken şıklığını nasıl tamamlıyor da aklınızı başınızdan alıyor?

Kokusu ile sizi büyülüyor olabilir. Laf arasında hangi parfümü kullandığını sormanızda hiçbir sakınca görmeyecektir emin olabilirsiniz. Hatta kadınların hoşuna bile gider bu tip sorular. Ama parfümün markasını unutmamalısınız. Çünkü hediye aşamasında sizin yol haritanızı bu marka çizecek.

Sevgilinizin boş zamanlarında ne yaptığını da az çok biliyorsunuzdur öyle değil mi? Kitap okumak, film izlemek gibi hobileri olabilir. En sevdiği yazarın son çıkan kitabı, en sevdiği yönetmenin son filminin DVD’si ya da odasının baş köşesine koyacağı film figür/aksesuarları son derece doğru tercih olacaktır.

Peki, boş zamanlarını spor yaparak mı geçirdiğini öğrendiniz? Hemen telaşlanmayın, ona güzel bir spor ayakkabı ya da giyilebilir teknoloji ürünlerinden birini hediye edebilirsiniz. Böylece formunu korurken sizi de yanında hissedecektir.

Siz sadece spor yaparken değil, tüm gün sizi hatırlasın isteyenlerdenseniz, “Senin yanındayken zamanı durdurmak istiyorum" mesajı verdiğiniz bir kol saati hedefinizi 12’den vuracaktır. Unutmayın, saat her tarzın ve her kişinin vazgeçilmez aksesuarları arasında bir numaradadır. farklı aksesuarlara düşkünse şık bir fular, her mevsim kombinlerinde tamamlayıcı parça olacaktır. Tarzına uygun bir güneş gözlüğü de, yaz - kış, güneşli günlerde hayat kurtarıcısı olabilir.

Hala aradığınız hediyeyi bulamadınız mı? Şimdi gözünüzde güzel sevgilinizi canlandırın ve karşıdan size doğru geliyor. Üzerinde ne var? Hayal gücünüzü fazla zorlamayın, sadece sizin yanınıza gelirken ya da herhangi bir yere çıkarken yanına ne alıyor? Çanta! Şık bir çanta ya da kişisel eşyalarını koyabileceği hoş bir cüzdan, tüm kadınların asla bitmeyecek ihtiyaçlarındandır. Ne kadar çok çantası olursa olsun, bir yenisi onu her zaman mutlu edecektir. Ayakkabılar da pek çok kadını can evinden vurabilir. Ne demiş Marilyn Monroe: “Bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz, dünyayı bile fethedebilir.” Siz de onun kalbini fethetmek için ona bir ayakkabı hediye edebilirsiniz.

Sevdiğinizin kalbine giden yolda, ona en doğru hediyeyi, onu en yakından tanıyan siz verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sevgilinizi gözlemlemek ve ihtiyaçlarını iyi analiz etmektir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Sevgiliye Hediye

1 ürün listeleniyor
DSACategoryId/2147483634/20010/20012