Kapı ve Duvar Askılıkları

Duvar, kapı gibi düz yüzeylere çeşitli eşyaları asmak için geliştirilen duvar askıları, ev düzenleme gereçleri arasında yer alıyor. Dağınıklığı ortadan kaldırmak ve farklı alanlardan yararlanmak için evlerde kullandığımız askılar, farklı model seçenekleri ile bulunabiliyor. Askı çeşitleri arasında kapı duvar askılıkları en fazla tercih edilen askı modelleri oluyor.

Kapı Duvar Askılığı Modelleri

Kapı duvar askılığı modelleri, kullanım amacına uygun tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Ürün çeşitleri arasında tutacaklı kapı arkası askılıkları, dekoratif duvar askılıkları, kapı arkası çanta askılıkları, düzenleyici askılıklar, vestiyer modeli askılıklar ve daha birçok farklı model askılık çeşidi bulunuyor. Kapı arkası askı çeşitlerinde genellikle birden fazla asma kancası bulunan, kenarlarından kapıya takılarak sabitlenen askılar öne çıkıyor. Çivi, bant gibi bir aparat gerektirmeden kolayca sabitlenebildiği için neredeyse her evde tercih edilen kapı arkası askılıklarını çocuk odalarına ya da mutfaklara uygun farklı tema ve model seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Duvar askılıkları arasında ise vestiyer olarak kullanılan ürünleri ve daha küçük ebatlara sahip üç dörtlü kancalı askı modelleri yer alıyor. Vestiyer modelleri, antrelerde kullanılacak büyük ebatlı ürünler olarak göze çarpıyor. Genellikle çit gibi dekoratif tasarımları ile dikkat çeken vestiyer tarzı askılıklar dışında yine antrede kullanılabilecek farklı ürünler de bulunuyor. Mont, çanta gibi eşyaları asmak için tasarlanan ürünler, ağır nesneleri taşımak üzerine üretiliyor ve yaratıcı tasarımlar ile kullanıcıya sunuluyor.

Kapı duvar askılıkları arasında anahtar asmak için tasarlanan ürünleri bulmak da mümkün oluyor. Daha küçük askı tasarımına sahip olan ürünler, şık modelleri ile antrelerin tasarımını tamamlayan ürünler olarak bulunabiliyor. Duvar askısı çeşitlerinde üst kısmı resim çerçeveli tekli askı çeşitleri ise dekoratif tasarımları ile beğeniliyor. Özellikle fotoğraf çerçevesi gibi modellere sahip ürünleri tercih ederek kişiselleştirebilir, işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Duvar askısı modellerinde mutfak için özel tasarlanan ürünlere de erişebilir, mutfak dekoruna uygun temalarda ürünleri ikili üçlü kancalı ürünler olarak bulabilirsiniz.

Kapı Duvar Askılığı Fiyatları

Farklı ortamlarda kullanılmak için tasarlanan kapı duvar askılığı fiyatları ürünlerin modelleri ile birlikte değişiyor. Duvar askısı modellerinde özel tasarıma sahip ürünler, antrelerde farklı dekorlar oluşturmak isteyenlere hitap ediyor ve fiyatları ile diğer askı modellerden farklı oluyor. Ahşap kürek biçiminde, eskitme ahşap formunda ya da metal çoklu kanca içeren askılar da modeline uygun fiyatlar ile satılıyor. Küçük askı çeşitlerine oranla daha ağır eşyaları asmak için tasarlanan ürünleri dekorunuza uygun olarak seçebilirsiniz. Duvar askısı çeşitleri arasında vestiyer olarak kullanılabilecek çit şeklinde ürünleri de satın alabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı kapı duvar askılığı çeşitleri arasında her bütçeye hitap edebilecek ürün çeşitleri yer alıyor. Uygun fiyatlı ürünlerde tekli askıdan oluşan dekoratif çerçeveli ürünleri bulabilir, kapı arkası için tasarlanan ürünlere ulaşabilirsiniz. Özellikle kapı arkasına takılan ve dört beşli kanca içeren askıların fiyatları oldukça değişken olduğu için hem yüksek fiyatlı ürünleri hem de daha uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz. Kapı arkası askıları arasında yer alan üçlü dönen mekanizmaya sahip ürünler, işlevsel tasarımı ile tercih ediliyor. Gerek mutfakta havlu askısı olarak gerekse kapı arkasında çanta kıyafet askısı olarak seçilen ürünleri, farklı ortamlarda kullanabilirsiniz.

Tekli askı çeşitlerin fiyatlar ise ürünün dekoratif tasarımına bağlı olarak değişebiliyor. Hem dekoratif biçime hem de klasik tarza sahip askılar, kendine uygun bütçe ile sunuluyor. Farklı kanca adedi içeren ve farklı modellere sahip olan kapı duvar askılığı çeşitlerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ortama uygun ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kapı Askılıkları

3291 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 3291 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/60000299