Evcil hayvan oyuncakları ile keyifli bir alan yaratabilirsiniz. Guinea pig, hamster, çiçilla ve diğer kemirgenler ve sürüngen canlılar için geliştirilen oyuncaklar zihinsel ve fiziksel gelişime katkı sağlaması bir yana eğlenceli vakit geçirmeyi de mümkün kılıyor. Birkaç farklı hayvan türünün birden kullanabileceği oyuncaklar da yalnızca belli bir hayvana uygun olanlar da bulunuyor. Oyuncakların boyutları, ana materyalleri, renkleri, işlevsellikleri modelden modele farklılaşıyor. Örneğin ahşap ve plastik kemirgen oyuncakları bulunabildiği gibi bu ana materyallerin bileşimleri ve renk tonları da kendi içerisinde çeşitlenebiliyor. Kemirgen oyuncakları fiyatları da ürünlerin niteliğine fonksiyonelliğe, sağlamlığa ve kaliteye göre değişkenlik gösterebiliyor.

Evcil Kemirgen Hayvan Oyuncakları

Kemirgen canlılara yönelik ürünler geniş bir yelpazeden sizlere ulaşıyor. Böylece dilediğiniz oyuncak grubunu almanız da mümkün oluyor. Örneğin kilo problemi olan hamsterlar için egzersiz topları tercih edilirken zihin gelişimi için hamster labirentleri satış sunuluyor. Bunların yanı sıra kemirgen tahta zilleri, tüneller, kemirgen kafesi tünelleri için özel halka bağlantı ekipmanları, ot çarkları, oyuncak bitkiler, ahşap köprüler, çarklar, yenilebilir oyuncaklar, ahşap şeritli daireler, kemirme oyuncakları, oyuncak kapsülleri, gözcü kuleleri ve daha nicesi arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerin ana materyalleri değiştiğinden dilediğiniz ham maddeden imal edilenleri satın alma seçeneğiniz bulunuyor. Örneğin hasır topların yanı sıra, metal, bambu, lif ve plastik toplar da üretiliyor. Ek olarak kafes, kulübe ve oyuncakların temiz kalması için özel solüsyonlar ve temizleme spreyleri satıldığını da belirtmek gerekiyor. Hijyen, sağlık ve konfor için bu ürünleri düşünebilirsiniz.

Kemirgen Hayvan Oyuncaklarının Özellikleri

  • Doğal ağaçtan yapılma oyuncaklar eğlenceli olmalarının yanı sıra sağlıklı da bir yapı sergiliyor. Oyuncaklar özel yöntemlerle yontuluyor, kenar ve köşeleri yumuşatılıyor, iç bölgedeki keskinlikleri gideriliyor. Böylece yaralanma gibi problemler bertaraf ediliyor.
  • Doğal ağaç ya da plastik olması fark etmeksizin kimi modeller ima edilirken ses çıkarmaması temel alınıyor. Örneğin hamster çarklarının son derece sessiz olanlarını bulmak mümkün oluyor. Gürültü oluşumunu önleyen sessiz hamster tekerleri pek çok kişinin öncelikli tercihi oluyor.
  • Kemirgen canlıların içerisinde keyifle koşabileceği teker ve çarklar enerji harcamalarını sağlayan özel koşu çarkları olarak da biliniyor. Bu çarkların çapları, yerden yükseklikleri, kafese yerleştirilme mekanizmaları, yürüme alanı genişlikleri değiştiğinden satın alımda hayvanın fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmak önem arz ediyor.
  • En fazla rağbet görenler arasında yer alan ve küçük kemirgen hayvanların oldukça sevdiği bir diğer ürün grubu da tüneller oluyor. Tasarımında doğal ağaç dallarına yer veren modeller bir adım öne çıkıyor. Ahşap ve metalin bir arada kullanıldığı tüneller sağlam ve dayanıklı olmaları ile fark yaratıyor. İsteğe göre şekil verilebilen kemirgen tünelleri çoklu işlev seçeneği ile cezbediyor.
  • Dikkat çeken bir diğer kategori de havuç, mısır gibi besinlerin görünümünde olan oyuncaklar oluyor. Küçük kemirgenler bu oyuncaklarla oynamayı çok seviyor, sağlığa zararlı olmayan materyallerin kullanıldığı yenilebilir hamster oyuncakları keyifli ve sağlıklı bir süreç vadediyor.

Kemirgen Topları Her Daim Favorilerden

Evcil kemirgen topları da diğer oyuncaklarda olduğu gibi tekli ya da set halinde satışa sunulabiliyor. Bu topların desenleri ve kalıpları farklılık içerdiğinden farklı görünümdekileri satın alarak hamsterlarınızın yeni deneyimler yaşamasını sağlayabilirsiniz. Hamster egzersiz topu çeşitleri ile kafes içinde ya da dışında oynanabiliyor, toplar hamster tekerleri ve tünelleri içerisine konulabiliyor. Satın alım aşamasında topların boyutlarına ve ana materyallerine dikkat etmek avantaj sağlıyor. Kemirgen koşu topları arasından seçim yaparken yıkanabilir olanları önceleyebilirsiniz. Örneğin kemirgen çarkı modelleri içerisine yerleştirmek istiyorsanız, çarkın ebatlarını dikkate alabilir, kafes içerisinde oynanmasını istiyorsanız kafesin genişliğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hamster Oyuncakları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 232 ürün
DSACategoryId/2147483616/24001710/24001716