Elbise

Ev ortamında yaşayan köpekler, zamanla evrimleşir ve aynı insanlar gibi dışarı çıkarken giyinmeye ihtiyaç duyabilir. Özellikle küçük ırklar kışın soğuktan üşür ve bu nedenle giyinmeye ihtiyaç duyar. Tüyleri kısaltılan köpekler de kış aylarında soğuktan olumsuz etkilenir ve vücut dengeleri ev ortamına alıştığından, dışarı çıkarken korunmaya ihtiyaç duyar. Dört ayaklı dostlarınızı kendi tarzınıza uygun olarak giydirmeniz hem onların vücut ısı dengesini koruyacak hem de aranızdaki bağın güçlenmesine de katkı sağlayacaktır. Markaların bu yönde ürettikleri çok sayıda tasarım, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunar. 

 Kıyafet Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Köpeklerinizi ırklarını ve yapısal özelliklerini göz önünde bulundurarak, hava koşullarına uygun olarak giydirmelisiniz. Tercih ettiğiniz kıyafetlerin onun bedenini tahriş etmemesi, hareketlerini kısıtlamaması oldukça önemli. Markaların köpekleriniz için ürettiği kıyafetler pamuk, tül, örme, yün, polar ve benzeri yüksek kaliteli ipliklerle dokunmuş kumaşlardan oluşur. Yağmurlu havalarda su geçirmez yağmurluklara ihtiyaç duyan dostlarınız, çok soğuk havalarda yünlü ve polar astarlı kıyafetlerle daha rahat edecektir. Kıyafetleri köpeğinizin stilini desteklemek için satın alıyorsanız pamuklu kumaşlar daha uygun olacaktır. 

Dört ayaklı canlılarınızın kıyafetlerini satın alırken ve kullanırken birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız.

 • Köpek elbiselerini üzerlerinde belirtilen talimatlara göre yıkarsanız daha uzun süre kullanma şansınız olur. 
 • Giyip çıkarılması kolay kıyafetler tercih etmeniz hem onlar hem sizin için kolaylık sağlar. 
 • Kıyafetler köpeklerinizin bedenine uygun olmalıdır. Küçük kıyafetler onları rahatsız eder, büyük olanlar ise hareketleri esnasında bir yerlere takılarak onları kısıtlar. 
 • Köpeğinizin beden ölçüsünü belirlemek için genellikle
 • Köpeğinizin sırt ölçüsünü mezura yardımıyla ölçerek tespit edebilirsiniz. 
 • Seçeceğiniz kıyafetler terletmeyen kumaşlardan olmalıdır. 

Köpekleriniz İçin Çok Sayıda Kıyafet Seçeneği 

Markaların köpekleriniz için ürettiği kıyafet modelleri farklı dizayn, renk ve yapıya sahiptir. Oldukça sade tasarımların yanı sıra çok renkli ve konsept modeller de tercihinize göre sizlere sunulur. Denizci kıyafetleri, yılbaşı konseptli ürünler, dişi köpekler için tütü elbiseler, tulumlar, smokinler ve daha birçok seçeneği bulabilirsiniz. Köpeklerin anatomik yapılarına uygun olarak tasarlanan ürünler, sadık dostlarınızın sevimliğini destekleyecektir. Kıyafet yerine papyon, toka, askı, fular ve benzeri aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Çoğu model, ayar tokası sayesinde köpeğinize göre ayarlanabilir. Tüy dökülmesini azaltan seçenekler, anksiyete giderici elbiseler ve benzeri seçenekler de onların ve sizin yaşamını kolaylaştırıcı etkiler sağlar. Anksiyete giderici kıyafetler dostlarınızın korkularını azaltır ve kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olur. Göğsünde anne kokusu kesesi yer alan bazı modeller, nefes alabilir kumaşlar, lavanta kokulu tasarımlar ve daha birçok farklı model yaşamınızı kolaylaştırır. 

Köpeklerinizin kıyafetlerini seçerken yaşam tarzınızı ve çeşitli özel durumları da dikkate almalısınız. 

 • Akşamları köpeklerinizle yürüyüş yapma alışkanlığınız varsa onlara reflektörlü ya da fosforlu renklere sahip giysi almanız güvenlik açısından kolaylık sağlar.
 • Köpeklerinizin regl dönemleri için onlara yıkanabilir, pamuklu ve esnek kumaştan, ped yeri olan iç çamaşırı satın alarak bu dönemi rahat geçirmesini sağlayabilirsiniz.
 • Regl iç çamaşırı seçerken belinde bağcık olanları tercih ederek, dostunuzun beline ürünü sabitleyebilirsiniz.
 • Özel etkinlikler için tütü etek, simli tulum, noel baba kostümü ve benzeri esprili tasarımları tercih edebilirsiniz.
 • Kıyafetleri köpeğinizin üzerinde iki günden daha uzun süre tutmamalı, değiştirmelisiniz. 
 • Belirli bölgelerinin açıkta olması konusunda hassasiyet göstermelisiniz.

Köpek Elbiseleri Fiyatları Değişken

Köpek elbiseleri modelleri oduncu gömleğinden pijama tipi tuluma, yağmurluktan renkli çamaşıra, kalın kazaktan çiçekli yazlık elbiseye uzanan geniş bir seçkiye sahiptir. Köpek kıyafeti ürünlerinin fiyatları da bu doğrultuda farklı aralıklarda seyreder. Modellerin fiyatları ürün donanımlarıyla doğru oranlıdır. Tüm modellere ve özelliklerine Hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Elbiseleri

3304 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 3304 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?