Köpeklerinizin mutluluğu ön planda tutularak çeşitli Ar-Ge çalışmaları ile üretilen taşıma çantası tasarımları, hayvanların muhtemel ihtiyaçlarına yönelik olarak kaliteli malzemeler ve ileri teknolojiler ile üretiliyor. Köpek taşıma çantaları, köpeğinizle beraber dışarıya çıkmak istediğinizde hem sizin hem de köpeğinizin konforu açısından oldukça verimli ve fonksiyonellik taşıyan ürünler arasında yer alıyor. Köpeğinizle ya da kedinizle seyahat ederken; restoranda, bankada işlem sırası beklerken, veteriner ziyaretlerinde size ve evcil hayvanınıza büyük kolaylık sağlıyor. Çevredeki insanlardan ve hareketlilikten ürken bir evciliniz varsa taşıma çantaları, onların bu sosyal alanlarda kendilerini daha güvende hissetmesine olanak sağlıyor. Taşıma çantalarının içindeki güvenlik kayışları ise pet'inizin aniden fırlayıp kontrolünüzden çıkması gibi bir durumun gerçekleşmesine engel oluyor.

Köpek Taşıma Çantası Modelleri

İşlevsellikleri açısından evcil hayvanı olanlar için oldukça kullanışlı özellikleri bünyesinde barındıran köpek taşıma çantası modelleri; renk, desen ve tasarım çeşitliliği açısından da stilinizi güçlendirme olanağı sunuyor. Evcilinizin ve sizin konforunuz için seçtiğiniz çantaları kolaylıkla ve sorunsuz kullanmanız adına hayvanınızla bir alıştırma döneminden geçmeniz, ürüne karşı güven duygusunu geliştirmeniz gerekiyor.

Uçak yolculukları ve uzun seyahatlerinizde kullanılmak üzere tasarlanmış olan taşıma çantaları; köpeğinizi çanta içindeki kemer yardımı ile bağlayarak dışarıya çıkmasını engelleyecek dizaynı, sağlam malzemesi, kolay temizlenme özelliği, her taraftan hava alabilen spor stildeki tasarımı, değişik renk ve modelleri, su şişesi gibi küçük materyalleri koyabileceğiniz tek ya da çoklu cepleri, yumuşak yastıklı iç tabanı, arabanın emniyet kemerine monte edilebilme özelliği, sırtta taşınabilmesi için sırt askıları, taşıma sapları, tekerlekleri, çekçek sapları ile küçük köpekler için kullanışlı seçenekler sunabilmesi açısından dikkat çekiyor. Doğrudan çamaşır makinesine atılıp yıkanabilen taşıma çantası arayanlar için kumaştan imal edilen tasarımlar, kullanım kolaylığı ile tercih sebebi oluyor. Ürünler; kaliteli kumaşları, yumuşacık dolgu malzemeleri ile kullanışlı olmalarının yanı sıra şık tasarımları ile de göz dolduruyor.

Çapraz ya da omuza asılarak kullanabilir modeller de bulunuyor. Dışı suni deri, içi polar olan taşıma çantaları ise sert hava koşullarında evcilinizin üşümemesi için en ideal seçenekler arasında görülüyor. Sert plastik malzemeden üretilen taşıma çantaları da bulunuyor: Ağırlık taşıma kapasitesi ve iç ebatları açısından birçok seçenek barındıran modeller; havalandırma pencereleri, sağlam taşıma kulpları, evcilinize ait evrakları koymak için dizayn edilen kapaklı bölmeleri ve kilitlenebilir galvaniz kaplamalı kapıları ile beğeni kazanıyor. Şeffaf ya da mat plastik kapıları, tekerlekleri ve çekme kolları da bulunan taşıma çantaları, demonte olarak saklama ve taşıma kolaylığı sağlarken kapılarında bulunan suluk ve mamalık gibi işlevsel aparatları ve değişik renkleri ile hem fonksiyonellik hem de tasarım bakımından ilgi görüyor.

Köpek Taşıma Çantası Fiyatları

Köpeğinizle birlikte yürürken yükünüzün bir kısmını hafifletebilen, sırta oturarak rahatlık sağlayan tarzda tasarlanan köpek sırt çantaları da bulunuyor. Çok kaliteli kumaşlarla üretilen sırt çantaları, havadar yapıları ile de köpeğinize konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. Çanta, köpeğinizin sırtında iken onu tutmak istediğinizde kullanabileceğiniz tutma sapı da ürün üzerinde yer alıyor.

Modeli, taşıma kapasitesi, iç boyutları, galvaniz kaplama kalitesi, metal kalitesi, kullanılan yan malzemesi ve üretim kalitesi gibi birtakım unsurlarla değişkenlik gösteren köpek taşıma çantası fiyatları; tasarımları, fonksiyonellikleri, dayanıklılıkları, renkleri ve desenleri gibi diğer bazı değişkenlere göre de farklılaşabiliyor. Kullanım ihtiyacınıza, kullanım süresine, konfor arayışınıza, evcil hayvanınızın büyüklüğüne göre seçeceğiniz köpek taşıma çantası modelini çok geniş bir fiyat yelpazesi dahilindeki seçenekler arasında karşılaştırma yaparak kolaylıkla belirleyebiliyorsunuz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Köpek Taşıma Çantası

234 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie Köpek Taşıma Çantaları
  2. Flip Köpek Taşıma Çantaları
  3. Pet Pretty Köpek Taşıma Çantaları
  4. Ezydog Köpek Taşıma Çantaları
  5. Chakie Köpek Taşıma Çantaları
  6. Ferplast Köpek Taşıma Çantaları
  7. Duvo+ Köpek Taşıma Çantaları
  8. Lepus Köpek Taşıma Çantaları
  9. SW Future Köpek Taşıma Çantaları
  10. Newoto Köpek Taşıma Çantaları
  11. Pet Style Köpek Taşıma Çantaları
  12. Eziva Home Köpek Taşıma Çantaları
  13. Yukka Köpek Taşıma Çantaları
  14. Always Good Köpek Taşıma Çantaları
  15. Bacco Milano Köpek Taşıma Çantaları
  16. Bizedeyolla Köpek Taşıma Çantaları
  17. Mixpet Köpek Taşıma Çantaları
  18. QH Pet Cage Köpek Taşıma Çantaları
  19. RunoCar Köpek Taşıma Çantaları
  20. Teepee House Köpek Taşıma Çantaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/24001771/60006970
Başa dön