Köpek Taşıma Çantaları

Köpek taşıma çantası, köpeklerin güvenli ve kolay şekilde taşınması adına üretiliyor. Köpek taşıma kabı, farklı boyut ve cinsteki hayvanlar düşünülerek özel olarak dizayn ediliyor. Bu sebeple köpek taşıma çantası modelleri birbiri ile olduk farklılık gösteriyor. Köpek çantaları sayesinde, patili dostlarımız, dış etkenlerden etkilenmeden bir yerden bir yere kolaylıkla görütülebiliyor. Köpek taşıma çantaları, hayvanların hareketlerini belirli ölçülerde kısıtlıyor. Bu da hayvanların, taşıma çantası içerisinde ani ve büyük hareketler yapmasının önüne geçiyor. Köpek taşıma çantası kullanımı açısından da farklılık gösteren bir ürün. Gün içi seyahatler için farklı köpek çantası modelleri bulunurken, uzun seyahatler için de özel tasarlanmış köpek çantaları bulunuyor. Köpek taşıma çantası seçimi yapılırken, göz önünde bulundurulması gereken önemli unsurlar bulunuyor. Bunlar arasında ilk dikkat edilmesi gereken köpeğin boyutu oluyor. Hayvanların köpek taşıma çantası içerisinde rahat olması hem sahibi hem de hayvanın kendisi için büyük öneme sahip. Bu taşıma işini kolaylaştırırken aynı zamanda köpeğin kendisini güvende de hissetmesini sağlıyor. Köpek taşıma çantası fiyatları, modeller ve markalar arasında farklılık gösteriyor. Bu sebeple ihtiyaç doğru belirlendikten sonra, ürünler arası karşılaştırma yapmak, kişilerin bütçelerine uyacak ürünü bulmasında yardımcı oluyor. 

Köpek Taşıma Çantası Modelleri

Köpek taşıma çantası modelleri, oldukça geniş bir yelpazeden oluşuyor. Çünkü köpek dostlarımız, farklı boyut ve özelliklere sahip. Bir köpeğin rahatlıkla sığabileceği bir taşıma çantasında, farklı bir köpek oldukça rahatsız hissedebiliyor. Köpek taşıma çantası çeşitleri, bu durumun önüne geçilebilmesi için oldukça farklılık gösteriyor. Köpek taşıma çantası türleri sadece hayvan odaklı değil tasarım odaklı da farklılaşıyor. Bu da çeşitli kullanıcı zevklerine uyacak ürünlerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. 

  • Plastik  Köpek Taşıma Çantası

Plastik köpek taşıma çantası, köpek taşıma çantaları arasında en bilindik olan model denilebilir. Plastik köpek taşıma çantaları, hayvanların içerisinde rahat hareket edebilmelerine yardımcı olan bir alan sağlıyor. Plastik köpek çantası yapısı sebebi ile de, ufak çaplı darbe veya sürtmelere karşı direnç gösterebiliyor. Bu da hayvanın içerisinde güvenli hissetmesine sebep oluyor. Plastik köpek çantasının dört kısmında köpeklerin etrafı görülmelerini sağlayan ufak boşluklar bulunuyor. Köpek çantasının ön kısmında ise dört tarafında kilit bulunan bir kapak bulunuyor. Bu kapak komple çıkartılabildiği gibi aynı zamanda kapı şeklinde dışa doğru kolaylıkla açıla da biliyor. Plastik köpek çantası modelleri, üç yanında bulunan kilitler sayesinde bir arada duruyor. Bu kilitler köpek dışarıya çıkarılacağı zaman kolaylıkla açılabiliyor. Plastik köpek çantası kullanımı, aynı zamanda bu kilitler sayesinde kolaylaşıyor. Çünkü, kilitler açıldığında çanta rahatlıkla temizlenebiliyor ve daha küçük alanlarda muhafaza edilebiliyor. Plastik köpek çantası seçimi yapılırken, hayvanın boyutuna dikkat edilmesi gerekiyor. Köpeğinizin boyutundan çok daha büyük bir çanta almak, hayvanın içerisinde dengesini kaybedip düşmesine sebep olabilir. Aksi bir durumda da küçük çana seçimi köpeğinizin hareketlerini oldukça kısıtlayabilir. 

  • Astronot Köpek Taşıma Çantası

Astronot köpek taşıma çantası, köpeklerin seyahat esnasında, seyir keyfi yapmasını destekler yapıda bulunuyor. Astronot köpek çantası modelleri, birçok farklı renk ve tasarımda kullanıcıları ile buluşturuluyor. Astronot köpek çantaları el valizi tipinde olabildiği gibi, aynı zamanda sırt çantası şeklinde de karşımıza çıkıyor. Ev valizi şeklinde olan astronot köpek çantaları, daha büyük köpeklerin taşınabilmesi için tercih ediliyor. Sırt çantası formatında olan astronot köpek çantası modelleri ise daha küçük ırktaki köpeklerin kullanımı için uygunluk gösteriyor. Küçük köpek taşıma çantası modelleri arasında yer alan astronot taşıma çantası, hayvanların konforlu bir yolculuk yapmasına yardımcı oluyor. Kalın plastikten olan şeffaf kısmı sayesinde, içerisinde yolculuk yapan hayvanlari, dışarıyı kolaylıkla görebiliyor. Çantanın iç dokusu hayvanın terlemeden veya havasız kalmadan yolculuk yapabilmesini mümkün kılıyor. Astronot köpek taşıma çantası alırken, boyutlarına dikkat etmek gerekiyor. Çünkü dış dünyayı rahatlıkla görebilecek köpekler, dikkatlerini çeken şeylere baabilmek istiyor. Bu da çantanın içeride hareket kabiliyeti sağlayabilmesi ile mümkün oluyor.  Astronot köpek çantası yapısı sebebiyle darbeye dayanıklılık gösterebiliyor. Astronot köpek çantaları aynı zamanda, daha ürkek hayvanların, dış dünya ile güvenle tanışabilmesine imkan tanıyor. Astronot köpek taşıma çantaları sırt kısmına takılabildiği gibi, öne de takılabiliyor. Bu da köpek taşıma kabının kolay bir kullanım sunmasını sağlıyor. 

  • Anakucağı Köpek Taşıma Çantası

Anakucağı köpek taşıma çantası, küçük ırk köpeklerin kullanımı için uygunluk sağlıyor. Anakucağı köpek çantası özellikleri arasında ilk olarak, hem köpek sahibine hem de köpeğe sunulan konfor geliyor. Anakucağı köpek taşıma çantaları, kolay bir taşıma deneyimi sunuyor. Anakucağı köpek çantası modelleri, birbirlerinden oldukça farklılık gösteriyor. Bazı çantaların ön kısmında ayarlanabilir boşluklar bulunuyor. Bu boşluklar hayvanın kafa veya gövdeki dahil bir kısmının dışarıda bırakılmasını sağlıyor. Bu boşluk kısmının ayarlanabilir olması, hayvanın çantadan çıkmasına engel olurken, aynı zamanda güvenli yolculuk yapmasına yardımcı oluyor. Bazı anakucağı köpek çantası modellerinde ise, hayvanların patilerinin çıkarılabileceği dört adet minik boşluk bulunuyor. Bu tarz köpek çantaları, köpeklerin patileri dışarıda ve oturur pozisyonda taşınmasını sağlıyor. Bir diğer anakucağı köpek taşıma çantası modeli ise, çapraz askılı köpek çantası. Çapraz askılı köpek taşıma çantasında da üst kısımda ayarlanabilir bir boşluk bulunuyor. Tek askı ile taşınan bu köpek taşıma çantası, daha küçük ırktan köpeklerin taşınması için uygunluk gösteriyor. 

  • Hamak Köpek Taşıma Çantası

Hamak köpek taşıma çantası, köpeklerin aynı zamanda geçirdikleri vakti keyfe dönüştüren çantalar arasında bulunuyor. İki tarafında taşıma kısımları bulunan köpek çantası modeli geniş bir çeşitlilik yelpazesine sahip. Hamak köpek taşıma çantası modelleri, hayvan boyutuna ve kullanım amacına bağlı oldukça değişkenlik gösteriyor. Hamak köpek taşıma çantası çeşitleri genellikle araç yolculukları için tercih ediliyor. Bu çantalar hayvanların araca zarar vermesinin veya tüy dökülmesinin önüne geçiyor. Genellikle üst kısmı açık olan hamak köpek taşıma çantaları araba içerisine kolaylıkla sabitlenebiliyor. Bu da köpeklerin konforlu ve kapalı kalmadan yolculuk yapabilmesini sağlıyor. Hamak köpek çantası özellikleri ile de birbirinden ayrılıyor. Küçük ırkların kullanması adına tasarlanan hamak taşıma çantaları araba koltuğuna iki askı yardımı ile kolaylıkla sabitlenebiliyor. İç yapısı sebebiyle hayvanlar rahat ederken aynı zamanda üşümeden yolculuk yapabiliyor. Hamak köpek taşıma kabı modellerinin bazısı üst kısımdan kapatılabiliyor. Bu da geniş bir alan yaratırken aynı zamanda köpeğin istenmeyen hareketler yapmasının da önüne geçilmesini sağlıyor. 

  • Yatak Olabilen Köpek Taşıma Çantası

Yatak olabilen köpek taşıma çantası, yüksek işlevselliğe sahip köpek çantaları arasında yer alıyor. Yatak olabilen köpek çantaları, farklı görevlerin tek ürün yardımı ile yapılabilmesini sağlıyor. Yatak olabilen köpek çantası modelleri pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bu çantaların üst kısmında köpeklerin kafalarını çıkarabilecekleri boşluklar bulunuyor. El çantası şeklinde bir kullanıma sahip olan bu çantalar ile köpekler rahatlıkla taşınabiliyor. Genellikle yatak olabilen köpek çantalarında bir fermuar bulunuyor. Bu fermuar yardımı ile çantanın üst kısmı alt kısmından rahatlıkla ayrılıyor. Taşıma işlevi için kullanılan kısım ayrıldığında, çanta köpeklerin kullanabileceği bir yatağa dönüşüyor. Bu hem alan tasarrufu sağlarken hem de üründen alınan verimi artırıyor. Yatak olabilen köpek çantası kullanımı modelden modele değişkenlik gösterebiliyor. Bazı modellerde fermuar bulunurken bazılarında fermuar yer almıyor. Bu tarz çantalar daha esnek ve yumuşak yapıda bulunuyor. Bu çantaları yatak yapabilmek adına dış kısmını içe kıvırmak yeterli oluyor. Böylelikle taşıma askıları iç kısımda kalıyor ve kabarık rahat bir yatak elde edilebiliyor. 

  • Valiz Köpek Taşıma Çantası

Valiz köpek çantası, kullanıcıların rahat bir taşıma deneyimi yaşamasına yardımcı oluyor. Seyahatlerde veya uzun yürüyüşler gerektiren yolculuklarda bu çantalar kurtarıcı görevi görüyor. Valiz köpek çantası modelleri, farklı boyutlardaki köpeklerin kullanabilmesi adına çeşitlilik sunuyor. Valiz köpek taşıma çantası, farklı materyallerden yararlanılarak üretiliyor. Burada önemli olan çantanın sahip olduğunuz köpeğe uygunluk gösterebilmesi. Valiz köpek çantası seçimi yaparken, köpeğinizin karakter ve tür özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu değerlendirme valiz köpek çantası satın alma kısmında önem kazanıyor. Çünkü bazı valiz köpek çantaları üretiminde kırılmak plastik kullanırken bazı modellerde ise file kullanılıyor. Köpeğiniz çok hareketli veya kemirme huyuna sahip ise, fileli çantalara zarar verebiliyor. Aynı zamanda ürkek köpekler kırılmak plastik sayesinde dış dünyada güvenli hissedebiliyor. Bu plastik kısım hem köpeklerin rahat bir seyir deneyimi yaşamasını sağlıyor hem de güvenliğini. Çünkü bu plastik kısım sayesinde dışarıdan biri de köpek ile temasa geçemiyor. Aynı zamanda valiz köpek çantası kullanım açısından da konfor sağlayan bir ürün. Alt kısmında bulunan tekerlekleri sayesinde, taşıdığınız köpeğin ağırlık ve boyutu zorlu bir deneyim yaşamanızın önüne geçiyor. Yapılacak uzun yürüyüşler valiz köpek çantası özellikleri sayesinde pratik bir hal alıyor. 

 

  • Köpek Taşıma Puseti

Köpek taşıma puseti, ağırlık kaldırması mümkün olmayan kişilerce oldukça tercih ediliyor. Köpek taşıma puseti modelleri, farklı renk ve tasarımlara sahip. Fakat hepsinin ortak özelliği dışarıdan bebek arabasını andıran görüntüleri. Puset formatında olan köpek taşıma çantası farklı sebeplerce kullanılıyor. Köpek taşıma puseti, hasta veya yaşlı köpeklerin dışarıda yorulmadan vakit geçirebilmesini mümkün kılıyor. Köpek taşıma puseti özellikleri ile yürümekte zorluk yaşayan hayvanların dış dünya ile iletişime geçmesine yardımcı oluyor. Köpek taşıma puseti kullanım açısından pratiklik sunuyor. Köpek taşıma pusetinin üst kısmında genellikle bir tente yer alıyor. Bu tente hayvan dostunuzun güneşten etkilenmesini engelliyor. Aynı zamanda köpek taşıma pusetinin ön kısmında bir fermuar yer alıyor. Bu fermuar, köpeğinizin dışarıyı görmesini sağlarken, dış etkenlerden etkilenmesini de engelliyor. Bu sayede uçuşan herhangi bir cisim köpeğe zarar veremiyor veya istemediğiniz kişilerce köpeğinze temas edilemiyor. Köpek taşıma pusetinin fermuarı, kolaylıkla açılıp kapatılabiliyor. Köpek taşıma pusetinin alt kısmında yer alan tekerlekler, farklı arazi tiplerinde konforlu bir kullanım sağlayacak şekilde dizayn ediliyor.  

Köpek Çantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek çantası alırken, özenli bir inceleme süreci geçirmek gerekiyor. Detaylı inceleme yapmak, hem sizin hem de köpeğinizin rahat kullanabileceği ürüne ulaşmanıza yardımcı oluyor. Bunun için öncelikli olarak köpeğinizin boyutunu, ağırlığını ve karakter özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çünkü köpek taşıma çantaları, birçok farklı model ve tasarımda karşımıza çıkıyor. İhtiyaçların doğru belirlenmesi, üründen alınacak verimi de artırıyor. Köpek çantası seçimi, köpeğinizin nasıl bir seyahat deneyimi yaşağayağını da etkiliyor. Köpeğiniz çok hareketli ve bir şeyleri kemirmeye meraklı ise, daha sert ve dirençli bir materyale sahip ürün seçilmeli. Sakin yapıda bir hayvana sahipseniz, fileli köpek taşıma çantası tercih edebilirsiniz. Küçük köpek taşıma çantaları genellikle, sırtta veya kolda taşınabilir yapıda bulunuyor. Ayarlanabilir ağız kısımları, köpeklerin çanta içerisinde kalmasını sağlıyor. Büyük boyutlarda veya ağırlıkta bir köpeğe sahipseniz tekerlekli veya elde taşınır modeller tercih edebilirsiniz. Büyük köpek taşıma çantası modelleri, genellikle köpeklerin içerisinde rahat hareket edebileceği ebatlarda kullanıcılara sunuluyor. Küçük köpeklerin sert materyalden yapılmış büyük çantalarda taşınması köpekleri rahatsız edebiliyor. Çünkü ufak sallantılar küçük köpeklerin, büyük köpek taşıma kabı içerisinde savrulmasına sebep olabiliyor. Aynı şekilde büyük köpeklerin çanta içerisinde hareketsiz kalması da onları huzursuz yapabiliyor. Köpeğiniz insanlardan veya diğer canlılardan çekiniyor ise, astronot köpek çantası tercihi yapabilirsiniz. Bu tip çantalar köpeklerin dış dünyayı rahat görebilmesini sağlar. Aynı zamanda herhangi bir canlının ona dokunamadığını fark etmesi çantayı güvenli bölge yapacaktır. Bu sa köpeğinizin bu çanta ile seyahat etmesini sevmesine ve bazı korkularını yenmesine yardımcı olabilir.  Önemli olan köpeğinizin karakter özelliklerini de göz önünde bulundurarak tercihlerinize şekil vermeniz. Bu alınan çantanın, hem sizin hem de köpeğinizin tarafından sevilerek kullanılmasını sağlayacaktır. 

Köpek Çantası Kullanımı

Köpek çantası kullanımı, pratik olmalı. Çünkü köpeğinizi içerisine koyarken zorlanmanız hem sizi hem de hayvan dostunuzu gerecektir. Köpekler çanta içerisine konulurken ısrarcı müdahalelerden kaçınılması gerekiyor. Bu sebeple pratik kullanıma sahip olan çanatarı tercih etmek fayda sağlıyor. Köpek taşıma kabı kullanırken, köpeğin çanta içerisinde rahat olduğundan emin olunması gerekiyor. Köpek taşıma kabı modelleri oldukça çok sayıda. Bu sebeple size ve köpeğinize ideal uyumu sağlayacak çantayı seçmek önemli. Plastik köpek taşıma çantasının üç tarafında kilitler bulunuyor. Ön kısmında ise kilitlenebilir kapak. Bu kilit ve kapağın yerine doğru şekilde oturduğundan emin olmak gerekiyor. Anakucağı köpek taşıma kabı kullanımı esnasında ise, köpeklerin açıkta kalan kafa veya pati kısımlarının doğru ayarlanması gerekiyor. Boyun kısmı bu çantalarda ayarlanabiliyor. Bu ağız kısmını çok sıkmak köpeğin nefes alış verişini zora sokabiliyor. Aksi bir durumda ise yani çok serbest bırakmak köpeğin zıplamasına neden olabilir. Bu sebeple dengeyi iyi tutturmak gerekiyor. Köpeklerin oturur pozisyonda taşındığı anakucağı taşıma kabı çeşitleri de bulunuyor. Bu modellerin kullanımında köpeğin rahatlığına özen göstermek gerekiyor. Rahat bir yolculuk için köpeklerin kuyruklarının oturma pozisyonu aldırırken sıkışmaması önem arz ediyor. İç kısmı peluş veya sıcak tutan materyalden yapılmış köpek taşıma çantalarının ise düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Köpekler farklı dönemlerde ve farklı sebeplerle oldukça fazla tüy dökebiliyor. Bu kumaş türü materyaller ise tüyleri tutucu bir yapıda bulunuyor. Düzenli temizlenmemesi köpekleri çantanın kullanımı esnasında oldukça rahatsız edebiliyor. 

Köpek Çantası Modellerini Hepsiburada’da Keşfedin!

Köpek taşıma çantası arayışınızda, Hepsiburada.com’da yer alan geniş ürün yelpazesinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Hepsiburada.com ile yüzlerce farklı köpek taşıma kabı modeli içerisinden ihtiyacınız olan ürünü keşfedebilirsiniz. Köpek taşıma çantası fiyatları için araştırmanızı Hepsiburada.com’un sunduğu bilgilerden yararlanabilirsiniz.  Küçük köpek çantası fiyat bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda astronot köpek çantası fiyatları, plastik köpek çantası fiyatları gibi spesifik arayışlarınıza Hepsiburada.com ile yanıt bulabilirsiniz. Hepsiburada.com’da yer alan filtreleme seçenekleri ve kategoriler sayesinde aradığınız sonuçlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. İndirimli köpek çantası veya köpek taşıma kabı kampanya bilgilerine ulaşarak, alışverişinizi tasarruflu hale getirebilirsiniz. Hepsiburada.com ile tek site üzerinden, onlarca farklı ürünü pratik şekilde inceleyebilirsiniz. Köpek taşıma çantası satın almak için Hepsiburada.com ile doğru bir araştırma süreci geçirebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Taşıma Çantası

1296 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 1296 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/24001771/60006970