En Ucuz ve Kaliteli Köpek Taşıma Kafesleri

Köpekler, kendilerini köpek taşıma kafesleri içerisinde daima sıcak bir yuvada gibi hissedebiliyor. Kendine ait özel bir alan ihtiyacı duyduğunda orada dilediği gibi vakit geçirebiliyor. Köpekleri kafese alıştırmak için özellikle eğitmek gerekiyor. Böylece, köpeğin psikolojisi dengede oluyor. Kafesine bir hapishane gözüyle değil de içinde olmaktan keyif aldığı özel bir alan düşüncesiyle yaklaşabiliyor. Taşıma kafesleri, özellikle evde beslenen yavru köpeklerin eşyalarınızı hırpalamaması açısından da kurtarıcı bir görevi başarıyla yerine getiriyor. Uzun yolculuklarda, şehir içindeki seyahatlerinizde, uçak, vapur, tren, otobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarında ya da özel araçlarda yine köpek taşıma kafesleri, hem sizin hem de köpeğinizin konforu açısından büyük bir fayda sağlıyor.

Köpek Taşıma Kafesi Modelleri

Plastik ya da metalden imal edilen köpek taşıma kafesi modelleri, görsel açıdan değişik renk ve şekillerde olabiliyor. Göze hitap eden estetik bir modeli seçmek arzusunda olmanız, anlaşılabilir bir detay olmakla birlikte öncelikli olarak kafesin büyüklüğü bu seçimde belirleyici bir rol oynuyor. Köpeğinizin kafes içerisinde rahatlıkla hareket edebilmesi ve dönebilmesi için yeterli alanın bulunup bulunmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Taşıma için kullanacağınız kafesin uzun süreli kullanıma uygun olup olmadığını, kafes içi havalandırma kapasitesinin yeterliliğini öğrenmeniz de hayat kurtarıcı detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca kafesi sadece taşıma işinde kullanıp kullanmayacağınıza karar vermeniz de önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. Çünkü, evde köpeğinize ait özel bir alan ya da özel bir oda gibi bir yerin olmasını arzu ediyorsanız taşıma kafesinin konforlu bir kullanım sunması gerekiyor. Yine kafesin köpeğiniz için yatak ya da birkaç oyuncağın sığabileceği bir alan gereksinimini karşılıyor olması gerekiyor. Bu detayı atlamamanız, sonrasında yaptığınız kafes seçimiyle ilgili sorun yaşamayacağınız anlamına geliyor.

Küçük ırk köpekleriniz için değişik renklerde sert plastik malzemeden imal edilen kafes modelleri, demonte edilebilir olmaları sayesinde pratik çözümler oluşturuyor. Kolay temizlenebilir ve hava almaya uygun ızgaralı yapıları ile ferah kafesler, önden açılır tel ya da plastik kilitlenebilir kapıları ile güvenli bir ortam sunuyor. Dayanıklı taşıma kolları ile özellikle veteriner ziyaretlerinde ve kısa yolculuklarda kullanılmak üzere tercih ediliyor. Köpeğiniz ile birlikte bir uçak yolculuğuna katılmayı planlıyorsanız uçuş firmasını arayıp taşıyıcıyı ve köpeğinizi kabul edip etmeyeceklerini önceden öğrenmeniz gerekiyor. Orta ve büyük boyutlardaki köpekler için üretilen profesyonel ürünler de uzun deniz yolculuklarında ve uçuşlarda taşıyıcı firmaların aradığı tüm özellikleri tasarımlarında barındırıyor.

Köpek Taşıma Kafesi Fiyatları

Alt kısımlarında oynar bir tepsi bulunan metal kafes modelleri, köpeğinizi rahatsız etmeden ve kafesi açmadan temizlik yapmanızı olanaklı kılıyor. Uçak ve deniz yolculuklarında tercih edebileceğiniz çok cazip detaylara sahip kafes modellerinin kilitlenebilen kapılarında, mama ve su kabı da bulunabiliyor. Tekerlek takılabilen kafesler, çekme sapı ile de pratik taşıma imkanı sunuyor.

Taşıma kafesinin kalitesine göre değişen köpek taşıma kafesi fiyatları; oldukça geniş bir yelpazede dağılım gösteriyor. Temizleme kolaylığı sağlamak adına genellikle plastik malzemeden imal edilen kafeslerin bazılarında metal parçalar da kullanılabiliyor. Bazı modeller ise tamamen metalden üretilebiliyor. Metallerin kaplanmasında kullanılan galvanizin kalitesi, kullanılan plastiğin esnekliği, kırılmaya karşı olan dayanıklılığı gibi birtakım yapısal unsurlar da değişkenlik gösteren fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Kafesin taşıma kapasitesi, büyüklüğü de diğer belirleyici noktalardan oluyor. Uçak yolculuklarında ya da deniz yolculuklarında kullanılmak üzere imal edilen ve seyahatlerin doğasına uygun bazı ilave fonksiyonlar içeren özel taşıma kafesleri ise diğer kafeslere göre maliyet açısından daha farklı olabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Taşıma Kafesi

216 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 216 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?