Deneme

KPSS ile memur olmak isteyen adayların soru çözme pratiği yaparak sınava hazırlanabilmeleri için oluşturulan denemeler iyi birer prova yapmaya yardımcı olur. Yeni soru tiplerinin yanı sıra ÖSYM'nin adaylara sıklıkla sorduğu konulara da son yıllardaki dağılıma göre yer veren denemeler bilgilerinizi iyi bir şekilde ölçebilmenize olanak tanır. Uzman eğitimcilerin yazdığı sorular farklı editörler tarafından kontrolden geçirilir. Lise - Önlisans sınavının formatına uygun şekilde hazırlanan denemeler güncellenen sorularıyla ÖSYM'nin sınavlarda sorduklarıyla eşdeğer kalitededir. Punto büyüklüğü KPSS'deki ile aynı şekilde ayarlanan testler sayesinde gerçek sınavın ciddi bir simülasyonunu yaşayarak sınav stresinizi de azaltabilirsiniz. Genel Kültür ve Genel Yetenek testlerindeki açıklarınızı kapatmak için belirli aralıklarla çözebileceğiniz denemeler konulara daha hakim hale gelmenizi sağlar. Sıkça yanlış işaretlemeler yaptığınız konular için hem anlatımlı çözüm kitapçığından hem de konuları aktaran KPSS kitaplarından faydalanabilirsiniz.

KPSS Lise Önlisans Deneme Fiyatları Ne Kadar?

Gerçek sınav deneyimini birçok kez yaşamanız için oluşturulan denemeler yeni tarzdaki soru tiplerine de uygundur. Tamamı çözümlü deneme setlerini satın alarak ayrıntılı açıklamalarla sorulardaki yanlışlarınızı görebilirsiniz. Teknolojiye uyumlu denemelerde soruların altında bulunan karekodları okutarak cep telefonunuz aracılığıyla çözüm videolarını da izleyebilirsiniz. Kâğıttan tasarruf etmeyi ve görsel hafızayla çözümleri daha iyi anlamayı sağlayan bu yöntem adayların sınava daha iyi çalışmasını sağlar. Soru bankaları ile de farklı testlerde kendinizi sınayabilirsiniz. ÖSYM'nin KPSS Lise Önlisans'ta sorabileceği tüm konuları kapsayan bu kitaplar verimli bir çalışma için idealdir. Alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli eğitimcilerin yazdıkları sorulardan oluşan denemeler farklı yayınevlerince basılmıştır. Birden fazla yayınevinin deneme setlerini satın alarak daha fazla sayıda soruyla karşılaşabilirsiniz. Pratik biçimde ulaşabileceğiniz yanıt anahtarları üzerinden doğru ve yanlışlarınızın sayısını hemen hesaplayıp kaç net yaptığınızı öğrenebilirsiniz.

KPSS Lise Önlisans'ta Soru Dağılımı Nasıl?

Adaylar KPSS Lise Önlisans'ta 120 soru ile karşılaşır. Soruların 60'ı Genel Yetenek'ten, diğer 60'ı ise Genel Kültür'den gelir. Genel Yetenek testi Türkçe ve matematiği kapsarken Genel Kültür'de tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel bilgilerle ilgili sorular bulunur. 5'li, 10'lu, 12'li deneme setleriyle toplu halde birden fazla denemeye sahip olabilirsiniz. Tarih, coğrafya gibi belli bir derse ait denemeler de bulunur. Eksiklerinizin yoğun olduğu alanlara yönelerek sınavda daha az soru kaçırabilirsiniz. Hazırlayacağınız çalışma programlarıyla ilgili testlerde çözüm alıştırmaları yapabilirsiniz. Fasiküller halinde basılan denemeleri yanınıza alıp yolculuklarınızda da çözebilirsiniz. Sadece çözeceğiniz denemeyi taşıyacağınız için yükünüz de azalır ve vaktinizi daha verimli kullanırsınız. Hatalı sorular içermeyen nitelikli denemeler sayesinde ayırdığınız vakitten daha yüksek verim alırsınız. Son yıllarda sorulan sorulara uygun biçimde düzenlenen testlere sahip denemeleri çözerek ciddi provalar yapabilirsiniz.

Tavsiye Edilen KPSS Lise Önlisans Kitapları Hangileridir?

Yeni müfredata uygun şekilde hazırlanan deneme sorularına sahip setleri satın alarak KPSS'ye çalışabilirsiniz. Kolay ve zor soruları tıpkı ÖSYM'nin hazırladığı şekilde harmanlayarak adaylara sunan denemeler ile kaliteli bir test çözmenin getirdiği avantajları elde edersiniz. Soru tiplerine iyice tanımak ve vakti daha doğru değerlendirebilmek için belirli dönemlerde deneme sınavları çözebilirsiniz. Asıl sınava yaklaştıkça deneme çözme sıklığınızı artırabilirsiniz. Konu özetlerine de yer veren kitaplardan sipariş ederek deneme öncesinde ilgili testte karşınıza çıkabilecek sorulara daha hazırlıklı hale gelirsiniz. Açıklamalı kitaplar püf noktalara dikkat çeken anlatımları ve farklı renklerle daha akılda kalıcı hale getirilen uyarılarıyla ayrıntılara dikkat etmenizi sağlar. Kolay anlaşılır şekilde soru çözümlerini anlatan deneme kitapçıkları kaliteli kâğıt dokuları sayesinde soruların üzerinde işlem yapmanıza da olanak tanır.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kpss Lise - Önlisans Deneme Fiyatları

68 ürün listeleniyor
Yargı Yayınevi Deneme
Pegem Akademi Yayıncılık Deneme
Kitapcim.biz Yayınları Deneme
Data Yayınları Deneme
Dijital Hoca Akademi Deneme
Toprak Yayıncılık Deneme
Okyanus Yayınları Deneme
Paragon Yayıncılık Deneme
ÜçDörtBeş Yayınları Deneme
İhtiyaç Yayıncılık Deneme
İnformal Yayınları Deneme
Artı Zeka Yayınları Deneme
Aydın Yayınları Deneme
Borealis Yayınları Deneme
Detay Yayıncılık Deneme
Dinamo Yayınları Deneme
Editör Yayınları Deneme
Evrensel İletişim Yayınları Deneme
Hız ve Renk Yayınları Deneme
Karakutu Yayınları Deneme
Girişimci Kadın Ürünleri
Deneme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 68 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?