Yaprak Testler

KPSS Önlisans sınavına girip memur olmayı amaçlayan adaylar yaprak testlerle sınav hazırlıklarını sürdürebilmektedir. Sınavda karşınıza gelebilecek tüm dersleri ve tüm konuları kapsayan yaprak testler arasından ihtiyacınız olanları sipariş edebilirsiniz. Kaliteli baskıları ve sınav kitapçığıyla aynı puntoda yazılmış soruları ile göz dolduran yaprak testler sayesinde yolculuklarınızda vakti daha verimli geçirebilirsiniz. Çantanızda kalın soru bankalarını taşımanıza gerek bırakmayan bu testler aracılığıyla gün içerisinde daha az yük taşırsınız. Kaliteli ve özgün sorulardan oluşan içerikleriyle beğeni toplayan yaprak testler birçok yayınevi tarafından hazırlanmıştır. Ağırlık vermek istediğiniz derslere göre seçiminizi yapıp ürün satın alabilirsiniz. Farklı tipteki sorularla zengin bir içerik kazanan yaprak testler KPSS'de daha yüksek netlere sahip olmanıza yardım eder.

Önlisans KPSS Yaprak Testlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Çek kopart yaprak testlere yer veren kitaplar ile yanlış yaptığınız soruları öğretmenlerinize sormanız kolaylaşır. Sadece ilgili testi kopararak yanınızda götürmeniz sayesinde tüm kitabı taşımanıza gerek kalmaz. Türkçe testinin zaman alıcı paragraf sorularına daha iyi alışmak ve bu soruları daha kısa sürede çözmek için yaprak testlerle pratik yapabilirsiniz. Uzun paragrafları kısa sürede anlamak ve doğru şıkkı kısa zaman içerisinde bulmak için düzenli şekilde paragraf testleri çözebilirsiniz. Cümlede anlam ve sözel mantık gibi konularda da ÖSYM'nin tarzına uygun test sorularıyla kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Sözel mantık testlerindeki boş alanları kullanarak şema çizebilirsiniz. Eğitimci isimlerin oluşturduğu komisyonlardan çıkan nitelikli sorularla bilgilerinizi sınarsınız. Matematik yaprak testleri denklem kurma sorularından havuz problemlerine kadar müfredatta yer alan her bir konu için sıkı çalışmalar yapabilmenize yardımcı olur. 

Önerilen Önlisans KPSS Yaprak Testleri Nelerdir?

Alanlarında tecrübeli öğretmenlerin oluşturduğu sorularla adaylara katkı sağlayan yaprak testler kolay ulaşılabilir cevap anahtarlarıyla doğrularınızı ve yanlışlarınızı kontrol etmenizi kolaylaştırır. Kitap halindeki çek kopart soru bankaları ile yüzlerce soruya bir arada ulaşırsınız. Karekod teknolojisinden yararlanan test kitaplarını kullanarak her sorunun çözüm videosuna erişebilirsiniz. Telefon üzerinden videolu ders alabilmenizi sağlayan karekod teknoloji ile anlayamadığınız konularda öğretmenlerin yardımını alabilirsiniz. Hatalı soru içermeyen yaprak testler eğitimcilerin son kontrolünden de geçtikten sonra basılır. Genel Yetenek ve Genel Kültür bölümlerine özel olarak hazırlanan yaprak test kitaplarını sipariş ederek Türkçe ve matematiğe ya da tarih, coğrafya ve vatandaşlığa bir arada çalışabilirsiniz. Tarih yaprak testlerini sık sık çözerek detay bilgiler isteyen sorularla ezberinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Önlisans KPSS'ye çalışırken deneme setlerinden de faydalanabilirsiniz. Denemelerde yer alan sınav kalitesindeki sorular seviyenizi tespit etmenize olanak tanır.

Önlisans KPSS Yaprak Test Setleri Hangileridir?

Set halinde hazırlanan yaprak testler farklı dersleri bir arada toplayarak KPSS'de karşınıza çıkabilecek tüm sorulara çalışabilmenizi sağlar. Eski Türk devletlerinden Osmanlı'ya ve Cumhuriyet Dönemi'ne kadar geniş bir alanı kapsayan tarih testleri ile farklı zaman dilimlerindeki savaşlar ve anlaşmalar hakkındaki bilginizi pekiştirebilirsiniz. Coğrafya testinde yer alan beşerî ve ekonomik faktörlere dair sorular KPSS'de iyi bir net oranı elde etmenize katkıda bulunur. Vatandaşlıktan soru kaçırmamak KPSS Önlisans yaprak testlerinden sipariş edebilirsiniz. Yasalar ve kuralların yanı sıra yetki ve hiyerarşi gibi konularda da bilgilerinizi vatandaşlık sorularıyla artırabilirsiniz. Değişen bilgilere güncellenen baskılarla yer veren yaprak testler son yıllardaki soruların da baz alınarak hazırlanmalarıyla verimli bir şekilde KPSS'ye çalışmanıza yardım eder. Çözümlü soru bankaları ile de sınav öncesinde tüm konulara dair genel taramalar yapabilirsiniz. Takıldığınız soruların açıklamalı çözümlerini okuyarak hangi aşamada yanlış yaptığınızı hemen tespit edebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Önlisans Kpss Yaprak Testleri

23 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yaprak Testler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003641/60003657