Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Women-entrepreneur-profile-picture
9,1
Satıcı puanı
9,1

1 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

DB Handmade Arts

  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Sepette Kampanyalı Ürünler
  5. Renk
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında

Satıcı Hakkında

profile-picture

Didem Oğuz / Kurucu / Girişimci Kadın

Didem Küçükaltan Oğuz zamana “dur” demenin yolunu bulan tasarımcılarımızdan. D&B markasını kurmadan çok önce Saint Benoit Fransız Lisesi ve MSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Gönül verdiği grafik sanatını kariyerinin başlangıcını oluşturdu. Publicis, Grey Advertising gibi çok uluslu reklam ajanslarında üst düzey görevler aldı. ATV’de medya yöneticiliği ile başlayan TV yapımcılığı süreci kurucu ortağı olduğu Harem Productions AŞ’ bünyesinde ve Türkiye’nin önde gelen prodüksiyon şirketlerinde bir çok dramanın üst düzey yöneticiliğini yapmasıyla sürdü. Reklam, kurumsal tanıtım, sinema filmleri, görsel çözümlemeler tv dizileri derken... çocukluğundan bu yana hobi olarak yaptığı tasarımları hayata geçirmeye karar verdi. Hayat hızlandıkça sıradanlaşan üretime inat, birbirinin aynı fason mallardan uzaklaşma hayaliyle hobisini iş koluna döndürdü. Hem tasarımcısı hem kurucusu olduğu yeni markası DB Handmade Arts & Crafts ile evlerimize, hayatımıza dokunmaya başladı. DB Handmade Arts & Crafts bünyesinde mutfak tekstili, yılbaşı süsleri, ev dekorasyon ürünleri, kırlent ve yastıklar, bez bebekler, keçe oyuncaklar, uğur ve talih figürleri, melekler, anahtarlıklar tasarlıyor. Geleneksel el emeği, göz nuru şıklığını tüm evlerde görme hayaliyle işe koyulan Didem Küçükaltan Oğuz koleksiyonunu eşsiz ev aksesuarlarına, ev tekstiline, oyuncaklara sevgi katarak, iyi dileklerini işleyerek tasarlıyor. Doğal malzemelerle hazırlanan D&B Koleksiyonunun her kategorisinde özlenen yaratıcılık ve emek kendini göstermekte, iğne işi yeniden hayat bulmakta. İster mutfak tekstilinden bir önlük seçin, ister puf, ister anahtarlık...sahip olacağınız her parça özgün bir tasarım olacaktır.

Firma Adı DB Handmade Arts & Crafts

Kayıtlı E-Posta Adresi info@dbhandmade.com

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön