Teknoloji ve imkanlar geliştikçe farklı ürünlere olan ihtiyaç ve ilgi artar. Birçok ürünü bir arada bulunduran mağazalar, kitabevleri gibi yerler sıklıkla tercih edilir. Zamanı olmayanlar, hızlı alışveriş yapmayı sevenler, gezerek alışveriş yapmayı sevmeyenler ve aldığı eşyaları taşımayı istemeyenler için online alışveriş vazgeçilmeze dönüşür. 1999 yılının temmuz ayından beri müşterilere satış yapan İdefix bugün bünyesindeki birçok marka ve ürünler ile müşterilere hizmet eder. Kitap, kırtasiye ürünleri, hobi ve oyuncak, elektronik, oyun ve konsol, müzik, dergi gibi birçok alanda ürünle hayatlardaki yerini alır. 2003’te birincisini düzenlediği Sanal Kitap Fuarı ile İdefix birçok yayıneviyle ve farklı birçok kitapla okurlara ulaşır. Düzenlediği söyleşilerle birçok yazarı ağırlayarak birçok edebiyatseveri bir araya getiren İdefix sanata katkıda bulunur. Gelecek nefesimiz olan ormanları korumak için İdefix satılan kitaplar için kesilen ağaçları birçok yazar adıyla doğayla tekrar buluşturuyor. İdefix sipariş üzerinden alınan her kitapla ağaç kurtulabilir ormanları gelecek nesillere bırakabilirsiniz. İdefix, imzalı kitap seçeneği sunarak müşterilerin sevdiği yazarların kitapları alması için imkan sunar. Zamanı olmayan birçok okur online aldığı imzalı kitap sayesinde İdefix adını listesinin başını taşır. Birçok markayı bir arada bulunduran yerler müşteriler için beğeni toplar. Uzun zamandır varlığını koruyan platformlar, online kitabevleri gibi yerler çoğunlukla ziyaret edilir. Müşteriler için aldıkları ürünler kadar kampanya ya da indirim olması da önemlidir. İdefix kampanya yaparak birçok ürüne ulaşma olanağı sunar. Birini hediye almak bazen çok kolay olurken bazen ürünler hakkında bilgi sahibi olmayınca çok zor olabilir. En çok satanlar köşesi bu konuda yardımcı olabilir. Alınacak ürünü aralarında bulup en çok hangi ürünün tercih edildiğini fark edip gönül rahatlığıyla hediye alma şansı sunar. İdefix de en çok satanlar köşesi oluşturarak birçok ürün konusunda farklı seçenek alanları oluşturarak hızlı bir alışveriş yapılmasına yardımcı olur.

İdefix Ürün Çeşitleri

Online satış yapan platformların birçok ürün sunması o platformların adını üst seviyelere taşır. İdefix online kitabevi olarak uzun yıllar varlığını sürdürür. Bünyesinde edebiyat kitabı, roman, çizgi roman, din tasavvuf, felsefe, dil kitapları, sanat ve tasarım, tarih ve araştırma, mizah, çocuk ve gençlik, mitoloji, kişisel gelişim, bilim, eğitim kitapları gibi birçok kitap seçeneği ile evlere ulaşır. Çeşitli iş olanağı sunmak için ya da üniversite ve lise kazanmak için birçok sınav vardır. Bu sınavlar için de birçok yayınevi ders kitabı, test kitabı, soru bankası, çıkmış sorular gibi seçenekleriyle kitaplar üretir. İdefix birçok eğitim ve dil kitaplarını birçok yayınevini bünyesine alarak sınava girecek olanlara hızlı alışveriş yapma şansı sunar. Okula giden çocuklar okul için birçok malzeme kullanır. Bu araç gereçler mezun olana kadar lazım olur. İdefix kırtasiye ürünleri çeşitli marka ve ürünlerle okula giden çocukların ihtiyaçlarını karşılar. Silgi, kalemtraş, çeşitli boyalar, defter, kalem, kitap, sözlük gibi birçok kırtasiye ürün seçenekleriyle online alışveriş kolaylığı sağlar. Hobi,hayatın temposundan kaçıp mutlu olmak için yapılan her şeyi temsil edebilir. Bir hobiye sahip olmak yaşam kalitesini arttırırken stresten de uzak durmayı sağlar. Hobiye sahip olan insanlar huzurlu ve geri kalan hayatlarında başarı sağlayabilir. Hobiler kişilerin kişiliklerinden izler taşır ve kişiliklerin oluşmasında etkili olup kişiden kişiye de değişir. Oyun oynamak, resim yapmak, fotoğraf çekmek, tasarım yapmak, yemek yapmak, oyunculuk gibi birçok alanda oluşan hobi çeşitleri vardır. İdefix hobi ürünleri ile kişilerin hobi dünyasına kadar uzanır. Çeşitli kutu oyunları ile ailece güzel vakit geçirmeyi sağlar. Doğa, gemi gibi birçok yapboz çeşidiyle yapboz sevenlerin online alışveriş yapmasında olanaklar oluşturur. Müzik dinlemek ruhu dinlendirir. Kişiler kendi zevk ve duygusal ihtiyaçlarına göre müzik türünü tercih edip beğenirler. Kimi müzikler hareketli ritimdeyken kimi müzikler yavaş ritimlidir. Kimi müzikler de türlerine göre farklılık gösterir. İdefix yerli, yabancı, rock, jazz, pop, classic gibi birçok türde müzik ve sanatçı albümleriyle müşterilere ulaşır. Ofis çalışanları için işe kendilerini adapte etmek ve oraya ait hissetmek önemli olabilir. Masa üzerine konulan bir takvim, ajanda kişinin işe odaklanmasını ve oraya ait hissetmesini sağlayabilir. İdefix ofis ürünleri çeşitli takvim, ajanda, etiket, kalem gibi çeşitli marka ürünleriyleriyle müşterilerini buluşturur.

Her Yaşa İdefix

Müşteriler için online satış yapan yerlerin uygunluğu, marka ürünlerin olması, kalitesi kadar her yaşa hitap edecek ürünlerin bulunması ve ürün çeşitliliği önemli bir noktadır. İdefix uzun yıllardır var oluşuyla birçok yaşa hitap ederek müşterilerini memnun etmeye çalışır. Müzik hayatın her alanında karşımıza çıkar. Sokakta yürürken bile duyulan müzik uzun süre ağza takılır. Günümüzde İnternet aracılığıyla telefon ya da bilgisayarlarda müzik dinlenir. Eskiden ise kişiler televizyonun dışında teyp ve pikaplardan müzik dinler. Günümüzde nostalji olarak sayılan bu araçlar orta ve yaş ve yaşlı kesimi daha çok hitap ederken gençlerin de ilgisini çeker. İdefix plak satarak orta yaş ve yaşlı müşterilerine bu nostalji imkanı sunar ve genç müşterilerine yeni tatlar kazandırır. Oyuncaklar, çocukların hayatlarının bir parçasıdır. Yetişkinler ilgisi olduğu bir ürünün her çeşidini nasıl takip ediyorsa çocuklar da sevdikleri oyuncak türlerini takip eder. Oyuncaklar içeriklerinde eğlence barındırdığı gibi çocukların kişiliklerini oluşturmada eğitici nitelikler de taşır. Bebek, araba, ev gibi oyuncaklarla oynayan çocuklar ebeveynlerini taklit ederek çocukken toplumsal roller edinirler. Yetişkinler için alınan oyuncağın kalitesi, markası ve uzun süre dayanması önemlidir. Bazı yetişkinler çeşitli oyuncaklar biriktirerek koleksiyon oluştururlar. İdefix oyuncak dünyasına birçok marka ve çeşit oyuncak katarak hem çocuklara hem de koleksiyon severlere ulaşır. Müşteriler hızlı ve yorulmadan alışveriş yapmayı tercih ettiklerinde online alışverişe başvururlar. Yaptıkları online alışverişlerde de birçok konuda ürüne ulaşmak isterler. İdefix uzun zamandır hizmet etmesiyle içeriğinde kitap, kırtasiye malzemeleri, oyuncak, müzik albümleri gibi birçok çeşit ürün ve markaları bir arada buluşturur. Defterler her yaştan kişinin ihtiyacı olan bir üründür. Çocuklar bir şey öğrenirken, yetişkinler iş alanlarında yaşlılar ise çeşitli uğraşları için deftere not tutar. İdefix defter çeşitleriyle bütün yaş kesimine hizmet eder. Çeşitli figür, desenli yüzey ya da sevilen karakter kapaklı defterlerle farklı müşterileri kendisine çekebilir.

Her Alanda İdefix

Ürünler kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterir. Kimi ürünler işte, evde kullanırken kimi ürünler araba, bahçe gibi alanlarda kullanılır. Müşteriler için online girdikleri sitede birçok alan için kullandıkları ürün çeşidi ve markaların bir arada bulunması odak noktasıdır. Teknolojinin ilerlemesiyle hayatın her alanında elektronik birçok cihaz kullanılır. Kimi elektronik cihazlar kişilerin her zaman yanında bulunurken kimi elektronik cihazlar evde, işte kullanım alanı sağlar. İdefix uzun yıllardır müşterilerin ihtiyacını karşılamaya çalışmak için onların beklentisine cevap verir. İdefix ev elektroniği ürünleri ile evlerde kullanılacak birçok ürüne hızlı ve yorulmadan ulaşmayı sağlar. Cep telefonu, kamera ve aksesuarları, kulaklık çeşitleri, tabletler, ses sistemleri, cep telefonu aksesuarları, E-kitap okuyucuları gibi birçok elektronik ürün ve markalarla müşterilerin taleplerini karşılar. Kişiler günlük rutinlerini, önemli olayları, hesaplamaları tutmak için ajandaya ihtiyaç duyarlar. Ajanda yetişkin bir kişinin iş alanında kullanacağı gibi bir çocuğun da okul notlarını tutacağı, sınav tarihlerini aktardığı önemli bir ürün haline gelebilir. İdefix ajanda çeşitleri ile her alanda kullanılacak farklı marka ajandaları seçebilirsiniz. Dergiler kişilerin çeşitli alanlarda ilgilendikleri konulara göre değişir. Moda, yemek, magazin, spor, edebiyat, bilim gibi birçok alanda dergi çeşidi vardır. İdefix birçok yayınevinin farklı konularda ürettiği dergileri müşterilere ulaştırır. Oyunlar kişilerin çocukluktan beri edindiği beceriler arasındadır. Teknoloji geliştikçe oyun anlayışı da dönüşerek online ortama ayak uydurur. Online oyunlar ve bilgisayar oyunları için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç vardır. Kişiler evlerinde oyun konsollarıyla canlı ve gerçekçi oyunlar oynayarak mutlu ve heyecanlı anlar yaşarlar. İdefix çeşitli marka oyun konsollarıyla yenilikçi oyun anlayışına hizmet eder.

Hızlı Bir Alışveriş İçin İdefix

Kişiler teknolojinin gelişmesiyle her şeye hızlı erişirler. Günlerce ya da saatlerce bir ürünü arayıp yorulmaktansa telefonlarla ya da bilgisayarla online satışa başvururlar. Online satış hem hızlı hem de farklı birçok seçeneği bir arada bulundurarak müşteriye kolaylık sağlar. İdefix 1999 yılından beri müşterilerin beğeni ve isteğine göre gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet eder. Gelişen teknoloji ile elektronik cihazlar vücut uzuvlarından farksızdır. Elektronik cihazlar iş yaparken, araba kullanırken, evde, okulda hayatın birçok alanında lazım olur. Cep telefonları gibi cihazlar sayesinde iletişim kurmak uzaktaki bir kişiye ulaşmak bile oldukça kolaydır. Kimi zaman bilgisayar ve tabletlerle iş yapıldığı gibi telefonlarla da iş yapılabilir. Bu elektronik cihazlar sürekli yanımızda olduğu için ve sık ihtiyaç duyulduğu için şarj olmaya ihtiyaçları vardır. İdefix şarj kablosu çeşitleriyle ürünlere uygun şarj kablolarını müşterilere sunar. Kişiler hayatın stresinden uzaklaşmak ya da çeşitli becerilerine göre zamanla hobi edinirler. Hobiler hem keyifli vakit geçirmeye yararken hem de kişilerin gelişimlerine katkıda bulunur. Hobiler kişilere göre değişiklik gösterir ve sınırı yoktur. Resim yapmayı seven biri bunu hobi haline dönüştürebilir. Yemek yapmayı seven biri için yemek yapmak bir hobi olacağından çeşitli dergi ve şef kitaplarını takip eder ve satın alır. Puzzle yapmak hem eğlenceli vakit geçirme imkanı sunarken hem zeka ve dikkat seviyesine geliştirir. Bebeklere, çocuklara sık sık puzzle yaptırmak zeka seviyelerini geliştirmeye yardımcı olabilir. Puzzle yapmak zamanla hobiye dönüşebilir. Puzzle yapmayı seven biri yaptığı puzzleları çerçeveleyerek yakınlarına hediye edebilir. İdefix puzzle çeşitleriyle birçok puzzle yapma imkanı sunar. Puzzle yapmayı isteyenler İdefix online alışveriş sağlaması sayesinde birçok puzzle hızlı bir şekilde ulaşabilir.

Göz Dolduran Alternatifleriyle İdefix

Müşteriler ürün seçerken ürünlerin çokluğuna ya da kalitesine önem verirler. Günümüzde yaygınlaşan online alışveriş sayesinde müşteriler birçok ürüne ulaşır. İdefix uzun yıllar müşteri beğenisine ve değişen teknoloji ile tercih edilen ürünleri çeşitli markalarla müşterilerin önüne serer. Kişiler mitoloji, fantastik, korku gibi birçok alanda film ve kitap beğenirler. Fantastik kitaplar veya fantastik filmler sevenler için o fantastik karakterin oyuncakları, figürleri, onlarla ilgili çeşitli defter, kitap kalem gibi ürünler beğeni toplar. Fantastik kitap dünyasının sevilenlerinden biri olan Harry Potter için defter, kitap çeşitli birçok figür, oyuncak, aksesuar üretilir. İdefix Harry Potter ürün çeşitleriyle Harry Potter severlerin dünyasına ortak olur. Çeşitli asa, sticker, rozet, çanta, defter, yastık, poster, oyun seti, bayrak, anahtarlık, kitap ürünleriyle Harry Potter severlerin ilgisini çeker. Oyuncaklar çocukların günlerinin bir bölümünü harcadıkları şeyler olarak çocukların kişiliklerinin oluşmasına yardımcı olur. Çocuklar çeşitli oyuncaklarla birçok şeyi öğrenebilir. Oyuncak markaları çocuklara birçok şeyi öğretmek amacıyla farklı oyuncaklar üreterek çocukların ilgi dünyasına girerler. Çocuklar Barbie bebekleriyle oynarken aynı zamanda hayata dair birçok şeyi de öğrenirler. Barbie giysi dolabı ile giysileri düzenli koymayı ve derli toplu olmayı öğrenirler. Çocuklar aynı zamanda ileride yapmak istedikleri meslekleri de oyunlar sayesinde öğrenerek kendilerini keşfederler. İdefix Barbie’nin ambulansı ile oynayan bir çocuk büyüyünce itfaiyeci olmak isteyebilir ve çocuk yaşta itfaiyecilerin görevlerini öğrenerek gelişimini tamamlayabilir. Çocuklar Barbie’nin yemek arabası seti ile satış becerisini edinebilirler. İdefix çeşitli Barbie oyuncaklarıyla çocukların isteklerine karşılık verir. Kitap okumak kişilerin dillerini, iletişim kurmalarını geliştirdiği gibi kişileri kültürel açıdan uzun bir yolculuğa da çıkartır. Günümüzde hızlı ve kolay alışveriş sıklıkla tercih edildiği için müşteriler online kitabevlerinden kitap ihtiyaçlarını karşılar. Vakti olmayan birçok kişi online kitap aldığı gibi kişilerin imza günü gibi etkinliklere katılması zor olabilir. İdefix imzalı kitap alternatifiyle birçok okurun gönlünde taht kurabilir. Birçok yazarın imzalı kitabı bulunduran online kitabevi İdefix, okurların birçok yazarın imzalı kitaplarına ulaşmasını sağlar.

İdefix Fiyatları ve Yorumları

Değişen zamanla birlikte teknoloji de gelişerek hayatta birçok değişikliğe yol açar. Kişiler eskiden bir ürüne sahip olmak için birçok yer gezerdi. Teknoloji ve İnternet’in gelişmesi sayesinde online alışverişe olan ilgi artar ve kişiler online olarak birçok ürüne hızlıca yorulmadan ulaşır. İdefix 1999 yılından beri müşterilerin ilgisine ve teknolojiye ayak uydurarak hizmet verir. Online kitabevi olan İdefix çeşitli marka oyuncak, kitap, plak, elektronik cihazlar, kırtasiye ve ofis malzemeleri, dergi, hobi ürünleri gibi birçok ürünü bünyesine alır. Çeşitli marka ve çeşitli ürünleri ulaştırma imkanı sunarken İdefix yorum bakımından müşteriler tarafından olumlu yorumlar alır. Uzun yıllar varlığını sürdüren İdefix online kitabevi fiyatları çeşitli marka, ağırlık gibi özelliklere göre farklılık gösterir. Müşteriler için birçok çeşit marka ürüne hızlıca bir arada ulaşmak sıklıkla tercih edilen bir özelliktir. Kişiler araştırıp satın alacaklara bir ürünün indirime girmesini beklerler. İndirim için çeşitli özel günler olduğu için çoğunlukla o günlerde araştırma yaparlar. İdefix indirimleri çeşitli marka ve günlere göre değişiklik gösterebilir. Planlı programlı olmayı sevenler yapacakları şeyleri saatine gününe göre not ederler. Not etmek için çeşitli organizerler üretilir. İdefix çeşitli marka ve renk seçenekleriyle birçok organizeri müşterilerin tercihine sunar. Çocuklar için oyuncaklar yaşamlarının bir bölümünü kaplar. Kişisel gelişim, unisex oyuncaklar, 0-3 yaş grubu için oyuncaklar, bebekler, figürler, arabalar gibi birçok çeşit oyuncak üretilir. İdefix her yaştan çocuğa ulaşması için birçok alternatifleriyle online bir alışveriş rahatlığı yaratır. Çeşitli marka ve ürünü ulaştıran online kitabevi İdefix’e Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Aradığım Test Kitabına İdefix’ten Ulaşabilir miyim?

İdefix uzun zamandır müşterilerin talebini ön planda tutarak hizmet eder. Bünyesinde birçok yayınevi ve birçok kitap çeşidini barındıran İdefix sınav çalışanlarının isteklerini baz alır.

İdefix’ten Hangi Ürünleri Alabilirim?

İdefix online kitabevi olarak bünyesinde birçok marka ve ürünü barındırır. Kitap, kırtasiye ve ofis malzemeleri, dergi, müzik albümleri, oyuncak, hobi ürünleri, elektronik cihazlar, oyun ve konsol gibi birçok ürün ve çeşitli markalarla müşterilere ulaşır.

İdefix İndirimleri Ne Zaman Olur?

İdefix uzun zamandır online olarak müşterilere yorulmadan hızlı bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunar. İdefix indirimleri çeşitli marka ve günlere değişim gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
9,5
Satıcı puanı
9,5

626 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

idefix

İndirimli Ürünler

Atlas - Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
Atlas - Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
3432
280,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
178,64 TL
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
4620
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
4320
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL
Arzum AR1060 Multivit Katı Meyve Sıkacağı
Arzum AR1060 Multivit Katı Meyve Sıkacağı
173
1453,10 TL
%2
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
1428,90 TL
Star Wars Animatronic Baby Yoda
Star Wars Animatronic Baby Yoda
395
1216,61 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
1180,11 TL
Büyük Sorular Kitabım (Ciltli) - Hayvanlar
Büyük Sorular Kitabım (Ciltli) - Hayvanlar
4849
150,00 TL
%16
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
126,00 TL
SteelSeries Rival 3 RGB Oyuncu Mouse
SteelSeries Rival 3 RGB Oyuncu Mouse
1271
515,90 TL
%4
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
493,90 TL
Kingston 32GB USB 3.2 Exodia Datatraveler Exodia (Black + White)
Kingston 32GB USB 3.2 Exodia Datatraveler Exodia (Black + White)
3192
78,90 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
76,90 TL
Gece Yarısı Kütüphanesi - Matt Haig
Gece Yarısı Kütüphanesi - Matt Haig
2605
84,00 TL
%19
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
67,75 TL
Logitech G F710 Çift Titreşimli Geri Beslemeli Kablosuz Gamepad - Gri
Logitech G F710 Çift Titreşimli Geri Beslemeli Kablosuz Gamepad - Gri
912
945,89 TL
%7
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
878,90 TL
Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa - Hikmet Anıl Öztekin
Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa - Hikmet Anıl Öztekin
3143
88,00 TL
%18
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
71,80 TL
Büyük Panda ve Küçük Ejderha (Ciltli) - James Norbury
Büyük Panda ve Küçük Ejderha (Ciltli) - James Norbury
60
215,00 TL
%18
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
177,37 TL
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
Akıllı Yatırımcı - Benjamin Graham
636
165,00 TL
%12
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
144,75 TL
Diytoy Bebeğimin İlk Zeka Kartları (Flash Kart)
Diytoy Bebeğimin İlk Zeka Kartları (Flash Kart)
3542
49,90 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
48,40 TL
English Grammar Today - Murat Kurt
English Grammar Today - Murat Kurt
1728
200,00 TL
%29
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
143,00 TL
Zengin Baba Yoksul Baba - Robert T. Kiyosaki
Zengin Baba Yoksul Baba - Robert T. Kiyosaki
1393
145,00 TL
%21
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
115,25 TL

En Çok Değerlendirilenler

iPhone 11 64 GB
iPhone 11 64 GB
17910
16073,74 TL
Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Nar
Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Nar
11614
911,90 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
48,90 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
45,90 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
79,00 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
63,95 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
79,00 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
73,09 TL
%7
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
67,90 TL
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
Rotring Tikky Okul Seti 0.5 mm Neon Yeşil Versatil Kalem + Silgi + Uç
11238
68,40 TL
Rotring Visuclick Versatil Okul Seti Pembe 0.7 Mm RO-VK07
Rotring Visuclick Versatil Okul Seti Pembe 0.7 Mm RO-VK07
9422
45,25 TL
Rotring Visuclick Versatil Okul Seti Pembe 0.7 Mm RO-VK07
Rotring Visuclick Versatil Okul Seti Pembe 0.7 Mm RO-VK07
9422
45,25 TL
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender - Mavi
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender - Mavi
7492
746,90 TL
TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Pro Sinyal Güçlendirici, Kablosuz Wall Plug Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici
TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Pro Sinyal Güçlendirici, Kablosuz Wall Plug Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici
6895
416,90 TL
PENSAN TÜKENMEZ TRIBALL 1MM RENKLİ 8 Lİ SET 01003
PENSAN TÜKENMEZ TRIBALL 1MM RENKLİ 8 Lİ SET 01003
6445
46,50 TL
Var Mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler - Doğan Cüceloğlu
Var Mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler - Doğan Cüceloğlu
5519
70,00 TL
%5
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
66,60 TL
iPhone 13 128 GB
iPhone 13 128 GB
5443
27415,38 TL

4 ve 4+ Puanlı Ürünler

iPhone 13 128 GB
iPhone 13 128 GB
5443
27415,38 TL
iPhone 11 64 GB
iPhone 11 64 GB
17910
16073,74 TL
Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Nar
Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Nar
11614
911,90 TL
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender - Mavi
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender - Mavi
7492
757,90 TL
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
1590
12868,90 TL
Atlas - Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
Atlas - Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
3432
280,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
178,64 TL
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
4620
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL
TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Pro Sinyal Güçlendirici, Kablosuz Wall Plug Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici
TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Pro Sinyal Güçlendirici, Kablosuz Wall Plug Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici
6895
416,90 TL
Hasbro Monopoly Has-C1009
Hasbro Monopoly Has-C1009
2228
460,85 TL
Tabu XL
Tabu XL
1450
606,81 TL
Grundig HD 4880 2400 Watt İyonik Saç Kurutma Makinesi
Grundig HD 4880 2400 Watt İyonik Saç Kurutma Makinesi
2743
460,90 TL
Jbl T560BT Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Siyah Kulaklık
Jbl T560BT Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Siyah Kulaklık
2244
820,71 TL
Arzum AR2001 Tostçu Deluxe Izgara Ve Tost
Arzum AR2001 Tostçu Deluxe Izgara Ve Tost
1093
1703,90 TL
Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet (Türkçe), Akıllı Ipad, 28 Farklı Uygulama Clk64
Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet (Türkçe), Akıllı Ipad, 28 Farklı Uygulama Clk64
1938
228,45 TL
Toshiba Canvio Basic 2.5" 1TB USB 3.2 Gen1 Harici Harddisk (HDTB410EK3AA)
Toshiba Canvio Basic 2.5" 1TB USB 3.2 Gen1 Harici Harddisk (HDTB410EK3AA)
2596
1428,90 TL
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
4320
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL

Çok Satanlar

Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Nar
Arzum OK004-N Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi - Nar
11614
911,90 TL
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
Dikkati Güçlendirme Seti - Anasınıfı 2 Yaş Neuro Via - Osman ABALI
4620
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL
iPhone 11 64 GB
iPhone 11 64 GB
17910
16073,74 TL
Atlas - Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
Atlas - Aleksandra Mizielińska Daniel Mizieliński
3432
280,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
178,64 TL
Arzum Okka Ok006 Mınıo Duo Türk Kahvesi Makinesi Eu 2 Pin - Nar
Arzum Okka Ok006 Mınıo Duo Türk Kahvesi Makinesi Eu 2 Pin - Nar
2036
1593,90 TL
iPhone 13 128 GB
iPhone 13 128 GB
5443
27415,38 TL
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 3 Yaş - Osman Abalı
4320
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender - Mavi
Arzum AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender - Mavi
7492
757,90 TL
Konuşma Zamanı
Konuşma Zamanı
1810
60,30 TL
TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Pro Sinyal Güçlendirici, Kablosuz Wall Plug Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici
TP-LINK TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Pro Sinyal Güçlendirici, Kablosuz Wall Plug Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici
6895
416,90 TL
Baby Alive Lily ile Mama Eğlencesi - Sarışın
Baby Alive Lily ile Mama Eğlencesi - Sarışın
928
341,45 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
331,21 TL
Logitech M220 Sessiz Kompakt Kablosuz Mouse - Siyah
Logitech M220 Sessiz Kompakt Kablosuz Mouse - Siyah
4794
328,90 TL
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 4 Yaş - Osman Abalı
Dikkati Güçlendirme Seti Anasınıfı 4 Yaş - Osman Abalı
4085
360,00 TL
%36
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
229,68 TL
Kingston 32GB USB 3.2 Exodia Datatraveler Exodia (Black + White)
Kingston 32GB USB 3.2 Exodia Datatraveler Exodia (Black + White)
3192
78,90 TL
%3
88A28B56-64F8-4938-A404-582848FCD2DB
76,90 TL
Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet (Türkçe), Akıllı Ipad, 28 Farklı Uygulama Clk64
Fisher-Price Eğlen & Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet (Türkçe), Akıllı Ipad, 28 Farklı Uygulama Clk64
1938
228,45 TL
Arzum AR 1004 Soprano Max 1000W Multi Blender Seti Beyaz
Arzum AR 1004 Soprano Max 1000W Multi Blender Seti Beyaz
3216
1076,90 TL
  Diğer Kategoriler
 1. Markalar A-Z
  1. İletişim Yayınevi
  2. İş Bankası Kültür Yayınları
  3. Epsilon Yayınları
  4. Yapı Kredi Yayınları
  5. Kırmızı Kedi Yayınevi
  6. Doğan Kitap
  7. Doğan Egmont Yayıncılık
  8. Alfa Yayınları
  9. Can Yayınları
  10. Destek Yayınları
  11. İnkılap Kitabevi
  12. Altın Kitaplar
  13. Nobel Akademik Yayıncılık
  14. Ötüken Neşriyat
  15. Metis Yayınları
  16. İthaki Yayınları
  17. Remzi Kitabevi
  18. Ephesus Yayınları
  19. Ayrıntı Yayınları
  20. Günışığı Kitaplığı
 2. Ürün Çeşidi A-Z
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Kuponlu Ürünler
 6. Yayın Tarihi A-Z
 7. Yazar A-Z
 8. Basım Dili A-Z
 9. Boyut
 10. İndirimli Ürünler
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler

Satıcı Hakkında

Ticaret Ünvanı TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞAZACILIK PAZARLAMA A.Ş.

Kayıtlı E-Posta Adresi turkuvazmuzikkitap@hs02.kep.tr

Mersis No 0306034476400052

Şehir İstanbul

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön