Merinos markası, 40 yılı aşkın zamandır sürdürdüğü kalite anlayışı, şık çizgisi ve ürettiği ürünleriyle hem ülke içerisinde hem de uluslararası alanda tercih edilen bir marka olmaya devam ediyor. Mobilya, halı ve ev tekstili alanında ürünlerini sınıflandıran Merinos markası, yılların deneyimini ve modern bakış açısını, tüm ürün kategorilerinde sergiliyor. Ürün kategorileri arasında yer alan Merinos Battaniye Modelleri, ev tekstili kategorisinde kalitesini ve kullanıcı memnuniyetini, çokça tercih edilen bir ürün olmasıyla belli ediyor. Merinos Battaniyeler modern tasarımları ve şık çizgileri ile modayı evinize taşıyor. Ev tekstili kategorisinde barındırdığı Merinos Battaniye ve yatak setleri ile kaliteyi tercih eden tüketiciye, farklı model ve seçeneklerle ulaşıyor.

Merinos Battaniye Modelleri

Farklı tasarımlarda ve türlerdeki battaniye modelleri ile Merinos, kalite arayan tüketicilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Merinos Battaniye modellerini yedi farklı alt kategoride sınıflandırıyor. Elegans, Pırıltı, 3D Vizon, Fashion Vizon, Classic Vizon, Pamuklu ve Bebek Battaniye kategorileri ile her zevke ve amaca hizmet eden Merinos Battaniye modelleri, tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri ile sunuluyor. Merinos Battaniye çeşitleri içerisinde öne çıkan modeller arasında; lisanslı battaniye modelleri, Vintage, Symon, Lela, Dorine, Rosine, Ayas Enjoy, Palanka, Dark, İstanbul, Jeson, Holly, Valentin, Estee gibi tasarımlarıyla beğeni toplayan ürünler yer alıyor. Düz desenli battaniyeler dışında kendinden kabartmalı battaniye modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Merinos, yılların vermiş olduğu ustalık deneyimi ile ürettiği ürünlerinde, farklı kumaş ve iplik tipleri ile her tercihe uygun ürünler üretiyor. Merinos Battaniyeler; pamuklu battaniye, polyester battaniye ve akrilik battaniye gibi farklı çeşitleriyle de tüketici karşısına çıkıyor. Bu ürünler arasında en fazla tercih edilenin pamuklu battaniyeler, sonrasında ise polyester ve akrilik battaniyeler olduğu biliniyor. Pamuklu battaniyeler %100 pamuk ipliği ile dokunarak üretiliyor. Vizon battaniyeler, dokunulduğunda yumuşaklık hissi veren, kürk olarak nitelendirilen dokuya sahip battaniyeler olarak açıklanıyor. Bu battaniyeler, akrilik iplik, yani yumuşak dokunuşlu olan ve sıcaklığı sağlayan iplik ile polyester iplik karışımından üretiliyor. Polyester battaniye ise %100 polyester iplikten dokunan bir battaniye çeşidi olarak biliniyor. 

Merinos Battaniye Fiyatları

Merinos Battaniye modelleri, kalite ve sağlık güvencesi açısından incelendiğinde, markanın OEKO-TEX  Belgesine sahip olduğu görülüyor. OUKO-TEX Belgesi; uluslararası bağımsız bir kuruluş tarafından uygulanan, çevrenin korunması ve ekolojiye uygunluk açısından tekstil ürünleri ve ilgili tüm işleme aşamalarındaki hammaddeler için, dünya çapında, standart bir test ve sertifikalandırma sistemi olarak biliniyor. Yani Merinos, Battaniye ve diğer ürünlerinde kullandığı hammaddeleri bu standarda uygun olarak üretiyor. Dolayısıyla, insan ve çevre sağlığı için zarar vermeyecek maddelerle üretilen ürünleri ile Merinos, kalitesini ve güvencesini belirgin hale getiriyor. Çevreyi ve insan sağlığını korumaya yönelik verilen sertifika, aynı zamanda sürdürülebilir bir anlayışla, üretilen tekstil ürünlerinin devamlı olarak bu sağlıklı koşulları sağlamasını destekliyor. İkinci sınıf ve sağlığa zararlı maddelerin kullanılmadığı bu ürünlerde, Merinos Battaniye fiyatları da, bütçe dostu bir duruş sergiliyor. Farklı model ve farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun Merinos Battaniyeler bulmak mümkün oluyor. 

Merinos, yılların tecrübesi ve sahip olduğu kalite anlayışı ile güvenceli ve sağlıklı ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. Merinos Battaniye modelleri yumuşak dokusu ile rahat ve sağlıklı bir uyku isteyen tüketiciler için üretiliyor. Sağlıklı hammaddeler ile üretilen ve bunun güvencesini uluslararası sertifikalar ile sunan Merinos, hem kaliteyi hem de modayı arayanları, ortak bir noktada buluşturuyor. 

Merinos Battaniye Fiyatları

159 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Merinos
  2. Taç
  3. Dinarsu
  4. Pierre Cardin
  5. Özdilek
  6. Karaca Home
  7. LC Waikiki
  8. Alla Turca
  9. Aksu
  10. Betireshome
  11. Nefnef Home
  12. Begonville
  13. Kristal
  14. Mollia
  15. Yorka Design
  16. Marie Claire
  17. Mink
  18. Evlen Home Collection
  19. Home de Bleu
  20. Wildlebend
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar
 7. Tipi
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Merinos
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010109/512329
BAŞA DÖN