Kuyum sektörünün güvenilir markası Nadir Gold, külçe altın, hediyelik altın ve farklı modellere sahip 22 ayar altın bileziklerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

Nadir markası, 1967 yılında adım attığı kuyumculuk sektöründe yatırımları ve ürünleri ile öncü bir rol üstleniyor. Altın pazarındaki yarım asra yakın tecrübe ve uzmanlığın yansıması, altında kalite ve güvenirliğin buluştuğu marka Nadir Gold, tüketiciler ve yatırımcıların altın alışverişinde tercihi oluyor.

Nadir Gold; gramlık külçe altın, hediyelik altın, gramlık gümüş, ziynet altın, 22 ayar bilezik ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen altın ürünleri olmak üzere farklı kategorilerde ürün gruplarıyla altın piyasasının nabzını tutuyor. Nadir Gold, ister yatırım amaçlı altın alan tüketicilere, ister düğün, nişan ve özel günleri altın ile unutulmaz kılmak isteyenlere geniş ürün gamıyla ulaşıyor. Nadir Gold, Kurumsal Altın hizmetiyle de çalışanlarını ödüllendirmek ya da müşterilerine hediye vermek isteyen firmalara yönelik özel üretim de yapıyor. Altın ve gümüş üzerine firmaya özel logo ya da amblemin baskısını yaparak kurumlara özel ürün oluşturan Nadir Gold, hediyelerini ölümsüzleştirmek isteyen kurumların tercihi oluyor.

Farklı gramajlarda Nadir Gold altın ve birbirinden şık modellere sahip 22 ayar bilezik ürünlerine Nadir Gold marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri marka sayfasından filtreleyip inceleyebilirsiniz ve ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nadir Gold

32 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Gram A-Z
  5. Maden
  6. Satıcı
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Başa dön