Kedilerin ve köpeklerin fiziksel gelişimlerinin ve sağlıklarının korunması için mama seçimi büyük önem taşır. Her kedi ve köpek maması, dört ayaklı dostunuz için uygun olmayabilir. Aksine, maması seçimi yaparken kedi ve köpeklerin yaşları, kiloları, ırkları, sağlık durumları ve gıda alerjileri de göz önünde bulundurulmalıdır. Hepsiburada.com'un Pet Shop kategorisinde yer alan N&D imzalı kedi ve köpek mamaları, birçok farklı yaş grubu ve sağlık durumundaki hayvan için özel olarak hazırlanır. N&D markalı mamalar arasında yaşlı, kısırlaştırılmış, yavru ve yetişkin kedi ve köpekler için birçok farklı içeriğe sahip seçenek bulabilirsiniz. Siz de kedinizi veya köpeğinizi onun sağlığına ve gelişimine en uygun şekilde beslemek istiyorsanız, N&D mamalarının içeriklerini ve besin değerlerini inceleyebilir, favori ürünlerinizi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Özel Sağlık Koşullarına Sahip Hayvanlar İçin Özel Mamalar

 • N&D, her kedi ve köpeğin farklı sağlık durumuna sahip olabileceğinin farkındadır. Bu nedenle markanın imzasını taşıyan mama çeşitleri, birçok özel ya da farklı koşullardaki hayvanlara da hitap edebilecek şekilde gruplandırılır.
 • N&D mamaları, kedi ve köpeklerin sağlıklı beslenme düzeni adına ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri bir arada sunar. Yüksek protein içerikli mama çeşitlerinde, tahıllı ve tahılsız seçenekler bulunur. 
 • Markanın mama seçenekleri arasında günlük kullanıma uygun kuru ve yaş mama çeşitleri vardır. Yaş mamalar konserve kutuları içinde ve sağlıklı koşullarda saklanır.
 • Kuru ve yaş mama gramajları üründen ürüne değişiklik gösterir. Özellikle birden fazla kedi ya da köpeği olan kullanıcıların tek seferde yeterli miktarda ürün alabilmesi adına kuru mamalarda 10-15 kg'a varan ağırlıklarda seçenekler bulunmaktadır.
 • N&D markasının açılımının Türkçe anlamı "doğal ve lezzetli"dir. Tüm mama çeşitleri GDO içermeden hazırlanır ve yüksek oranda hayvansal içerikli ham maddeler barındırır. 

Yavru veya Hamile Kedi-Köpekler İçin Mama Seçenekleri

1 yaşını doldurmamış kedi ve köpekler yavru olarak kabul edilir. Bu süreçte hayvanların kas ve kemik gelişiminin düzenli ve doğru şekilde devam edebilmesi adına, tükettikleri gıdalar büyük önem taşır. Doğru beslenme, hamile kedi ve köpeklerin sağlıklarını riske atmadan doğum yapabilmeleri ve yavrularının da sağlıklı şekilde dünyaya gelebilmesi için de oldukça önemlidir. N&D mamaları arasında yavru hayvanlar için özel olarak hazırlanmış seçenekler, doğal içerikli ve yüksek besin değerine sahip mamalardır.

Tahılsız ya da Düşük Tahıllı Mama Çeşitleri

Bazı kedi ve köpeklerin cinsi, hareketlilik durumu ya da yaşı onların obezite ve diyabet hastalıklarına yatkın olmalarına neden olabilir. Özellikle fazla kilolu kedi ve köpeklerin kendileri için ideal kiloyu koruyabilmeleri ve sağlık durumlarının kötü etkilenmemesi için özel mamalar tercih edilmesi önem taşır. N&D markasına ait düşük tahıllı ve tahılsız mamalar, düşük glisemik endekse sahip olmaları nedeniyle söz konusu gruba dahil hayvanlar için uygundur. Hiçbir mamanın içeriğinde mısır bulunmaz. Siz de bu tip mamaları tercih ederek dört ayaklı dostunuzun ihtiyaç duyduğu günlük enerji miktarını alırken sağlığını koruduğundan emin olabilirsiniz.

Kaliteli ve Koruyucu Paketleme Sistemi

N&D imzalı kedi ve köpek mamaları, yalnızca doğal antioksidanlar ve tokoferoller içerir. Özel paketleme sistemindeki koruyucu atmosfer tabakası, mamaların besin değerinin uzun süre korunmasına ve hijyenik bir şekilde saklanmasına olanak tanır. Mamalarda kullanılan besinler, her kedi ve köpeğin severek tüketebileceği şekilde farklı seçenekler ile hazırlanır. Yüksek oranda vitamin içeren mamalar, evcil hayvanınızın en sağlıklı şekilde beslenmesi göz önünde bulundurularak çeşitlendirilir. Siz de kedi ve köpeklerinizin onlara en uygun mamaları tükettiğinden emin olmak için N&D markasını tercih edebilir, lezzetli ve doğal içerikler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

N&D

1.660 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Tat A-Z
 6. Ürün Kilogram
 7. Mama Segmenti
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön