Nintendo 3DS Aksesuarları

Nintendo 3DS Aksesuarları

Nintendo firmasının 2011 yılında piyasaya sürdüğü Nintendo 3DS; özel gözlüklere ihtiyaç duymadan 3D oyun grafiklerinin her yerde tadını çıkarmanızı sağlıyor. 3D içerikleri kullanmanıza da yarayan taşınabilir oyun konsolu, piyasaya çıkmadan çok önce bile oldukça ilgi görmüştü. Avuçlarının içerisinde 3D teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmak isteyen kullanıcılar; Nintendo 3DS aksesuarları ile taşınabilir oyun konsollarını kişiselleştirebiliyor, koruyabiliyor ve daha pratik bir kullanım elde edebiliyorlar.

Nintendo 3DS Aksesuarları

Nintendo'nun büyük çığır açan 3DS taşınabilir oyun konsolu; modele özel olarak geliştirilen işlevsel aksesuarları ile kullanıcılara yaşadıkları avuç içi teknolojisini geliştirme şansı tanıyor. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda çıkarılan yeni aksesuarlar Türkiye'de de beğeniyle karşılanıyor.

Nintendo 3DS aksesuarları arasından en çok dikkati çeken 3DS Pad Pro; portatif oyun konsolunu dıştan sararak daha rahat kavramanıza yardımcı olur. Sağ tarafında yer alan eklentiyle analog olarak cihazı yönlendirmenizi sağlar. Böylece, geleneksel oyun konsollarından alışkın olduğunuz konforu, avucunuzun içine taşır. İsteğe bağlı olarak özel kullanım için tasarlanan bu pratik aksesuar The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D, Monster Hunter 3 Ultimate, Resident Evil Revelations, Kingdom Hearts 3D, Metal Gear Solid 3D Snake Eater ve Kid Icarus: Uprising gibi oyunları daha kolay oynama imkanı sunar.

Aksesuarların bir kısmı set olarak kullanıcıların beğenilerine sunulduğu gibi, ihtiyaç duyulan aksesuarların tek tek alınması da mümkündür. Zevknizi yansıtan ve kullanmanızı kolaylaştıran şık görünümlü ve işlevli aksesuarlar, Nintendo 3DS’ten almış olduğunuz eğlenceyi, iki katına çıkarabilir. Avucunuzun içindeki 3D teknolojisinden aldığınız verimi arttırmak için, Nintendo’nuzu tamamlayacak ve ihtiyaç duyduğunuz parçaları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Nintendo 3D Aksesuar Çeşitleri

Farklı kullanım amaçlarına hizmet eden Nintendo 3DS aksesuar çeşitleriyle Nintendo’nuzu kişiselleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz oyun kahramanları ile desenlendirilmiş ya da sade tasarıma sahip olan kılıflar portatif oyun konsolunuzu güven içerisinde taşımanıza yardımcı olur. Oyun taşıma kılıfları ile aklınız oyunlarınızda kalmaz. Dokunmatik ekran koruyucu ile çizilme problemi aklınıza gelmeden oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Özel dokunmatik kalem sayesinde pratik bir şekilde kullanabilir, temizlik için özel olarak üretilmiş bezlerden yararlanabilirsiniz.

Nintendo 3DS için özel olarak üretilen hafıza kartları; daha fazla hafıza alanıyla 3D içeriklerin tadını çıkarmanızda size yardımcı olur. Ekranında oluşan çizik ve kiri kolayca temizlemenize yardımcı olan aksesuarlarla oyun konsolunuzun ömrünü arttırabilirsiniz. Ekstra koruyucu özellik kazandıran parçalar cihazınızı korumanızı sağlar. Çıkartmalar ve tüm diğer aksesuarlar kişisel zevkinizi yansıtmanın pratik yolunu size sunarken, pratiklikleri ile de oyun keyfinizi arttırır.

Nintendo 3DS için özel olarak üretilen şarj platformu; kullanmadığınız her an üzerine yerleştirerek pil ömrünü koruyabilir ve uyku modunda şarj olurken SpotPass ile bağlantınızı koruyabilirsiniz. Karakterinizi geliştirme imkanı sunan aksesuarlarla Nintendo’nun size sunmuş olduğu keyfi katlayabilirsiniz.

Koruyucu taşıma çantası, koruma folyosu, bileklik kordonu, dokunmatik kalem gibi ürünleri içeren başlangıç paketi de konsolunuzdan maksimum verim almanızı sağlar.

Siz de Nintendo 3DS için oyun seçimi yaparken, bütçenizden bir parça da aksesuarlar için ayırarak daha kullanışlı bir oyun konsolu elde edebilirsiniz. Üç boyutlu oyun oynama heyecanına bütünüyle kapılmak için, gerekli koruyucu ekipmanlar size yardımcı olacaktır.

Tercihinizi yaparken zevkinizle beraber ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın. Alacağınız lisanslı ürünler Nintendo’nuzla bire bir uyum gösterecek ve sonrasında herhangi bir problem yaşamanıza ya da aksesuardan kaynaklı arızalara engel olacaktır.

Hiçbir aksesuara ihtiyaç duymadığınızı düşünseniz dahi, alacağınız korumalı taşıma çantası, yanınızdan hiç ayırmadığınız Nintendo 3DS’in herhangi bir düşme, çarpma durumunda zarar görmesini büyük ölçüde engelleyebileceği gibi, size de kolay taşıma konforu sunacaktır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nintendo 3Ds Aksesuarları

18 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226061/1201454/33002307