Wii Aksesuarları

Nintendo Wii Aksesuarları

Nintendo Wii aksesuarları, Nintendo firması tarafından 2006 yılında piyasaya sürülmüş ve çıktığı tarihten bu yana geniş kitlelerce takip edilen Wii oyun konsolonun vazgeçilmez parçalarıdır. Hem eğlenmeye hem de spor yapmaya olanak sağlayan Wii oyun konsolu, yeni bir oyun ve yaşam tarzı yaratır. Öyle ki sabah sporunuzu bu oyun konsoluyla gerçekleştirebilir, aileniz ve arkadaşlarınızla macera dolu oyunlar oynayabilir, eğlenceyi paylaşabilirsiniz. Oyun keyfinizi daha eğlenceli ve verimli hale getirecek aksesuarlar ile oyunların içine girebilir, arkadaşlarınızla gerçek zamanlı tenis maçları gerçekleştirebilirsiniz. İşlevine göre geniş yelpazeye yayılan pek çok ürün arasından Nintendo Wii aksesuarlarınızı tercih edebilirsiniz, bütçenize ve beğeninize uygun dilediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Nintendo Wii Aksesuarları Nelerdir?

Size gerçek zamanlı oyun ve spor deneyimi sunan Nintendo oyun konsolu, oyun kumandasının yanı sıra belirli aktiviteler için geliştirilmiş birbirinden farklı aparatlara sahiptir. Bir araba yarışı için direksiyon aparatını, resim yapmak için tableti, su sporları için jetboot'u kullanabilirsiniz.

Nintendo Wii oyun konsolunun en önemli aksesuar parçası olan oyun kumandası Wii Remote, harekete duyarlı sensörleriyle daha önce yaşamadığınız bir oyun deneyimi sunar. Vücudunuzun hareketlerine göre algılanan aksesuar, size tıpkı oyunun içindeymişsiniz gibi bir his verir. Öyle ki bir tenis oyununda kol hareketlerinize göre raketle vuruş yapabilir, topa vurma hızınızı ayarlayabilirsiniz. Birbirinden farklı renklere sahip Nintendo Wii Bileklikleri oyun kumandanızı kişiselleştirmenizi ve en sevdiğiniz renklerle kullanabilmenizi sağlar. Kumandanızı dış etkenlerden korumayı sağlayan ve oyun sırasında kirlenmesini önleyen silikonlu koruyucu aparat, kumandanızı ilk günkü gibi korur. Dilerseniz silikon aparatını farklı renklerde ya da şeffaf olarak tercih edebilirsiniz.

Oyun deneyiminizi tamamlamanız için tasarlanan bir diğer aksesuar ise controller kumandadır. Wii kumandasına takılan bu kumanda özellikle aksiyon ve ilerlemeli oyunlarda ekstradan yapılacak hareketleri gerçekleştirir, remote kumandayla birlikte iki aksesuar kullanmanızı sağlar. Hareket algılayıcısına sahip olan controller kumanda, First Person Shooter gibi oyunlarda nesneleri tutup fırlatmanıza olanak tanır ya da daha basit oyunlarda balık avlamanıza, oltayı kontrol etmenize imkan tanır. Udraw oyun tabletiyse Nintendo Wii konsolunuzu bir resim stüdyosu haline getirir ve size interaktif resim yapma olanağı sunar. Kaydetme özelliğiyle daha önce çizdiğiniz bir resmi nasıl yaptığınızı başkalarına izletebilir, SD kartınıza kaydedip çıktısını alabilir, sevdiklerinize gösterebilir ya da dijital ortamlarda paylaşabilirsiniz.

Araba yarışları için tasarlanan Wii direksiyon, gerçek zamanlı kontrol özelliği ile yarışın tadına varmanızı sağlar. Direksiyon üzerinde Wii kumandasının konulacağı özel kısmıyla oyun konsoluna kablosuz olarak bağlanır.

Sports serisinden Wii Sports Resort ile eğlenceli, adrenalin ve macera dolu yeni su sporlarıyla tanışabilirsiniz. Tatil köyü temalı bu eğlenceli aktiviteyi, içinde iki adet renkli kılıç, fly-disk ve jetboot kumandası bulunan Resort kitiyle en üst seviyeye taşıyabilirisiniz. Dilerseniz Disney / Pixar’ın popüler animasyon serisi Oyuncak Hikayesi için tasarlanan el konsolu ve Wii kumandası şarj istasyonuyla oyun konsolunuzu kendi zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Video kablolarıyla Wii parçalarınızı tamamlayabilir, klavye ile oyun deneyiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Nintendo’nun oyun tutkunları için tasarladığı Wii oyun konsolunun farklı aktivitelere göre geliştirilmiş aksesuarlarını kolaylkla inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve beğeninize uygun birbirinden farklı Nintendo Wii aparatlarını Nintendo, Thrustmaster ve Logitech gibi markalar arasından seçebilirsiniz. Oyun zevkinizi kat kat arttıran işlevsel parçalarla oyun konsolunuzu tamamlayabilir, kişiselleştirebilir ve bu eğlenceli aktivitenin bir parçası haline gelebilirsiniz. Dilediğiniz ürünün üzerine tıklayarak detaylarına ve özelliklerine ulaşabilir, kolayca birbirleri ile kıyaslayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nintendo Wii Aksesuarları

238 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 238 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?