Öğretmenler Günü Hediyesi

Türkiye’de her yıl Mustafa Kemal Atatürk’ün başöğretmenliği kabul ettiği 24 Kasım günü kutlanan Öğretmenler Günü, gençleri eğitmeyi ve öğretmeyi meslek edinmiş öğretmenleri onurlandırma günüdür. Bu özel günde, öğretmenler ve öğrenciler; birbirleriyle bağını kuvvetlendirmek ve aralarındaki sevgi, saygı ve dayanışmayı güçlendirmek için harika bir fırsat bulur. 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğrencileri için ellerinden geleni yapan öğretmenlerin değerinin anlaşılmasını sağlamayı amaçlayan en önemli günlerden biridir.

Siz de bu özel günde öğretmeninize onu düşündüğünüzü göstermek, onu mutlu etmek için, Hepsiburada.com’daki birbirinden şık ve güzel ürünlerden birini hediye edebilirsiniz. Unutmayın, öğretmeninize ne hediye alırsanız alın, onu düşündüğünüzü göstermeniz, onu mutlu etmeye yetecektir.

Öğretmenler Günü Hediyeleri

En sevdiğiniz öğretmeninize en güzel öğretmenler günü hediyesini vermek istiyorsanız, Hepsiburada.com’un geniş ürün yelpazesindeki birçok farklı seçenek sizi bekliyor. Tercihinizi Öğretmenler Günü’nün en popüler hediyeleri arasından yapmak isterseniz isim işlemeli cüzdanlar, kristal masa isimlikleri, ofis masa üstü setleri, masa üstü saatleri, kalem ve anahtarlık setleri, bambu not defterleri gibi ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Erkekler için isim işlemeli cüzdanlar ideal bir Öğretmenler Günü alternatifi olurken, kadınlar için kalpli masa üstü saatleri hem dekoratif hem de şık bir seçenek olabilir. Lazer kazıma işlemi ile isim de yazdırılabilen bu saatler, eşsiz ve özel bir hediye tercihi olabilir. Öğretmeninize olan sevginizi onunla olan bir fotoğrafınızın olduğu, öğretmeninizin ismine özel bir fotoğraf çerçevesi hediye ederek de gösterebilirsiniz.

Öğretmeninizin ilgi alanına yönelik bambaşka birçok ürün seçeneği arasından da tercih yapabilirsiniz. Örneğin hediye alacağınız öğretmeniniz resim öğretmeni ise ona hem esprili hem de eğlenceli bir seçenek olan, büyükler için boyama kitapları serilerinden birini alarak farklı bir hediye verebilirsiniz. Düşler Bahçesi ve Esrarengiz Motifler isimli boyama kitapları gibi daha birçok boyama kitabı arasından seçim yapabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Öğretmenler Günü’nde biricik öğretmeninize kendisini özel hissettirecek bir hediye arıyorsanız, kristal masa isimlikleri harika bir seçenek olabilir. İsim yazdırabileceğiniz bu ürün, öğretmeninizin masasında her an kullanabileceği, şık ve kullanışlı bir seçenek olabilir. Yine ofis için en uygun hediyelerden biri olan masa üstü setleri veya isimlik setleri de mükemmel hediye alternatifleri olabilir. İçerisinde kalemlik, not defteri ve mini saati olan masa üstü setleri, hem çok kullanışlı ve hem de dekoratif bir hediye olarak öne çıkabilir.

Öğretmeniniz için çok kullanışlı olabilecek bir diğer hediye ise kalem setleri olabilir. Öğretmenlerin gün için de en çok kullandığı ürünlerden biri olduğu düşünülürse, kalemlik ve kalem setleri hediye için harika bir alternatif olabilir. Şık ve kullanışlı bir seçenek olan kalem setlerinde yer alan kalemlerin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi özelleştirmeniz de mümkündür. Ahşap şık bir kutu içerisinde anahtarlık, tükenmez roller kalem içeren bu tarz setler, hediye için iyi bir alternatif olabilir.

Öğretmenler Günü Hediye Fiyatları

Öğretmenler Günü’ne özel birçok farklı ve özel hediye seçeneği arasından siz de bütçenize ve zevkinize uygun ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Kristal, bambu, deri gibi kaliteli malzemeler içeren pek çok marka arasından hediye seçimi yapabilirsiniz.

Öğretmenler Günü’nü, öğretmeninize unutulmaz bir hediye vererek hatırlanır kılmak için Hepsiburada.com sizleri bekliyor. Öğretmenlerinize duyduğunuz saygı, sevgi ve minnettarlığınızı dile getirmek için bu günü fırsat bilerek öğretmeninizin ellerinden öpmeyi de ihmal etmeyin. Unutmayın, aslında onlar için en değerli hediye, hatırlanmak ve sizlerin başarılarının tanığı olmaktır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Öğretmenler Günü Hediyesi

Konumseçilmedi
Toplam 22 / 22 ürün
DSACategoryId/2147483634/20009