Oyun Konsolu Aksesuarları

Oyundan aldığınız hazzı maksimuma çıkaran ve çok daha farklı bir oyun deneyimi sunan oyun konsolu aksesuarları, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlar. Simulasyon ve yarış oyunları için kullanabileceğiniz yarış direksiyonu, üstün özelliklere sahip joystick, farklı tuş atamaları ve kombinasyun imkanı sunan gamepad ya da konsolunuzun hasar almasını engelleyen analog koruyucu gibi geniş bir ürün yelpazesini beğeninize sunan kategoride, dilediğiniz ürünleri inceleyebilir, oyun atmosferini maksimumda yaşabilirsiniz. PS2, PS3, PS4, Xbox, Psp, ya da Nintendo gibi farklı oyun konsolları ile uyumlu konsolu aksesuarı modellerini, cihazınıza bağlayarak, hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun Konsolu Aksesuarları

Ergonomik tasarımları ve pratik kullanımları ile öne çıkan joystick, gamepad / kumanda modelleri oyun keyfinizi bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlar. Oyuncuların her zaman bir adım önde olması için geliştirilen modeller, yüksek tepkime hızı, çift titreşimli motor, dijital ve analog kontrol imkanı gibi farklı özellikleri bir arada sunar. Özellikle futbol, araba yarışı, dövüş ya da aksiyon oyunlarında maksimum tutuş ve kontrol elde etmek isteyen oyuncuların rahatlıkla kullanabileceği kablosuz gamepad modellerine kategoriden ulaşabilir, cihazınız ve kullanımınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.

Oyun konsollarının yanı sıra, masaüstü bilgisayar ya da diz üstü bilgisayar çeşitleri ile de kolaylıkla kullanılabilen analog kollar, konsol deneyimini PC ekranları ile buluşturur. Sürücüsüz kurulumu ve USB desteği ile hızlı bir şekilde konumlandırma yapabileceğiniz gamepad oyun akssesuarı, bilgisayar oyunlarında da maksimum hakimiyeti garanti eder.

Özellikle dövüş oyunlarında farklı kombo hareketleri ve hızlı mikro atamaları yapmanıza olanak tanıyan aksiyon tuşları sayesinde, oyun hakimiyetinizi ve ustalığınızı garanti altına almayı amaçlayan gamepad, joystick modelleri, aynı zamanda etkin bir yön kontrolü elde etmenizi sağlar. Hızlı koşma, karakter değiştirme, nişan alma gibi işlevsel özellikleri çok daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan modelleri, farklı vibrasyon ve geribilidirim seçeneklerine göre kategoride inceleyebilir, cihazınıza uyumluluğuna göre filtreleme yapabilirsiniz.

Oyun Konsolu Aksesuarları Nelerdir?

Gerek oyun zevkinize gerekse oynadığınız oyunların sağladığı imkanlara göre birbirinden farklı oyun konsolu aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz. Gerek arkadaşlarınız gerekse aileniz ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayan ve oyundan aldığınız hazzı maksimuma çıkaran bu aksesuarlar, aynı zamanda oyunlardaki gerçekçilik hissini de arttırır. Benzersiz bir uçuş ya da yarış deneyimi için kullanabileceğiniz direksiyonlar sayesinde, kullandığınız aracın kontrolünü tam anlamıyla hissedebilir, gerçek bir araç kullanıyor gibi hareket edebilirsiniz.

Çok daha interaktif ve eğlenceli bir yapıya sahip hareketli oyunlarda ise vazgeçilmez bir deneyimin kapılarını açan sensörlü hareket kolu ve hareket algılayan oyuncu kamerası gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle farklı move aksesuarlarının kullanılması gerekli olduğu move bazlı oyunlarda, sesli ve görüntülü komutları da oyun deneyiminin içerisine katan Play Station kamerası, move aksesuarları ile birleştirilerek sınırsız eğlencenin kapılarını açar. Silah, tabanca, tüfek, kılıç ya da raket gibi farklı şekillerde kullanabileceğiniz move set modelleri sayesinde, keyifli ve benzersiz bir deneyim yaşabilir, atmosferi çok daha kolay bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Oyuncuların hareketlerini algılayan PS3 kamerası, eşsiz bir simulasyon tecrübesi sunan direksiyon gamepad seti, hareketli ve dinamik bir aksiyon sahnesi sunan tüvek ve navigatör seti, mikro tuş atamaları ve kombo seçeneklerini çok daha pratik bir hale getiren gamepad gibi ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Kkontrolü ve yönlendirme kabiliyetlerinizi geliştirecek joystick ya da daha güvenli bir kullanım sunan koruyucu takımı gibi farklı ürünleri inceleyebileceğiniz kategoride, Sony, Nintendo, Logitech gibi birçok markanın ürünlerini bir arada inceleyebilir, filtreleme yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyun Konsolu Aksesuarları

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/60003054/2147483602/33000020