Oyun Pinleri

Oyun Pinleri

Dijital oyun, indirilebilir içerik ya da oyun içi para satın almak isteyip banka/kredi kartı, cep telefonu ile ödeme gibi yöntemlere alternatif arayanların tercih ettikleri oyun pinleri, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Oyun endüstrisinin önde gelen isimlerinin hazırladığı oyunlarda ve dijital oyun dağıtım platformlarında değerlendirilebilen oyun pin’leri, teknoloji tutkunlarının oyun kütüphanelerini zenginleştirip favori oyunlarında daha eğlenceli saatler geçirebilmelerine yardım ediyor.

Çocuklarınıza Alabileceğiniz En Eğlendirici Hediyelerden

Henüz reşit olmadığı için cep telefonu kullanmayan ve banka ya da kredi kartı bulunmayan küçükler, derslerinden ve fiziksel aktivitelerinden artakalan zamanlarını dijital oyunlarla geçirebiliyor. Ancak dijital oyunlar, yapıları gereği çok sayıda güncelleme alabiliyor ve oyunlara, yeni; bölümler, karakterler, araçlar, gereç kaplamaları (skin) ve karakter kostümleri eklenebiliyor. Bu yeniliklerden mahrum kalmak istemeyen çocuklar ve gençler, ilgili içeriklere yatırım yaparak oyundaki güncellemelere günü gününe şahitlik etmek istiyor. Çocuklarınızla sohbet ettiğiniz esnada, onların hangi yapımlarla zaman geçirdiğini ve oyun sürecinde neler yaptığını öğrendikten sonra, zaman ayırdıkları oyunlar için satın alabileceğiniz pek çok oyun pin’i bulunuyor. Küçüklerin, dijital dünyadaki arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirebilmelerine yardım eden oyun pin’leri, onların; oyunlarda yönettikleri karakteri diledikleri gibi özelleştirebilmelerine, yepyeni gereçler alabilmelerine, açılan yeni bölümlere katılabilmelerine imkân tanıyabiliyor.

Dijital Oyun Kütüphanenize Yepyeni Oyunlar Ekleyin

Gerek yeni gerekse geçmiş dönemlerde çıkan oyunları, dünyanın dört bir yanındaki oyun tutkunlarıyla buluşturmak için ödeme işlemlerini, mümkün olan en kolay hâle getiren dijital oyun dağıtım platformları, oyun cüzdanı sistemiyle takdir kazanıyor. Kullanıcıların, çeşitli mini oyunlar aracılığıyla ve ilgili platformlar üzerinden gerçekleştirebilecekleri dijital eşya takasları neticesinde bakiyesini artırabildikleri dijital oyun cüzdanları, kredi kartı ödemeleri ve cep telefonu yoluyla da bakiye artırımını olanaklı kılıyor. Ancak böylesi platformlarda oyun pin’leri kullanmak da son derece popüler ödeme yöntemleri arasında bulunuyor. Oyun pin’i satın alımı sonrasında iletilen ve hem harf hem de sayılardan oluşan şifreler, bahse konu platformların, bilgisayarlar için yayımlanan uygulamalarının kod etkinleştirme arayüzleri üzerinden kullanıcıların hesabına kolayca tanımlanıyor. Bu işlemin sonrasında satın alınan meblağ tutarınca dijital oyun cüzdanı parası, kullanıcılar tarafından harcanabilir olma özelliği kazanıyor. Cüzdana eklenen para ile oyun tutkunlar isterlerse oyun ve indirilebilir içerikler, isterlerse çeşitli dijital eşyalar satın alabiliyor.

Benzer bir işlem, abonelikle kendi kütüphanesindeki yapımları, oyun tutkunlarıyla paylaşan farklı oyun platformlarında da gerçekleştirilebiliyor. Bilgisayar ve oyun konsollarında birlikte değerlendirilebilen abonelik sistemleri, kullanıcılara satın alımın ardından gönderilen dijital kodların, işletim sisteminin kendi mağaza uygulaması ya da oyun konsollarının ilgili bölümlerine eklenip kodun etkinleştirilmesiyle kullanılabilir hâle geliyor. Platform aboneliğini uzun süre devam ettirmek isteyen kullanıcılar, oyun pin'leri alarak aboneliklerini diledikleri kadar uzatabiliyor.

Satın aldığım oyun pin’ini, bir oyun dağıtım platformunda etkinleştirdim; aynı pin’i arkadaşlarımla paylaşabilir miyim?

Her oyun pin’i, tek kullanımlık olduğu için etkinleştirilmiş oyun pin’leri paylaşmanız veya hediye etmeniz uygun olmaz.

Bir dijital oyun dağıtım platformunun dijital para cüzdanına kredi kartı olmaksızın yükleme yapmak istiyorum; bunun için uygun oyun pin’leri var mı?

On milyonlarca aboneye sahip dijital oyun platformlarında, dijital para cüzdanınıza ekleyebileceğiniz farklı meblağlar içeren oyun pin’leri mevcuttur.

Aylık, birkaç aylık ve yıllık abonelik hizmeti veren platformlara dâhil olmak istiyorum; kredi kartımı kullanmadan bu servislere abone olmam mümkün müdür?

Farklı oyun dağıtım platformlarına ve abonelik servislerine ait, süre alternatifli birçok oyun pin’i bulunmakla birlikte bu pin’leri kullanarak aboneliklerinizi anında başlatabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyun Pinleri

667 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 39 / 667 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?