Evlerdeki can dostlardan köpeklerin günde iki kere sokağa çıkması gerekiyor. Tuvalet gereksinimleri için önemli olan sokak rutini sırasında kir, çamur ve bakteri gibi içerikler patilerine yapışıyor, o kirle eve gelen köpekler evlere de kiri taşıyorlar. Sokağın her türlü olumsuz yanını sokakta bırakılmasına sağlayan köpek patikleri, kullanışlı ve bir o kadar faydalı. Üstelik sadece sokağın kirinden korunmak amaçla değil aynı zamanda operasyon geçirmiş ya da narin can dostları korumak için de patikler oldukça yarar sağlıyor. Evlerinde mobilyaları ve ahşap zeminleri tırnaklardan korumak isteyenler için de köpek çorapları en uygun seçenek olarak köpek sahiplerinin karşısına çıkıyor. Pek çok farklı modeldeki köpek patik fiyatları ile uygun aralıklarda Hepsiburada sayfalarında köpek sahiplerine sunulmaya devam ediyor. 

Su Geçirmeyen Uzun Ömürlü Köpek Patikleri

Evdeki dört patili dostlar narin ayakları korunmaya muhtaç olabiliyor. Soğuk havalarda, buzlu zeminlerde bu ihtiyaç çok daha fazla ortaya çıkıyor. Sokak yürüyüşleri için imal edilen çok sayıda köpek patiği de bu kapsamda tasarlanıyor ve malzeme tercihi de zorlu koşullara uygun seçiliyor. Kauçuk malzemeden imal edilen köpek patikleri bu sayede su geçirmiyor. Uzun tüylü dostlar için büyük bir avantaj kauçuk malzeme sayesinde sunuyor; çünkü su geçirmeme özelliği sayesinde çamur ve su birikintileri köpek sahipleri için sorun olmaktan çıkıyor. Su birikintilerine girmeyi, çamurlarda oynamayı seven köpekler içim birebir çözüm patikler ile geliyor. Bunların yanı sıra kauçuk malzemeden üretilen patikler kolaylıkla temizlenebiliyor, suyla durulamak patikleri kirden arındırmak için yetiyor.

Narin Patiler için Sağlam Patikler

Köpekler sokaklarda koşmayı, farklı yerleri keşfetmeyi çok seviyor. Bu durum özellikle karlı havalarda sorun olabilir. Buzla kaplanmış zeminlerde yürümekte zorlanan köpekler için ekstra dayanıklı patikler imdada yetişiyor. Kaymaz tabanlı patikler sayesinde köpekler ve sahipleri sokakta çok daha kendilerini özgür hissediyor; çünkü patiler buzda kaymıyor. Ayrıca narin patiler ekstra dayanıklı patikleri sayesinde ne soğukta ne de sıcaklarda zarar görüyor. Patiler patikler sayesinde güvende. Soğuya ve buza karşı narin patileri koruyan patikler, sıcak asfalt ve kumlarda da işlevsellikleriyle seviliyor. 

Enfeksiyon ve Yaralanmalara Karşı Köpek Patikleri

Köpek patikleri sadece sokağın zorlu koşulları için tercih edilmiyor. Operasyon geçirmiş, yarası olan ya da rahatsızlığı olan can dostların da sokakta dolaşmayı ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle de onların sağlığını koruma görevi, sahibine düşüyor ve darbelere, zorlu koşullara ekstra dayanıklı köpek patikleri devreye giriyor. Köpek patik modelleri köpeği koruma görevi de görüyor. Özellikle taşlı yollarda kimi zaman patilerin arasına küçük taşlar ya da daha da kötüsü patiye zarar verebilen yabancı cisimler girebiliyor. Köpeğin canının acımasına ve yaralanmasına sebep olan bu duruma karşı patikler çok pratik bir çözüm sunuyor. Üstelik yaralanmaya neden olabilen yabancı cisimlerin oluşturabileceği enfeksiyon riski de minimuma indirilmiş oluyor. 

Operasyon Sonrası Patili Dostlar, Köpek Çoraplarıyla Güvende

Köpek çoraplarının uzunluğu, köpeğin bacak boyuna göre ayarlanabiliyor. Bu sayede uzun bacaklı ya da daha kısa bacaklı köpeklere göre tam uyum yakalanabiliyor. Köpek çoraplarının en önemli avantajı ise sadece patileri değil aynı zamanda köpeğin bacak kısmını korumasından geliyor. Kaliteli silikon yapısıyla esnek bir yapı sunan köpek çorapları bu sayede köpeğin hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor. Üstelik su geçirmeyen formu sayesinde köpeğin ne patileri ne de bacakları kirlenmiyor. Bandajlar ile tutturulan çoraplar kullanım kolaylığı sunuyor.

Hepsiburada.com köpek sahipleri için çok sayıda köpek patik modeline sayfalarında yer veriyor. Üstelik uygun köpek patik fiyatları sayesinde köpek sahipleri istedikleri modele sahip oluyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Patik Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 224 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/24001001/24003237