Pedigree köpekler için besin maddeleri üretir. Geniş ürün yelpazesi ile farklı türlerin ihtiyaçlarına yanıt veren Pedigree, onların mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için çalışır. Pedigree ürünleri arasında eğitime yardımcı atıştırmalıklar, diş temizlenmesine katkı sağlayan bisküviler ve besleyici mamalar yer alır. Köpeklerin lezzetini beğendiği, insanların köpekleri için doğru seçim yaptıklarından emin olarak gönül rahatlığı ile kullandığı mamalar, dünyanın dört bir yanında tüketilmektedir. 

Pedigree Ürünlerinin Avantajları 

  • Pedigree ürünleri, köpeklerin insanları daha iyi yaptığı inancı bulunan bir markanın ürünüdür. Her mama dünyayı daha iyi bir hale getirmek için özenle hazırlanır ve kalite standartlarını karşılar. Köpek mamalarında insan gıdası üretim standartlarını baz alarak aynı kaliteyi oluşturur. 
  • Kuru ve yaş mamalar, köpeklerin güçlü bir bedene ve sağlık bir yaşama sahip olması için vitamin ve mineraller içerir. Sindirimi oldukça kolay olan mamalar kas, kemik gelişimini ve bağışıklık sistemini destekler. 
  • Pedigree, köpeklerin yavruluktan yaşlılığa dek yaşamlarını her dönemine uygun besinler sunar. Özel sağlık durumlarına göre mama alternatifleri bulunur. 
  • Lifli gıdalar köpeklerin açlık hissini yatıştırmaya ve uzun süre yok hissetmelerine yardımcı olur. 

Pedigree Kuru ve Yaş Mamalar

Köpeklerin doyurucu öğünler alması, sağlıklı beslenmesi için seçilen mamalar, farklı boyutlardaki paketleri ile sunulur. Yaş ve kuru mama çeşitlerinde kuzu, tavuk, sığır gibi et çeşitleri bulunur. Hem yavrular hem de yetişkinler için sunulan mama çeşitlerinde çiğnenebilir, çıtır veya yumuşak mamalar dikkat çeker. Köpeğin yemek alışkanlığına, sağlık durumuna, yaşına ve gereksinimlerine göre farklı seçimler yapabilirsiniz. Köpeklerin cinsine ve bünyesine uygun porsiyon önerileri de paket üzerinde yer alır. Kimi mamalar sadece küçük cinsler için uygunken bazıları da büyük cinsler için hazırlanır ve paketinde uygun olduğu cinsler belirtilir.

Pedigree Yardımcı Ürünler 

Pedigree ürün yelpazesinde köpeklerin en büyük sorunlarından biri olan diş temizliğine çözüm üreten ürünler de yer alır. Dentastix adı verilen seride, köpeklerin dişlerinin kolayca temizlenmesine yardımcı olan şekillerde bisküviler bulunur. Diş ve diş etlerinin sağlıklı olmasına yardım eden ürünler, tartar oluşumunu %80 azaltır. Seri ürünlerinin büyük ve küçük borlarda alternatifleri bulunur, köpeklerin dişleri rahat ve kolay bir şekilde temizlenir. Pedigree ödül mamaları ise köpeklerin eğitimini destekler. Küçük cinsler için ayrı, büyük cinsler için ayrı ödül mamaları bulunur. Leziz ve besleyici mamalar, eğitim esnasında doğru bir hareket yapıldığında köpeğe verilir ve köpek ödüllendirilir. Uzun süre, istisna olmadan ödüllendirme yapılarak köpek koşullanır ve davranışı öğrenerek standart haline getirir. Farklı içerikleri ve şekilleri bulunan ödül mamaları, köpeklerin sevdiği et tatlarını içerir. 

Pedigree Ürünlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

  • Pedigree ürünlerini seçerken mamanın veya atıştırmalık ürünün hangi cinslere uygun olduğuna bakmalısınız. 
  • Köpeğinizin yaşına uygun seçimler yapmalısınız. 
  • Köpeğiniz seviyor diye sürekli yaş mama yemesi sindirim sistemini yorabileceğinden, mama seçiminde uzman önerilerini dikkate almalı ve köpeğinizin hem sevdiği hem de onun için sağlıklı olan seçimleri yapmalısınız. 
  • Ödül mamalarını düzenli kullanmalı ve davranışları pekiştirmeyi ihmal etmemelisiniz. Yanlış davranışları ödüllendirmemeye özen göstermelisiniz. 

Ödül mamaları, kuru veya yaş mamalar köpeğin tüm ihtiyaçlarını gidermez. Onlar sevgi göstermenin yolu yalnızca beslemek değildir. Köpeğinizle ilgilenmeli, oyunlar oynamalı, bakımını ikiniz için de keyif haline getirmelisiniz. Pedigree köpek ürünleri, 60 yıllık sektör tecrübesi ile köpek dostları tarafından tercih edilir. Siz de köpeğinizin yaşam kalitesini artıracak mamalar ve atıştırmalık ürünler için Pedigree markasını tercih edebilir, hemen sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...