Pegem Akademi Yayıncılık

Sınavlara hazırlık deyince akla ilk gelen yayınevlerinden biri olan Pegem Akademi Yayıncılık, kaliteli soruları ve kolay anlaşılır çözümleriyle göz dolduruyor. Test kitapları, deneme sınavları, çek kopart'lar ve konu anlatımlı ders kitapları gibi birçok alanda öğrencilerin yardımına koşan yayınevi, uzman kadrosuyla nitelikli bir eğitim almaya yardımcı oluyor. Cep boy kitaplarla gün içerisindeki boş zamanları pratik bir şekilde değerlendirebilme imkanı sunan yayınevi, güncel müfredata uygun olarak hazırladığı yayınlarla alıcılarını memnun ediyor. Yazım hatası, hatalı soru gibi problemlerle karşılaşmayı önleyen detaylı çalışmalar sonucunda piyasa sürülen Pegem Akadami Yayıncılık kitaplarıyla sınavlara doğru bir şekilde hazırlanılabiliyor. 

KPSS'ye Hazırlık İçin Doğru Seçim

Birçok alt kategoriye ayrılan KPSS ile memur olma hayali kuran öğrenci ve adaylar için oldukça geniş bir yayın aralığı bulunan Pegem Akademi ile ön lisans ve lisans sınavlarında başarıyı yakalamak kolaylaşıyor. Hem genel yetenek hem de genel kültür alanlarında ürettiği yayınlarla göz dolduran Pegem Akademi Yayıncılık, güncel konulara uygun şekilde sunduğu binlerce soruyla iyi bir hazırlık dönemi geçirmeye yardımcı oluyor. ÖSYM kurallarına uygun bir şekilde hazırlanan tüm soruların zorluk seviyeleri de ÖSYM'nin sınavlarda oluşturduğu zorluk seviyelerine göre dağılıyor. Soru bankaları ve soru kitapçıklarının yanı sıra çözümlü deneme sınavları ve çözümlü soru bankaları da içeren Pegem Yayınları sayesinde tüm soru tiplerine aşina olunuyor.

Alan Bilgisi Eğitimi

Öğretmen adayları için oldukça önemli bir sınav olan ÖABT'ye hazırlıkta opsiyonel soru ve çözümlerle adayların verimli bir şekilde sınava çalışması sağlanıyor. Dayanıklı ve kaliteli kağıtlara basılan sorular ve çözümleri kolay okunuyor. Grafikli sorulardaki kusursuz baskı kalitesi sayesinde soruların net bir şekilde görülmesi mümkün hale geliyor. Tamamı özgün olarak hazırlanan sorular, Pegem Akademi'nin tecrübeli öğretmenleri ve uzman çalışanları aracılığıyla titiz bir çalışmanın sonucunda ortaya konuyor. Hazırlanan sorular, birden fazla uzman ve öğretmen tarafından kontrol edilerek doğrulukları ve hatasızlıkları onaylanıyor. Pratik bilgiler içeren kitapçıklar da hazırlayan Pegem Akademi Yayıncılık sayesinde ezber yapmak ve hafızayı tazeleyerek soruların çözümlerine daha çabuk ulaşmak kolay bir hal alıyor.

Lisansüstü Eğitime Nitelikli Hazırlık

Lisans mezunlarının akademisyenlik hayallerini gerçekleştirebilmesinin yolu ALES'ten geçiyor. ALES'e doğru ve etkili bir şekilde hazırlanabilmeleri adına öğrencilere destek olan Pegem Akademi, konut anlatımlı kitaplarıyla bu sınavda başarıyı yakalamak için gerekli püf noktaları adaylara öğretiyor. Detaylı soru çözümleri içeren açıklamalardan yararlanarak neden yanlış yapıldığı ve hangi konulara daha fazla çalışılması gerektiği gibi noktalarda öğrenciler yönlendiriliyor. Kolay anlaşılır cevap anahtarı tasarımı sayesinde deneme sınavlarının sonuçlarını oldukça çabuk bir şekilde ortaya koyabilmek mümkün hale geliyor. YÖK tarafından belirlenen yönetmelik ve kurallara uygun olarak hazırlanan sorular, aynı zamanda geçmiş yıllarda çıkmış olan soruların analiz edilmesiyle de daha nitelikli bir hal alıyor.

Kullanışlı Fasiküller

Çıkmış soru fasikülleriyle adayların önceki yıllardaki sınavlarda nasıl sorular sorulduğunu görebilmesi ve eğer o yıllarda sınava girmiş olsalardı nasıl bir sonuç alacaklarını öğrenebilmesi sağlanıyor. 4'lü, 6'lı, 10'lu gibi farklı şekillerde dizayn edilmiş olan fasikül deneme sınavları aracılığıyla periyodik olarak seviye tespiti yapılabiliyor. Ağırlıklı olarak yanlış cevapların verildiği konular da fasiküller yardımıyla daha kolay tespit edilebiliyor. Çek kopar yaprak test seçenekleri ile öğretmenlerine yanlış yaptıkları soruları sormak isteyen öğrencilerin daha konforlu bir deneyime erişmesi olanak kazanıyor. Tüm soru bankasını ve ya da tüm deneme sınavını taşımaya gerek kalmaksızın sadece ilgili sayfanın kopartılarak öğretmenlere sorulabilmesi büyük bir rahatlık oluşturuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pegem Akademi Yayıncılık

9661 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Dijital Ürünler
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler