Pet markası, can dostunuz ve ev arkadaşınız olan evcil hayvanlarınız için gereksinim duydukları malzemeleri, özen ve dikkatle üretiyor. Evcil hayvanınızın beslenmesinden temizliğine, yolculuğundan giyimine kadar tüm alanlarda yanınızda olmanın haklı gururunu yaşıyor. Üretim aşamasında ileri teknoloji kullanımı ile benzerlerinden ayrılıyor.

Pet, ağırlıklı olarak kedi ve köpek dostlarınız için üretilmiş malzemeler sunuyor. Hayvanınızın kaybolmaması veya kaybolduğu takdirde kolayca bulunması için  karakteristik ve farklı tasarımlara sahip pek çok künye seçeneği sunarak, onların güvenliğini sağlamayı hedefliyor. Bu künyeler, hayvanın kimlik kartı görevini de görüyor. Genelde üzerine küçük dostunuzun ismi ve telefonunuz yazılıyor; böylelikle herhangi bir kaybolma durumuyla karşı karşıya kalındığında size ulaşılması, gayet kolay oluyor. Bu tarz ürünlerde dikkat çeken özellik olan yazıların silinmemesi de Pet ürünlerinde bulunuyor. Pantograf teknolojisiyle kazınarak yazılmış ve asla silinmeme garantili olan bu pet künyeler, güzelliğiyle de göz dolduruyor.

Künyeleri üzerine asabileceğiniz silikondan yapılmış, yumuşak yapısıyla hayvanınızı rahatsız etmemesi ön planda tutularak tasarlanmış boyun tasmaları da bulunuyor.

Pet, hayvan giyimi için de özel ürünler sunuyor. Ayakkabı ve patiklerden montlara kadar dostlarınızın üşümemesi için ve onların rahatlığı düşünülerek tasarlanmış farklı ürünler, incelemeniz için sizi bekliyor.Köpekler için parlak şerit ve kumaştan yapılmış lastik tabanlı köpek botlarının orta kısmında bulunan lastikler, ayarlanabilir yapılarıyla rahatlık sağlıyor. Böylelikle patiyi sıkıca kavraması, ayaktan kolayca çıkmaması ve yere basarken patinin kaymaması sağlanıyor. Köpeklerin boyutlarına göre farklı ölçülerde üretilmesine dikkat ediliyor.

Dış giyim için sunulan ceket veya tulum benzeri giysiler, sadece açık hava kullanımına yönelik üretilmiyor. Bu ürünler, klimalı ortamlarda da soğuk havadan etkilenen köpekleri korumak için kullanılabiliyor.

Evcil hayvan bakımı konusunda en hassas alanlardan biri olan temizlik konusu da Pet’in uzman olduğu konulardan biri olarak öne çıkıyor. Su bulmanın ve banyo yaptırmanın zor olduğu veya mümkün olmadığı durumlarda Pet, pratik ürünleriyle çözüm sunuyor. İleri teknoloji kullanımı sayesinde nano silver ile zenginleştirilen temizlik ürünleri, hayvan sağlığına zarar vermeden temizlik yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Pratik temizleme mendilleri ile hayvanı bir ay boyunca bakterilere karşı koruduğu gibi bu bakterilerin sebep olabileceği kokuları da engelliyor. Böylece hem hayvanınızın hem sizin yaşam kalitenizin artması destekleniyor. Enfeksiyonları da engelleme özelliği bulunan mendiller, genel sağlığın korunmasına da olanak sağlıyor. Ürünler, herhangi bir zarar vermeksizin hayvanlarınızın göz, kulak, burun ve genital alan temizliğinde de kullanılabiliyor.

Hayvan eğitiminde çok büyük bir yeri bulunan ve hayvanınızı çok mutlu edebilecek ödül bisküvileri de sunan Pet, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi ödül bisküvilerinin üretimine de büyük bir titizlikle yaklaşıyor. Gerekli vitamin ve mineral dengesinin sağlanmasını ve hayvan genel sağlığının korunmasını önceliği hâline getirerek ödül bisküvilerinde özel karışımlar yaratıyor. İçerisinde tahıllar, sıvı ve katı yağlar, çeşitli şekerler, mineraller, et ve hayvan türevleri barındıran bisküviler, hayvanınızın çok hoşuna giderken, içerdiği yüksek lif oranı ile sindirim sistemini de destekliyor. İçerdiği proteinler ise hayvanın günlük beslenmesini destekleyecek şekilde seçiliyor.

Pet, aynı zamanda, kediniz veya köpeğinizle seyahate veya yürüyüşe giderken onu daha rahat taşımak ve gelebilecek bir zarardan korumak için taşıma çantaları da sunuyor. Hafif ve dayanıklı yapısı, evcil dostunuzun rahat nefes almasını sağlayan tasarımı ile onu hem uzun süre taşıyabilmenizi, hem de rahat etmesini mümkün kılıyor. Ürünler, sırta da takılabildiği için kullanım kolaylığı konusunda benzerlerinden ayrılıyor. Dostunuzla seyahatlerinizi keyifli hâle getiriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Pet

107 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön