Dünya modasının en ünlü isimleri arasında yer alan Pierre Cardin'in hayal gücü ile Naksan Holding'in sektörel gücünün bir araya gelmesi ile Pierre Cardin halı markasını ortaya çıkıyor. Etkileyici tasarımları, şık ve zarif desenleri ile Pierre Cardin halı göz alıcı mekanlar yaratmayı amaçlıyor. İster modern, ister retro, isterse de klasik tarzda döşenmiş olsun evinizin tarzını ve karakterini yansıtan tüm modelleri Pierre Cardin halı beğeninize sunuyor.

Pierre Cardin Halı Modelleri

Her karaktere ve tarza uygun tasarımları ile ön plana çıkan Pierre Cardin halı modelleri hayata bakış açınızı mükemmel bir şekilde yaşam alanlarınıza yansıtmayı başarıyor. Türk kültürünün vazgeçilmez halı motiflerinden ilhamını alan koleksiyonlarında Pierre Cardin halı desenlerin ve renklerin uyumu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Zarafetin ve şıklığın yaşam alanlarındaki sembolü haline gelen Pierre Cardin halı modelleri ışıltılı saçakları, şık ve gösterişli desenleri ile ev dekorasyonunun baş tacı haline geliyor.

İlk görüşte aşk temasından ilham alan Pierre Cardin halı modelleri güçlü renk tonları ve büyüleyici motifleri ile ilk bakışta kendine hayran bırakıyor. Belli kalıplardan her zaman sıkılan, sınırları zorlamayı sevenler için özel olarak tasarlanan dalgalı kesimli Pierre Cardin halılar yaşam alanlarına modern bir hava katıyor. Türk kültürünün ayrılmaz bir parçası olan göçebe çadır kültürünün izlerini taşıyan otantik desenlere sahip Pierre Cardin halı modelleri ile salonlarınız ihtişamlı bir görüntüye bürünüyor.

Güçlü renk tonlarının, soyut çizgilerin ve çiçek desenlerinin ve bordürlerin mükemmel bir kompozisyonundan oluşan göz okşayan tasarımları ile dikkat çeken Pierre Cardin halı modelleri yaşam alanlarında müthiş bir ahenk oluşturuyor. Tek bir rengin farklı tonları ile oluşturulan monokrom Pierre Cardin halı koleksiyonu tüm dekorasyon fikirlerinizi değiştirmenize sebep oluyor. Akdeniz'in güneşinden ve denizinden ilhamını alan Pierre Cardin halı modelleri sımsıcak renk tonları ile eğlenceli mekanlar tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Zıt renklerin uyumunu kusursuz bir şekilde tasarımlarında yansıtan Pierre Cardin halı günümüzün modern çizgilerini ve renklerini mükemmel bir kompozisyonla bir araya getirerek yaşam alanlarında modern bir hava yaratıyor. Eskitilmiş dokuları ile vintage modasını halı dünyasına yansıtmayı başaran Pierre Cardin halı koleksiyonu sizi zamanda yolculuk yapmaya davet ediyor. Klasik modellerin yer aldığı Pierre Cardin halı koleksiyonu asaleti ile yaşam alanlarına tüm ağırlığını koyuyor.

Pierre Cardin Halı Fiyatları

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem veren Pierre Cardin halı akıllı koruma teknolojisi ile kolay bir temizlik sağlıyor. Sıvıların halının içine işlemesini önleyen bu yeni nesil teknoloji halılarda meyve suyu, çay ve kola lekesi gibi sıvı kaynaklı lekelerin önüne geçmiş oluyor. Böylece halılardaki renk solmalarının ve desenlerin deformasyona uğramasının önüne geçilmiş olunuyor. AR-GE çalışmaları sonucunda üretilen akıllı koruma sistemine sahip yeni nesil halılar böylece daha uzun ömürlü oluyor.

Yeni alınan halıların en büyük sorunu olan iplik kaynaklı tozlanma ve tüylenme problemi de Pierre Cardin halı modellerinin kullanmaya başladığı tozumaz teknolojisi ile yüzde altmış beşe kadar azaltılabiliyor. Böylece halılar anti-alerjen bir yapıya kavuşmuş oluyor. Desenleri, renklerinin canlılığı ve ileri üretim teknolojilerine sahip Pierre Cardin halı fiyatları ile de çok sayıda tüketiciye hitap ediyor. Özellikle yüzde yüz müşteri memnuniyeti politikası ile belirlenen Pierre Cardin halı fiyatları markanın yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışının gerçekleştiğini gösteriyor. Kaymaz tabanlı halı teknolojisi ile güvenli yaşam alanları oluşturmayı amaçlayan Pierre Cardin halı ileri teknolojiler kullanarak yaptığı halı üretimi ile de müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor.

Pierre Cardin Halı Modelleri

685 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Pierre Cardin
  2. Merinos
  3. Dinarsu
  4. Padişah Halı
  5. Sanat Halı
  6. Saray Halı
  7. Brillant
  8. Confetti
  9. Payidar
  10. Apex
  11. Allmode
  12. Halıforum
  13. Bahariye
  14. Rug Viva
  15. Cici Halı
  16. Artemis
  17. Else Halı
  18. Jungle
  19. Efsane Halı
  20. Bebişim Halı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Ebatlar A-Z
 7. Tema
 8. Taban
 9. Hav Yüksekliği A-Z
 10. İplik Türü
 11. Satıcı A-Z
 • Markalar Pierre Cardin
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/pierrecardin
BAŞA DÖN