PlayStation 2 Aksesuarları

Playstation 2 Aksesuarları

Birbirinden farklı tuş kombinasyonlarını bir araya getirerek, çok daha keyifli bir oyun deneyimini amaçlayan Playstation 2 aksesuarları, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verir. Özellikle keyifli bir maç müsabakası, eşsiz bir dövüş oyunu ya da hızlı bir yarış oyunu sırasında oyun hakimiyetinizi maksimuma çıkarmayı hedefleyen gamepad modelleri, rakiplerinizi kolaylıkla alt etmenizi sağlar. Cihazınız ya da ihtiyaçlarınız için en uygun Playstation 2 aksesuarlarını inceleyebilir, seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ps 2 Aksesuarları

Kolaylıkla kavranabilen, rahatlık sunan ve ele tam oturan tasarımları ile öne çıkan gamepad modelleri, benzersiz seçenekleri bir araya getiriyor. D-pad ve kontrol düğmeleri sayesinde, çok daha hızlı tuş atamaları yapabilir, oyunlardaki ustalığınızı gösterebilirsiniz. Turbo fonksiyon düğmesi sayesinde, çok daha hızlı bir tepki elde edebileceğiniz gamepad, oyunlarda daha etkin olmanızı ve iyi mücadele edebilmenizi sağlar.

Özellikle dövüş, yarış ya da spor oyunları sırasında, vazgeçilmeziniz olacak PS 2 aksesuarları ile oynadığınız oyuna göre kullanım tercihinizi değiştirebilir, sizin için en doğru kullanımı ayarlayabilirsiniz. Oyunların yanı sıra, PS 2 cihazınızın arayüzünü çok daha hızlı kullanmanızı sağlayan analog ve dijital kontrol panelleri, tüm multimedya içeriğinizi kolaylıkla yönetme imkanı verir.

Dual shock titreşim seçeneği ile sunulan Playstation 2 gamepad sayesinde, oyun atmosferini çok daha iyi bir şekilde deneyimleyebilir, kritik dakikalarda çok daha dikkatli hareket edebilirsiniz. Cihazın üst kısmında bulunan ve baş parmaklar ile kontrol edilebilen aksiyon tuşları ile donatılmış gamepadler, çok daha interaktif bir oyun elde etmenizi sağlar. Gerek aileniz ile hoş vakit geçirebileceğiniz gerekse arkadaşlarınız ile çekişmeli müsabakalara imza atabileceğiniz PS 2 aksesuarlarını ihtiyacınıza göre inceleyebilir, ürünleri karşılaştırabilir ve sizin için en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Playstation 2 Aksesuarları Nelerdir?

Gamepad, joystick, oyun direksiyonu gibi farklı PS2 aksesuarları, oynadığınız oyun her ne olursa olsun, maksimum gerçeklik elde etmenizi amaçlar. Özel titreşim, yön tuşları, aksiyon tuşları ya da kontrol tuşları gibi farklı özellikler ile donatılmış gamepad modelleri, keyifli bir oyun için tüm ek özellikleri bünyesinde barındırır. Benzersiz atmosferiyle öne çıkan araba yarışları, göz alıcı savaş müsabakaları ya da çekişmeli bir futbol karşılaşması sırasında oyunun kontrolünü maksimuma çıkaran aksesuarları inceleyebilir, sizin için en doğru olanı seçebilirsiniz.

Hem wireless hem de kablolu olarak beğeninize sunulan gamepad modelleri arasından, ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. 7 metreye kadar mesafe aralığı, rahat kullanım için kauçuk kulp ve açma anahtarı gibi avantajlarla gelen wireless PS 2 gamepad sayesinde, ekranınızın görüş alanını genişletebilir, sizin için en doğru pozisyonu kolaylıkla alabilirsiniz. Film izleme, müzik dinleme ya da medya oynatma gibi farklı PS 2 özelliklerini çok daha interaktif bir şekilde yönetmenize imkan veren Playstation 2 gamepad, R3 ve L3 analog tuşları ile bu işlemler sırasında çok daha kolay bir kullanım imkanı sunar.

Cihazı bağladıktan sonra herhangi bir kurulum olmadan kullanmaya başlayabileceğiniz PS2 aksesuarları, aynı zamanda diğer oyun konsolları ya da bilgisayarlar ile kusursuz bir uyum sunar. USB girişleri sayesinde cihazı kolaylıkla diğer oyun konsollarına bağlayabilir, kullanımına devam edebilirsiniz. Özellikle multiplayer oyunlarında ya da iki kişilik karşılaşmalarda, bilgisayarınızın klavyesi ile birlikte kullanabileceğiniz gamepadler, oyun performansınızı bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlar. Aileniz, arkadaşlarınız ya da kendiniz için benzersiz bir oyun deneyiminin kapılarını açan Playstation 2 aksesuarlarını daha yakından incelemek için ürün sayfalarını inceleyebilir, ürünleri karşılaştırabilir, sizin için en doğru modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PlayStation 2 Aksesuarları

72 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 72 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226063/33000007