Evinizde ya da bahçenizde sizinle yaşayan kedi ve köpeklerinizin sağlıklı gelişimleri için onlara çeşitli mamalar sunan Reflex; güvenilir, besleyici ve lezzetli içerikleriyle ön plana çıkar. Tüm ırklara ve yaş gruplarına uygun olarak tam ve dengeli formüle edilmiş olan Reflex mama seçenekleri, protein, tahıl, yağ ve benzeri gıda maddelerinin yanında çok sayıda vitamin ve mineralle de zenginleştirilmiş ürünlerden oluşur. Kedi köpek uzmanları tarafından geliştiren ürünlerle dört ayaklı evcil dostlarınızın besin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. 

Lezzetli ve Besleyici kedi mamaları 

Özenle formüle edilen Reflex kedi mamaları dostlarınızın sağlıklı gelişimlerinin yanı sıra aktivitelerini de destekleyerek onların kendilerinden beklenen işlevlerini yerine getirmelerine yardımcı olacaktır. Kedilerinizin zihinsel gelişimlerine de katkı sağlayan mamaların çok sayıda çeşidi bulunur. Somon, hindi, tavuk, kuzu eti, işlenmiş hayvansal protein, pirinç, şeker pancarı, balık araması, biraz mayası, antioksidanlar, mısır ve benzeri çok sayıda gıda bileşeninden meydana gelen mamalar lezzetleriyle de dostlarınızı mutlu eder. Kuru mamaların yanına mutlaka su bulundurmalı, kedilerinizin susuz kalmamasına özen göstermelisiniz. Kuru ve yaş mama seçenekleriniz karıştırarak farklı lezzetler oluşturabilirsiniz. 

Reflex'in kedi mama seçenekleri ile ilgili detayları bilmenizin size katkısı olacaktır. 

 • Ürünlerin içeriğinde kalsiyumdan fosfora, sodyumdan iyota, çinkodan bakıra, demirden A ve E gibi çok sayıda vitamin ve mineral yer alır.
 • Kedilerinizin bağışıklığını destekleyici B glukanlar, zengin maya kaynağı kabul edilen CitriStim içerikleri mamalarda yer alır.
 • Mamalar hayvanlarınıza güçlü bir bağırsak emilimi sağlar. 
 • İçeriklerde keten tohumu ile omega 3 ve omega 6 dengesi sağlanır.
 • Bira mayası ile deri kalitesi ve tüylerin parlaklığı desteklenir. 
 • Yucca bitkisi kullanılan ürünlerde hem koku ve amonyak kontrolü sağlanır hem de besinlerin emilimi artırılır.

Köpekleriniz İçin Çok Sayıda Seçenek 

Reflex köpek mamaları her ırk, yaş ve kiloya uygun besleyici ve lezzetli seçeneklerle karşınıza çıkar. Köpeklerinizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren markanın ürünlerinin içerikleri oldukça zengindir. Protein, tahıl, yağlar, vitaminler ve minerallerle formüle edilen köpek mamaları dört ayaklı canlıların diş ve ağız sağlıklarından kemik gelişimlerine; sindirim ve bağırsak sistemlerinden zihin kabiliyetlerine kadar onlara her türlü desteği sunar. Reflex mamaları seçerken köpeklerinizin aktivite durumlarını, yaşlarını, kiloları, ırklarını ve diğer özelliklerini göz önünde bulundurmanız yararlı olacaktır. Köpeklerinizi eğitimi için size yardımcı olacak ödül mamaları da en kaliteli içerikleriyle markanın seçkisinde yer alır. Bisküviler, krakerler, lezzetli çubuklar, kemikler ve benzeri çok sayıda alternatiften köpeklerinize en uygun olanları seçebilirsiniz. 

Reflex köpek mamaları arasında tercih yaparken aşağıdaki bilgiler size yardımcı olabilir.

 • Ürünlerin içeriklerinde yapay aroma ve şeker ilave edilmez. 
 • Tamamlayıcı ödül mamaları öğün yerine geçmez.
 • Köpek mamalarında somon, hindi, kuzu eti, şeker pancarı, peynir altı suyu, biraz mayası, tuz, antioksidan ürünler, işlenmiş çok sayıda hayvansal protein, pirinç, balık aroması, buğday, tavuk yağı ve benzeri çok sayıda gıda maddesi yer alır. 
 • Ürünlerde fosfordan selenyuma; sodyumdan çinkoya, iyottan demire birçok mineral yer alır.
 • Mamalarda A, D, E, C, B1 - B2 - B3 - B6 - B12 - B7 - B9 , K ve benzeri çok sayıda vitamin bulunur.
 • Mamaları üzerinde yer alan kullanım talimatlarına göre muhafaza etmelisiniz.

Reflex Mama Fiyatları 

Kedi ve köpekleriniz için çok sayıda seçeneği sizinle buluşturan Reflex mama fiyatları çok sayıda parametreye bağlı olarak farklı aralıklardadır. Fiyatlandırmada ürün içerikleri ve miktarları belirleyici olur. Kuru mamaların yanında yaş mamaların hediye olarak sunulduğu paketler tercih edebileceğiniz alternatifleri oluşturur. Tüm mama çeşitlerine Hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reflex

2.487 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. HepsiLojistik Ürünleri
 5. İndirimli Ürünler
 6. Hemen Al Sonra Öde
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön