1928 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar teknik resim ve çizim materyalleri üreten ve geliştiren Rotring markası; kalem, uç, mürekkep, silgi gibi çizim gereçlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com'da beğeninize sunuluyor.

Teknik resim ve çizim ihtiyaçlarınız için fonksiyonel çözümler üreten Rotring kalem, rahat, kullanışlı ve işlevsel ürünleri tüketicileri ile buluşturuyor. Kaliteli ve dayanıklı ürünler üreten marka, kalem ihtiyacının yanı sıra pergel ve cetvel çeşitleriyle de çizim ve resim ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor. Set halindeki ürünler ise birden çok ihtiyacınıza yönelik en iyi seçenekleri bir arada sunuyor.

Kaliteli yapısını kullanışlı ve rahat tasarımı ile bir araya getiren Rotring ürünleri, çizimlerinizi rahat bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı oluyor. Elinizin yapısına özel olarak dizayn edilen kalemler, süreli kullanımlarda bile rahat bir şekilde tutmanızı sağlıyor. Tırtıklı tutma kısmı ise elinizden kaymadan kullanabilmenizi amaçlıyor. Günlük kullanımda da rahat bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlanan kalemler, ihtiyacınıza uygun olarak farklı uç boyutları ile tercihinize sunuluyor.

Rotring ürünleri arasında bulunan yumuşak ve sert uçlara, dolma kaleminize uygun mürekkebe, versatil ve otomatik kalemler ile rapido uçlar gibi pek çok ürün çeşidine kolaylıkla ulabilirsiniz. İhtiyacınıza ve elinizin yapısına uygun ürünleri marka sayfasından özelliklerine ve fiyat aralığına göre filtrelendirme yapabilir; seçeceğiniz ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınıza en uygun olan ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyerek hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...