Sd Kartlar

SD Kart Fiyatları

Teknolojik cihaz kullanımı gün geçtikçe artan durumlardan biridir. Cihaz kullanımı arttıkça içindeki verilerin önemi de artar. Dijital ortam üzerinde yer alan önemli veriler farklı araçlar üzerinde depolanabilir. Sd kartlar da bunlardan biridir. Sd kart fiyatları karttan karta göre değişir. Markası, kalitesi, hafızası, aktarım hızı gibi durumlar fiyatlar üzerinde etki gösterir. Cep telefonu ve bilgisayarlarda kullanılabilen micro sd kart fiyatları en uygun çeşitlerindendir. Depolama alanı arttıkça fiyatında da artış meydana gelir. Cihazlarınızda yer alan verilerin kapladığı alana uygun bir seçim yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ve satışa sunulan sd kartlar, indirimler sayesinde daha uygun fiyata düşer. Sizler de ihtiyacınız olan çeşidini indirim sayesinde daha kolay satın alabilirsiniz. Eğer teknolojik cihazlarınızda verilerinizi güvende hissetmiyorsanız sd karta aktarabilirsiniz. Sd kart fiyatları 16 gb kapasiteden başlayarak 240 gb’a kadar gider. Gb düşük olan modellerin fiyatı daha uygundur. Transfer hızı iyi olan bir sd kart fiyat bakımından diğerlerine oranla maliyetli olacaktır. Sizler de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun seçebilirsiniz. 

SD Kart Çeşitleri

Birbirinden farklı pek çok markanın üretime sunduğu sd kartlar günümüzde büyük bir öneme sahiptir. Mini ve micro modeller olarak ikiye ayrılır. Mini modeller hem bilgisayar hem de telefonlar için uygunken, micro modeller bilgisayarlar ile uyum sağlar. 8 gb’lık kapasiteden başlayarak 240 gb’a kadar giden geniş çeşitleri mevcuttur. Sd kart 32 gb kapsamlı bir model olup pek çok verinizi depolamanızda yardımcı olur. Aynı zamanda 32 gb sd kart fiyatları her bütçeye uyum sağlayan niteliktedir. Hem fiyat hem de gb bakımından size hitap ediyorsa satın alabilirsiniz. Sd kartların üzerinde yer alan koruma tırnağı güvenli kullanım sunar. Cihazınıza takarken bu tırnağı açmadan veri aktarımı yapmanız mümkün değildir. Bilgisayarınızdaki verileriniz fazla ve depolama ihtiyacınızı karşılayamıyorsa 64 gb micro sd kart fiyatları arasından uygun bütçeli bir seçim yapabilirsiniz. Geniş hafızası ile verilerinizi depolamanızda yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızın yanı sıra dijital fotoğraf makinesi ve video kameralarınızda da kullanabilirsiniz. 

SD Kart Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kullandığınız teknolojik cihazın kapasitesi verilerinizi depolamaya yetmediği durumlarda sd kart ihtiyacı ortaya çıkar. Bir sd kart seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Kolay taşınabilir bir model tercih etmeniz kullanım açısından rahatlık sunar. Sd kartınızı usb şeklinde tercih etmeniz herhangi bir kurulum yapmadan kullanmanızı sağlar. Type C çıkışı olan sd kartlar daha geniş işlev sunar. Telefonunuz için satın alacağınız takdirde cihazınızın güncel olması önemlidir. Uygulama hızı sınıfı yüksek sd kart seçmeniz verileri daha kısa sürede aktarmanızı sağlar. Kamera ya da bilgisayarlarınız için dayanıklılığı yüksek model seçmelisiniz. Bellek gereksinimleri diğer cihazlara oranla daha fazla olduğundan dayanıklı olması gerekir. Tüm bunların yanı sıra fiyatı da önem taşır. Kaliteli ve uygun fiyatlı seçim yapabilirsiniz. Sd kart fiyatları 64 gb ve üzeri olan modeller son derece kalitelidir. Tüm hususlara dikkat ettiğiniz takdirde doğru bir sd kart seçimi yapabilirsiniz. 

SD Kart En Az Kaç Gb Olmalıdır?

Depolayacağınız verilerin durumuna göre gb belirleyebilirsiniz. En az 8 gb olması gerekir. 

SD Kart Nasıl Kullanılır?

Veri aktarımı yapacağınız durumlarda ihtiyaç duyacağınız sd kartları cihazının kart girişine takabilirsiniz. Koruma tırnağını indirerek takmanız gerekir. 

SD Kart Veri Aktarım Hızı İyi midir?

Markadan markaya göre değişen sd kartların veri aktarım hızı ortalama 150kb/s sürer. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

SD Kart Fiyatları

277 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kapasite
Toplam 36 / 277 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?