Günümüzde oldukça yaygınlaşan aksiyon kameraları, günlük kullanım başta olmak üzere pek çok amaç için tercih ediliyor. Özellikle su altı dalışları, doğa sporları, bisiklet gibi aktivitelerin yanı sıra kask kamerası olarak da tercih edilen cihazlar küçük yapısı sayesinde her yere sığıyor. Sjcam aksiyon kamerası çeşitleri de bu tür cihazlardan istenen özellikleri bir araya getirerek beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Sjcam Aksiyon Kamerası Nasıl Kullanılır?

Sjcam'in geliştirdiği aksiyon kameraları, kullanım bakımından oldukça pratik ve kolay bir yapıya sahiptir. Ürünün hafıza kartı ve bataryasını içerisinde bulunan hazneye yerleştirmeniz, cihazın kullanılabilir hale gelmesi için yeterlidir. Üzerindeki açma kapama düğmesine basılı tuttuğunuzda aksiyon kamerasının ekranı açılır ve ürün kullanıma hazır olur. Artık kamerayı istediğiniz çekim türüne göre ayarlayıp kayıt almaya başlayabilirsiniz.

Wi-Fi desteği sunan aksiyon kamerası modellerinde ise öncelikle telefonunuza Sjcam'in resmî kamera uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı indirdikten sonra kameranızdan Wi-Fi özelliğini aktif konuma getirip akıllı telefonunuzdan kameranın oluşturduğu ağa bağlanıyorsunuz. Bağlantı kurulduktan sonra artık aksiyon kameranızı akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Uygulama üzerinden kayıt başlatma / durdurma, mevcut kayıtları görüntüleme ve akıllı telefona indirme gibi işlemler gerçekleştiriliyor.

Sjcam, kamera kullanım alışkanlıklarınızı da düşünerek kutu içeriğinde zengin bir aksesuar seti sunuyor. Kameranızı farklı amaçlar için kullanmanıza yardımcı olacak onlarca parça aksesuar içerisinden istediğinizi seçip aksiyon kameranızı kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Sjcam Aksiyon Kameraları Hangi Özelliklere Sahiptir?

Aksiyon kamerası alanında zengin bir ürün çeşidine sahip olan Sjcam, ürünlerinde kullanıcılarının ihtiyacına yönelik pek çok özellik sunuyor. Video kayıt tarafında 4K'ya kadar yüksek çözünürlük desteği sunan aksiyon kamerası modelleri, profesyonel video kameralar ile yarışan bir kaliteyi yakalıyor. Ayrıca ürünlerin fotoğraf çekme özelliği sayesinde videonun yanı sıra mükemmel kareler de elde edilebiliyor.

Sjcam aksiyon kamerası modellerinin güçlü işlemcisi ve başarılı görüntü sensörü, en net görüntünün ortaya çıkması için mükemmel bir kombinasyon sunuyor. Üründe sunulan hızlandırılmış çekim, ağır çekim, geniş açı ve panorama gibi özellikler çekim kalitesini ileri boyuta taşıyor. Bağlantı tarafında ise ürünün üzerindeki ekranın yanı sıra cihazla sunulan Wi-Fi dahili kablosuz bağlantı desteği sayesinde görüntünün uzaktan kolayca kontrol edilmesi mümkün kılınıyor. Bu işlem için yalnızca akıllı telefona yüklenen bir uygulama yeterli oluyor.

Sjcam ürünlerinde yer alan bataryalar, uzun kullanım ömrünün yanı sıra kolay bir şekilde doldurulabiliyor. Saatlerce çektiğiniz keyifli görüntülerden sonra ister aksiyon kamerasında yer alan USB girişi üzerinden isterseniz de Sjcam harici şarj adaptörü yardımıyla dolum işlemi kolayca gerçekleşiyor. Ayrıca çıkarılabilir batarya yapısı sayesinde yanınızda bulundurduğunuz yedek batarya ile çekiminize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Aksiyon Kamerası Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Aksiyon kamerası, çekim yapmak için küçük boyutlu bir cihaz arayan kitleye hitap ediyor. Ürünün geniş kullanım alanı da kullanıcı kitlesine bağlı olarak şekilleniyor. Aksiyon kamerası, paraşütle atlayış yaparken kaskınıza veya emniyet kemerinize bağlanabiliyor. Bisiklet ya da motosiklet ile seyahat ederken de çevrede olan biteni kaydetmek için kask üzerine aksiyon kamerası takılabiliyor.

Aksiyon kameralarının sahip olduğu geniş aksesuar desteği, cihazı ekstrem sporlarda bile kullanmanıza imkân veriyor. Su altı dalış faaliyetlerinde kamerayı uygun aksesuarlara bağlayarak kolayca kullanabilirsiniz. Kayak, rüzgâr sörfü gibi spor faaliyetleri de kameranın kullanım alanları arasında yer alıyor.

Sjcam aksiyon kameraları, spor faaliyetleri dışında günlük kullanımda da sıklıkla tercih ediliyor. Küçük yapısıyla dikkat çeken cihazlar, gerekli aparatlar eşliğinde otomobil içerisinde araç kamerası olarak kullanılabiliyor. Ayrıca kameranın rahat kullanım yapısı, VLOG türü videolar kaydedip sosyal medyada paylaşmak için başarılı bir alternatif oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sjcam

145 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Foto / Kamera
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti