Piyasaya çıkardığı her yeni oyun konsoluyla fırtınalar koparan ve konsollarına özel (Exclusive) yapımlarıyla oyun sektöründe daima ses getiren Sony, PlayStation macerasını 2013’ten bu yana Playstation 4 ile sürdürüyor. Artık klasikleşen görünümü, kullanışlı kontrolcüleri, farklı oyun türlerinin keyifle oynanabilmesini sağlayan aksesuarları ve daha sayısız imkanla adından söz ettiren konsol, oyunlarındaki Türkçe dublaj ve altyazı desteğiyle Türk oyuncuların takdirini kazanıyor.

Sony PS 4

Oyunların artan grafik, fizik ve yapay zeka işlem ihtiyacına sekiz çekirdekli Jaguar işlemcisi ve AMD’nin geliştirdiği grafik yongasıyla yanıt veren oyun konsolu, 8 GB belleğiyle akıcı kullanım süreci sunuyor. Kullanıcıların gereksinimlerine göre 500 GB ve 1 TB’lık modellerine yönelebilecekleri Sony Playstation 4, Blu-ray ve DVD okuyabilen optik disk sürücüsüyle oyun ve multimedya disklerinin değerlendirilebilmesini sağlıyor. Bluetooth, 802.11ac Wi-Fi, Gigabit Ethernet gibi bağlanabilirlik özellikleriyle evlerdeki ağlara rahatlıkla bağlanabilen oyun konsolu, tercih edilen modele bağlı olarak HDR destekli HDMI çıkışıyla 1080p ve 4K çözünürlüğünde görüntü oluşturuyor. Kasa boyutları açısından da kendi içinde değişiklik sergileyen Sony Playstation 4 modelleri, konsolu konumlandıracak alan konusunda sorun yaşayanları Slim modeliyle memnun ediyor. Doğrudan en yüksek grafik kalitesine ulaşmak arzusundaki oyun meraklıları, klasik ve Slim tasarımlı ürünlerden farklı donanım kabiliyetlerine sahip Pro modelini seçiyorlar.

Sony PS 4; aksiyon, macera, platform, yarış, FPS, RPG, dövüş, eğlence ve daha birçok oyun türünde 1700’e yaklaşan oyuna ev sahipliği yapıyor. Konsol için üretilen yeni nesil oyunların yanı sıra PlayStation 3 için üretilen ve PS4 ile uyumlu hale getirilen eski oyunların da keyifle oynanabilmesini mümkün kılan model, kablosuz kontrolcüleriyle dikkat çekiyor. Oyuncuların gerçekleştirecekleri her hamlenin gerçek zamanlı olarak oyuna yansımasını sağlayan kontrolcüler, oyunlardaki sahnelerle ilgili sesli ya da titreşimli geri bildirimler de sağlayabiliyor. Kontrolcüyle birlikte edinilebilecek; kablosuz kulaklıklar, VR aksesuarları, uzaktan kumandalar, direksiyon setleri ve şarj ekipmanları da konsol sahiplerine hitap ediyor. Özellikle modern sanal gerçekllik (VR) oyunlarıyla zaman geçirmek isteyenlerin keyifle değerlendirdikleri aksesuarlar, PlayStation Camera ile mükemmel şekilde çalışarak benzersiz bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Sony Playstation 4 Fiyatları

Oyuncuların tek başlarına, aynı konsolda arkadaşlarıyla ve internet üzerinden oyun oynayabilmelerine fırsat tanıyan konsol, belirli periyotlarda dahil olunabilecek abonelik sistemleri sayesinde satın alınmayan oyunların da değerlendirilebilmesine olanak veriyor. Merak ettiği her oyunu edinemeyen veya içeriği hakkında detaylı bir fikri olmayan kullanıcılar için son derece önem kazanan sistem, kimi zamanlar gerçekleştirilen online oyun indirimlerinden de yararlanılabilmesini temin ediyor.

Bugüne kadar 60 milyon üniteden fazla satan ve her geçen gün çıkan yeni oyunlarla daha çok kullanıcıya ulaşan Sony Playstation 4 fiyatları ile oyun meraklılarının yüzünü güldürüyor. Normal PlayStation 4 boyutlarındaki klasik, daha küçük boyutlarda üretilen Slim ve hem boyut hem de donanım açısından farklılık arz eden Pro modelleri, beraberlerinde getirdikleri oyun, depolama alanı ve ekstra kontrolcüye göre farklı fiyatlardan alıcı buluyor. Bu noktada kullanıcıların kendilerine hangi konsolun uygun olduğunu belirlemeleri, yatırımlarını doğru yönlendirebilmelerine yardım ediyor. Full HD televizyon sahipleri uzun yıllar boyunca televizyonlarını değiştirmeyi düşünmüyorlarsa ve klasik veya Slim kasalı PS 4 modellerinin sunduğu teknik özellikleri yeterli görüyorlarsa, ideal oyun deneyimi için bu modelleri seçebiliyorlar. 4K çözünürlüklü televizyon kullanıcıları ya da kısa vadede 4K televizyona geçmeyi hedefleyenler ise tercihlerini, doğal 4K çözünürlükte oyun deneyimi sunan Pro modelinden yana yapabiliyorlar.

Oturma odası rahatlığında oyun oynamak isteyen ve paylaşımlı oyun, uzaktan oynama gibi olanakları değerlendirmeyi amaçlayan oyun meraklıları, diledikleri konsolu Sony Playstation 4 fiyatları üzerinden edinebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Playstation 4 Fiyatları

315 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sabit Disk Kapasitesi
Toplam 24 / 315 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226057/60003892/sony