Spectrum, günümüzde giderek gelişmekte ve yaygınlaşmakta olan bir saat markasıdır. Zengin ürün yelpazesi, farklı üretim teknolojileri ve uygun fiyatları ile sektörde hızla yükselen ve Türkiye’nin saat markası hâline gelen Spectrum; bayan, erkek ve çocuk kategorilerinde saatler üretmektedir. Bunların yanı sıra takı ve aksesuar alanında da üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini başlıca prensibi hâline getirmiş, satış öncesi ve sonrası uygulamaları ile bu ideali gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Merkez mağazası İstanbul’da Tahtakale Çarşısı’nda bulunan Spectrum, yılda 2 milyon adet saat kapasitesine sahip olup, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutabilmek için saat kalitesi yerine kâr marjından ödün vererek her bütçeye hitap edebilen, kaliteli, sağlam ve kullanışlı ürünler tasarlamıştır. Her zevke uygun, trend saatler tasarlarken fonksiyon ve görselliği bir arada düşünmüş, şık ve ekonomik ürünler ortaya koymuştur. Spectrum markası, "mutlu müşteri, mutlu satıcı" mottosunu benimseyerek sektörde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Spectrum saatlerinde kullanılan malzeme seçimleri, kategorilere göre çeşitlilik göstermektedir. Bayan kategorisinde genellikle metal ve çelik kasalar kullanılmakla beraber metal, deri, hasır ve silikon kordonlar tercih edilmiştir. Kasa çapları, 21 mm - 47 mm arasında çeşitlilik göstermektedir. Tüm bayan ürünlerinde normal cam kullanılmıştır. Erkek kategorisinde ise genellikle metal kasalar kullanılmış; ancak, kordon seçimlerinde deri, hasır, silikon, polikarbon, zincir ve metal tercih edilmiştir. Kasa çapları 32 mm - 46 mm arasında değişmektedir. Erkek ürünlerinde normal ve renkli cam seçenekleri bulunmaktadır. Çocuk saatleri, büyük oranda deri ve silikon kordonlarla üretilmiş olup kasa çapları, 29 mm - 40 mm arasında farklılık göstermektedir. Tüm çocuk ürünlerinde normal cam tercih edilmiştir.

Spectrum, kategori farkı gözetmeksizin saatlerinde mineral cam kullanmış olup, takvimli ve takvimsiz özelliklerde üretim yapmıştır. Kasa, kordon ve kadranlarda çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, su geçirmezlik özelliği  de bayan ve erkek saatlerinde mevcuttur. Çocuk saatlerinde bu özellik, genelde 30 metreye kadar suya karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Dijital ve analog saat seçenekleri olan marka, ürünlerini minimum maaliyetle yüksek kalitede üretmeyi amaçlamıştır. Dijital saatlerde metal ve silikon kordon tercih edilmiş olup, normal cam kullanılmıştır. Kasa çapı ise 51 mm’ye kadar çıkmaktadır.

Spectrum saat markası, çiftler için "sevgili saati" seçeneği oluşturmuş; kadın-erkek aynı tip ve özelliklerde saat takımları üretmiştir. Sevgili saatleri, farklı malzeme ve renklerde geniş ürün yelpazesi, uygun fiyatları, esprili, romantik ve şık tasarımları ile kullanıcının ilgisini çekmeyi ve markayı diğer markalardan farklılaştırmayı başarmıştır. Saatlerde deri, hasır, metal, plastik ve silikon kordon; renkli ve normal cam seçenekleri bulunmaktadır. Sevgili saati uygulaması sayesinde Spectrum, hediye alışverişinde de tercih edilen bir marka hâline gelmeyi başarmıştır.

Takı ve aksesuar alanında da üretim yapan Spectrum; çeşitli malzeme, renk ve tasarımlarıyla takı-saat kombinlerine olanak sağlamaktadır. Bayan ve erkek kategorilerinde seçtiğiniz saate uygun takı ve aksesuar tercihinizi yaparak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Marka, saatte olduğu gibi takı ve aksesuarlarda da kaliteli ürün-uygun fiyat politikasını benimsemiş ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Bayan ve erkek saat kategorilerinde binden fazla ürün çeşidi bulunan Spectrum, mutlu müşteri kitlesi oluşturmayı başarmış ve giderek artan talep sebebiyle tasarım ve üretim hızını artırmıştır. Marka, sektöre uygun fiyatlarla kaliteli saatler üretilebileceğini kanıtlamış ve kullanıcıya dilediği saat çeşidine uygun fiyatlarla sahip olabilme fırsatı yaratmıştır. Sektöre yeni bir soluk getiren Spectrum, kaliteli ürün sunma ilkesiyle üretimine aynı azim ve istek ile devam etmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spectrum

1.294 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Alarm
 8. Çalışma Tipi
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön