Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
SS Concept
SS Concept Masaüstü Bioethanol Dekoratif Şömine Beyaz

SS Concept Masaüstü Bioethanol Dekoratif Şömine Beyaz

SS Concept
631,68 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002028/18021300/60003775/18021319

Ürün İsmi: Dekoratif Mini Şömine Ebatları: 25cm x 25cm x 24cm (h)
Malzeme: Metal + Cam Ağırlık: 2,5 kg
Renk: Beyaz
Yakıt: Bio Ethanol yakıt kullanılmalıdır.

İçindekiler: Metal altlık

2 adet Cam Çeper

Yakıt haznesi

Söndürme aparatı

1 litre bioethanol yakıt, yakıt doldurmaya yardımcı huni hediyemizdir.

2 saat boyunca aralıksız yanabilme özelliğine sahiptir. Metal kasalı ve elektrostatik boyalıdır. Yakıt haznesi 304 kalite paslanmaz çeliktir. Ürün camlarımız darbeye dayanıklı 4mm temperli camdır. Camlarımız 200 derece ısıya dayanıklıdır.


ÜRÜN KULLANIMI: YAKIT DOLDURMA Yakıt haznesini, bio ethanol yakıtınızı, yakıt haznenizin üst noktasından 1cm aşağısına kadar yavaşça doldurun. Yakıtın hazne dışına dökülmediğinden emin olun. Dökülen yakıtı, temiz ve kuru bir bezle silin ve tüm dökülen fazla yakıtın tamamen temizlendiğinden emin olun. Ürün yanarken kesinlikle yakıt takviyesi yapmayın, ürünün sönmesini bekleyip, 20 dakika kadar haznenin soğumasını bekleyin daha sonra yakıt ilavesi yapın. Ürüne gaz doldururken kesinlikle veya benzeri tütünlü ürün kullanmayın.


YAKMA Dolu yakıt haznesini, yuvasına yerleştirin, yan camları yerine takın. Uzun uçlu bir çakmak veya fırın çakmağı ile yakıt haznesini ateşleyin. Ateşi yakarken mümkün olduğunca kendinizi geride tutun. Ateş Yanarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: Ateşin yanabilmesi içim ortamda gerekli havanın olduğundan emin olun. Ateş yanarken, ürünü gözetim dışı bırakmayın. Çocukları ve evcil hayvanları ateşten kesinlikle uzak tutun Ateş yanarken, haznenin ve ürünün üstünü kesinlikle kapatmayın. Ateş yanarken yanına kesinlikle yanıcı özellikte olan şeyler bırakmayın Ateşe kesinlikle üflemeyin veya vantilatör benzeri yapay hava akımı yaratan ürünlerle ateşe müdahale etmeyin. Ürün yanarken kesinlikle cam veya metal parçaları ellemeyin, temas etmeyin. Ürünü kullanmıyorken, kesinlikle yakıt haznesini boş bırakın.


SÖNDÜRME Ateşi ürünün içinden çıkan söndürme çubuğu ile söndürün, başka bir ürün kullanmayın. Ateş söndükten sonra soğumasını bekleyin yaklaşık 20 dakika içinde söndükten sonra soğuyacaktır. Ateşi üfleyerek söndürmeye çalışmayın. Ateşin sönmesi için tüm yakıtın bitmesini bekleyin.

TEMİZLİK Temizliği kuru bir bezle yapmanızı öneririz. Yakıt olarak sadece sertifikalı bioethanol gaz kullanılmalıdır. Bio ethanol gaz harici bir yakıt kullanılmamalıdır Yakıtınızı her zaman orijinal ambalajınızda saklayın. Yakıtınızı serin, yangın ve ateş tehlikesinden uzak noktalarda depolayınız. Yakıtı çocukların erişemeyeceği noktalarda saklayınız. Yakıt kesinlikle göz ile temas etmemelidir, böyle bir durumda doktorunuza danışın. Yakıt teninize bulaşırsa, bol su ve sabunla yakıt bulaşın noktayı temizleyiniz. Yakıtın kapağının tamamen kapalı olduğundan emin olunuz. Yakıtın içine başka bir sıvı, katı veya benzer malzeme eklemesi yapmayınız.

Garanti Süresi (Ay) 15
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000010DZ54
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön