Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Stmax Safir 2500 Beyaz Elektrikli Motorsiklet

Stmax Safir 2500 Beyaz Elektrikli Motorsiklet

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/60008737
Stmax Safir 2500 Beyaz Elektrikli Motorsiklet

Stmax Safir 2500 beyaz elektrikli motosiklet modeli şehir içinde hızlı bir şekilde yol alabilmek ve trafiğe takılmadan ilerleyebilmek isteyen kişiler için elverişli özellikler taşır. İki tekerlekli şekilde tasarlanan motorun hatları dardır. Dar hatlara sahip olan bu motosikletle trafikte araçların arasından kolayca geçebilirsiniz. Modern ürün, servis hizmeti veren ya da kuryelik yapan kişiler için de idealdir. Elektrikli motosikletten işe giderken ya da gezintiye çıkarken de yararlanabilirsiniz. Çok yönlü bir kullanım olanağı yaratan motosiklet sayesinde farklı gereksinimlerinize pratik çözümler getirebilirsiniz. Ürünün elektrik enerjisini kullanarak çalışması doğaya egzoz dumanı salınımı yapmanızı önler. Elektrikli motorun çalışma sesi seviyesi de oldukça düşüktür. Bu özellik gürültü kirliliği oluşturmanızı önler. Akünüzün bataryasını birkaç saatte doldurarak motorunuzu tam kapasiteyle çalışmaya uygun hale getirebilirsiniz. Bataryalar ısınma sorunu yaşatmayan yapılarıyla beğeninizi kazanır.

Elektrik Enerjisinden Etkin Şekilde Yararlanın

  • Batarya seviyesini gösteren panelden yardım alarak motorunuzun ne kadar enerjisinin kaldığını öğrenebilirsiniz.
  • Hız göstergesini takip ederek motorunuzun hızının hangi seviyede olduğunu görebilirsiniz.
  • Stmax marka elektrikli motosiklet sıcak ve soğuk hava şartlarıyla yağışlara karşı dayanıklıdır.
  • Motosiklette kullanılan frenleme sistemi hızınızı kontrol edebilmenizi ve gerekli anlarda ani şekilde durabilmenizi sağlar.
  • Motosiklet koltuğunun geniş yapısı aynı anda iki kişinin yolculuk edebilmesine olanak tanır.

Gelişmiş Frenleme Teknolojisine Sahip Elektrikli Motosiklet

Motosiklette hem disk fren hem de kampana fren teknolojisi bulunur. Ön tekerlekte yer alan disk fren yardımıyla motosikletinizin hızını kolayca azaltabilirsiniz. Bayır aşağı inerken ön freni sert şekilde kullanmamalısınız. Motosikletin arka freni ise kampana teknolojisinden yararlanır. Arka fren bölümü kısa mesafelerde yavaşlayıp durabilmenize olanak tanır. Motosikletinizde kullanılan lastikler de hızınızı kontrol edebilmenizi ve anında durabilmenizi kolaylaştırır. Lastiklerde yer alan desenler yol tutuşunu artırarak frenleri daha etkili şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Lastiklerde su kanalları da bulunur. Bu sayede motosikletinizle yağmurlu havalarda ve ıslak zeminlerde yol alabilmeniz kolaylaşır. Çekiş gücünü artıran ve yol tutuşu performansını üst düzeye çıkaran lastiklerle virajlara güvenli bir şekilde girebilirsiniz. Trafikte karşınıza çıkabilecek araçları ve yayaları uyarmak için elektrikli motosikletinizin kornasını kullanabilirsiniz. Yüksek desibelli ses çıkarabilen bu korna sayesinde hem kendinizin hem de başkalarının güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Elektrik enerjisiyle çalışan sinyal lambaları trafikte güvenliğinizi sağlar. Far desteği de sürüş sırasında yolunuzu aydınlatabilmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Ön Fren: Disk
  • Arka Fren: Kampana
  • Motosiklet Türü: Elektrikli
  • Maksimum Hız: 45 km/s
  • Maksimum Yolcu Sayısı: 2 Kişi

Sürücülere Rahatlık Sağlayan Dayanıklı Motosikletler

Stmax markası kullanıcı dostu motosiklet modelleri geliştirir. Marka, elektrik enerjisiyle çalışan doğa dostu motosikletleriyle çevreye karşı hassasiyet gösterir. Stmax motosikletler ergonomik özellikleriyle yolculuklarınızda size destek olur. Markanın güvenliğe verdiği önem de motosiklet sürücülerinin takdirini kazanır. Frenleme performansıyla dikkat çeken Stmax motosikletler üst düzey güvenlik sağlar.

Elektrik Enerjisini Kullanarak Seyahatlerinizi Kolayca Gerçekleştirin

Motosikletin gidon bölümünde yer alan kollar ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Bu kolları kavrayarak motosikletinizi güvenli bir şekilde sürebilirsiniz. Yolculuğa çıkmadan önce motorunuzun elektrik seviyesini kontrol etmeniz gerekir. Buna ek olarak, tekerleklerinizin basıncını kontrol etmeniz de güvenli bir şekilde seyahat edebilmeniz için gereklidir. Motorunuzu sürerken kaskınızı takmayı unutmamalısınız. Motosiklet eldiveni ve motosiklet pantolonu gibi ürünleri kullanarak hareket kabiliyetinizi artırabilirsiniz. Motosikletinizin aynalarından yararlanarak trafiği kontrol edebilirsiniz. Ürünün arka kısmında yer alan bagaj bölümüne eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kurye hizmeti veren kişiler için bagaj bölümü son derece kullanışlı özellikler taşır. Koltuk bölümünün altında yer alan boş alanı da eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.


BATARYA 60 V / 20 Ah
 SÜRÜŞ MESAFESİ 40 - 70 Km
ŞARJ SÜRESİ 6 - 8 Saat
 MAX. HIZ 45 Km / h
TAŞIMA KAPASİTESİ 2 KİŞİLİK
 MOTOR 60V / 2500 W
LASTİK EBATI 3,5 - 10"
 FREN ÖN/ARKA Disk / Kampana
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön