Çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Superstep, özgün detaylar barındıran çizimleri kullandığı aksesuarlarıyla her yaştan kadın ve erkeğin ilgisini çekiyor. Modern ve dinamik çizimlerde grafiti ve illüstrasyon sanatının etkileri seziliyor. Ayakkabı boyasından çoraba farklı üretim alanlarına ait ürünleri satışa sunan Superstep, tarzına önem veren her yaştan tüketiciye hitap etmeyi başarıyor.

Superstep Ürünleri

Superstep, alt kültürel ögeler barındıran çizim detaylarıyla zenginleştirilmiş modellerin yanı sıra sade ve klasik modellere de ürün gamında yer veriyor. Superstep’ ürünleri arasında her zevke hitap edebilecek modeller yer alıyor.

Superstep desenli çoraplar, özgün bir görünüm yakalamak isteyen ve tarzını giydiği çoraba kadar yansıtarak bütünlüklü bir görünüme kavuşmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Retro giyim modasını benimseyenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında farklı renklerde kutular içerisine yerleştirilmiş illüstrasyonların yer aldığı modeller bulunuyor. Bu tasarımların aykırı görüntüsü genç ve dinamik bir görünüm yaratıyor. Retro desenlere sahip modelleri; çorapların görünmesini sağlayan kısa paçalı pantolonlar veya etekler ve renkli çerçeveli gözlüklerle kombinleyebilirsiniz.

Superstep’in kurukafalı çorapları ise punk ve rock tarzı benimseyenlerin ilgisini çeken modeller arasında yer alıyor. Özgün çizim detayları barındıran bu modeller, pek çok spor giyim ürünüyle kombinlenebileceği gibi özellikle deri giysilerle ve aykırı, salaş tasarımlarla mükemmel uyum yakalıyor. Grafiti, kamuflaj ve hayvan figürlü çizimler de genç ve dinamik bir görünüm yaratmak isteyenlerin tercih ettiği modeller oluyor. Bu tarz çorapları aykırı, punk detaylara sahip özgün giysilerle kombinlediğinizde bütünlüklü bir görünüm yaratabilirsiniz.

Spor tarzı destekleyen desenli modeller, her yaştan spor giyim tutkununun dikkatini çekiyor. Bu modeller, ayakkabınızı çıkardığınızda dahi giysinizin kombin bütünlüğünü korumanıza yardımcı oluyor. Desenli modelleri, jean'lerinizle ve spor ayakkabılarla bir arada değerlendirerek istediğiniz her spor giyim ürünüyle birlikte kullanabilirsiniz. Bilekleri geçmeyen kısa boyunlu sade modeller de spor giyim tutkunları tarafından tercih ediliyor. Spor ayakkabı ve bilekleri açıkta bırakan yazlık giysilerle kullanabileceğiniz patik çorap modelleri, özellikle yaz aylarında tercih ediliyor.

Superstep Alışveriş

Özgün tasarım detayları ve kullanışlı modelleri sayesinde pek çok kadın ve erkeğin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Superstep alışveriş turunuz esnasında ürünlerin fiyatlarının ürünün modeline, kullanım alanına ve tasarım detaylarına göre farklılık gösterdiğini fark edebilirsiniz. Superstep ürünlerinden zevkinize hitap eden ve tarzınızı yansıtanları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Superstep, ayakkabılarınız için bakım ürünleri de üretiyor. Süet, nubuk ve deri ürünlerin ömrünü uzatan; daha yeni ve temiz görünmesini sağlayan ayakkabı boyaları Superstep’in ürün yelpazesinde yer alıyor. Ayakkabıya bir sünger yardımıyla sürebileceğiniz krem boya çeşitlerinin yanı sıra daha akışkan bir kıvama sahip, tüp içerisinde yer alan ayakkabı boya çeşitleri de bulunuyor. Ayakkabılarınızı daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olan ve bakımını yapan boya sayesinde ayakkabınız ilk günkü görünümüne kavuşuyor. Superstep ayakkabı boyası içerisindeki cila sayesinde hem ayakkabınızı dış etkilerden koruyor hem de parlak ve bakımlı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Görünümünüze özgün bir dokunuş katacak, stilinizi yansıtacak ve kombininizin yıldız parçası olabilecek çoraplarla dikkat çekici ve aykırı bir duruşa sahip olabilirsiniz. Spor ve klasik giysilerle kullanabileceğiniz sade modellerle ayaklarınızın rahat etmesini sağlarken bir yandan da özenli ve bütünlüklü bir görünüme kavuşabilirsiniz. Superstep ayakkabı boyalarıyla ayakkabılarınızı değişen hava koşullarından koruyabilir, ömrünü uzatabilirsiniz. Düzenli olarak bakımını yaptığınız ayakkabılarınızla özenli bir görüntü verebilirsiniz. Yeni gibi görünen bakımlı ayakkabınız sayesinde bulunduğunuz her ortamda sadece şık değil; aynı zamanda bakımlı ve düzenli biri olduğunuzu da belli edebilirsiniz.

Superstep

25 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Satıcı
BAŞA DÖN