Zirkon Küpe

Küpeler, kadınlığın zarif ve güzel bir ifadesi olarak kabul görüyor. Kadınlar tarzlarını vurgulamak için kıyafetlerini kimi zaman görkemli kimi zaman ise yalın küpelerle tamamlamayı tercih ediyorlar. Saçı uzun ya da kısa, teni beyaz ya da esmer tüm yaş grubundaki kadınlar için her bütçeye uygun benzersiz modelleriyle Swarovski küpeler, vazgeçilmez aksesuarların başında geliyor.

Gümüş, altın kaplama, pembe altın, rutenyum, paslanmaz çelik, kübik ya da kare kesim zirkon gibi farklı renkler ve malzemeler ile üretilen Swarovski küpeler, en hassas ciltler için bile hiçbir probleme sebep olmayacak şekilde özel testlerden geçilerek üretiliyor. Zarif beyaz altın kaplama bağlantılarla hazırlanmış ve parlak Swarovski kristalleri ile donatılmış muhteşem küpeler, her türlü ifadeyi cesur bir şekilde sergilemeye olanak sağlıyor.

Swarovski Küpeler Nasıl Seçilmeli?

Swarovski taşlı küpeler, kristal camın üretiminde kullanılan devrim niteliğindeki bir elektrikli kesme makinesinden geçerek üretiliyor. Bu sayede kristallerin el işlemeciliği ile elde edilenden daha keskin bir şekilde kesilmesine olanak sağlanıyor. Tüm modeller aynı özen ve dikkatle üretiliyor. Ancak model farklılıkları söz konusu olduğunda yüz biçiminize göre tercihlerinizi yeniden gözden geçirmekte fayda olabiliyor. İ

Mükemmel çıkık elmacık kemikleri, elmas şeklindeki bir yüzün işareti olarak görülüyor. Bu yüz tipleri biraz daha uzun olma eğiliminde olup, daha dar bir alın ve çene ile karakterize ediliyor. Keskin açıları olmayan, hareketli uzun şık Swarovski küpeler bu yüz tipi için daha uygun kabul ediliyor.

Kalp şeklindeki bir yüz daha dar bir çene ve daha geniş bir alın yapısıyla ön plana çıkıyor. Elmacık kemiklerini vurgulayan küpeler, kalp şeklindeki bir yüz üzerinde en güzel duruşu sağlıyor. Damla stilleri, nokta saplama veya gözyaşı modelleri bu yüz biçimi için tercih ediliyor.

Yüz Tipine Göre Küpe Seçimi Nasıl Yapılır?

Dar bir yüz uzun ve narin olma eğilimi gösteriyor. Estetiği en üst düzeye çıkarmak adına dar yüz şekline daha dolgun bir etki getirmek gerekiyor. Uzun stillerdeki damla modeller yüz çizgilerini kuvvetlendirerek daha güçlü bir hat verebilmek adına kullanılıyor.

Yuvarlak bir yüzün en geniş noktası, yanaklar arasında kalan bölge olarak ortaya çıkıyor ve çeneye doğru sivrilme gözlemlenmiyor. Mükemmel dairelerden ve yuvarlak biçimli küpelerden kesinlikle kaçınmak gerekiyor. Yuvarlak bir yüzü dengelemek için, daha uzun, gözyaşı tarzı, sarkan Swarovski küpeler mükemmel bir seçim oluyor.

Oval yüzler diğer yüz tiplerine göre oldukça şanslı bulunuyor. Neredeyse her model küpe, oval bir yüz biçiminde harika görünüyor. Gözyaşı tarzı, uzun stiller, çemberler gibi geniş ve büyük tüm şekiller bu yüz tipine uygun bulunuyor.

Kare şeklindeki bir yüz tipinde, elmacık kemikleri ve çene çizgisi yaklaşık aynı genişlikte oluyor. Bu yüz biçiminde hatları belirginleştirmekten kaçınmak gerekiyor. Nokta saplama küpeler, büyük ya da küçük dairesel küpeler tercih ediliyor.

Swarovski Küpelerin Bakımı Nasıl OIur?

Bakım söz konusu olduğunda Swarovski taşlı küpeler, ince mücevherlerle aynı şekilde ele alınıyor. Özel kesim kristallerin kimyasallara ya da sert muamelelere maruz bırakılmaması gerekiyor. Küpelerin cilde makyaj veya losyon uygulaması yapılmadan önce muhakkak çıkarılmış olması, bu ve benzeri cilt ürünleri ile temasının engellenmiş olması gerekiyor. Kirlendiği ya da yapay bir maddeye maruz kaldığı düşünülen mücevherlerin temizliği ve cilalanması için yumuşak beyaz sabun, su ve yumuşak bir bez kullanılması tavsiye ediliyor. Mümkün olduğu müddetçe özel kristal kesim ürünlerinizi orijinal ambalajında ​​saklamanız öneriliyor. Eğer ki orijinal ambalaj bir sebepten dolayı mevcut değil ise, kristalleri gevşemeye veya metal aksamları çizilmeye karşı korumak için ürünün yumuşak bir bez içinde muhafaza edilmesi uygun görülüyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Swarovski Küpeler

9267 ürün listeleniyor
Mingjin Shop2
Sunshinee
By Zeyna Aksesuar
Erbilden
Style Of Carmen
Decisive
Merano Design
İnvanilla
Shopzum
Eva Takı
Ladies&Gentlemen
Venus Seer
Guess
Kilinmoli
Beemine
Shiny Aksesuar
Xuping Jewelry
Clariss
Asya Takı Aksesuar
Baş Hediye Dükkanı
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 47 / 9267 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?