Kadınların vazgeçilmez takı tercihlerinden biri olan swarovski taşlı küpeler, ışığı yansıtan özel kesimleri ile öne çıkıyor. Pırlanta benzeri tasarımları ile ışıltı bir tarza sahip olan küpeler, özellikle klasik giyimi tamamlayan önemli parçalar arasında yer alıyor. Swarovski takılar sadece klasik modelleri ile değil, çağdaş tasarımları ile de dikkat çeken ürünler oluyor.

Swarovski Küpe Modelleri

Swarovski küpeler, klasik ve çağdaş modeller olarak farklılık gösteriyor. Klasik modeller arasında her kadının sahip olması gereken tektaş küpeler, damla biçimli küpeler ve sallantılı klasik modeller yer alıyor. Tektaş modellerde özellikle sıralı küçük taşlarla süslü küpeler daha ışıltılı bir tarz sergilerken, sade modeller zarafeti ile günlük kullanım için ideal bir tercih oluyor. Tektaş modeller kadar ilgi gören diğer bir tasarım ise damla, oval ve kare biçimindeki ürünler oluyor. Sadece şeffaf taşların değil kırmızı, yeşil, siyah gibi renkli swarovski taşların da kullanıldığı küpeler, benzer kolyeler ile kullanılarak özel anlarda şıklığınızı tamamlıyor. Sarkıt küpe modellerinde yine renkli taşların kullanıldığı klasik ürünler öne çıkıyor. Klasik bir formda olmasına rağmen biçimleri değişiklik gösteren ürünler, farklı yaşlara ve zevklere sahip kadınlara hitap ediyor. Klasik biçimli küpelerde farklılık gösteren bir diğer özellik ise renk tercihleri oluyor. Gümüşten üretilen ürünler, altın sarısı ve gümüş rengi ile farklılık gösteriyor.

Daha modern biçimlerin kullanıldığı swarovski küpe modelleri ise biçimsel açıdan değişiyor. Küpelerde özellikle son yıllarda popüler olan kelebek, elma, yonca, kedi, melek kanadı gibi figürler kullanılıyor. Genç kızların ilgisini çeken figürlü küpelerde siyah taşlarla renklendirilmiş yılan, kaplan gibi farklı biçimlerde ürün çeşitleri de yer alıyor. Modern sallantılı küpelerde ise ince zincirler ile süslü modeller ilgi görüyor. Parıltılı taş süslemeleri ile gece yaşamında kullanıma uygun olan küpeler arasında halka şeklindeki ürünleri de bulabilirsiniz. Küpelerde damla şeklinde kulağa oturan ürünler ise biçimleri ile farklılık gösteriyor. Özellikle renkli taşların birlikte kullanıldığı küpeler, hareketli ve çağdaş tarzı ile gençlere hitap ediyor.

Swarovski Küpe Fiyatları

Klasik ve modern küpe çeşitlerinin yer aldığı swarovski küpelerin fiyatları, ürünlerin tasarımı ile paralel olarak değişiyor. Büyük swarovski taşların kullanıldığı şık biçimlere sahip ürünler, fiyatları ile farklılık gösteriyor. Tasarımları ile modaya uygun olan ürünler, renkli ve gösterişli taşları ile dikkat çekiyor. Modeline bağlı olarak fiyatları belirlenen ürünlerde ince işçiliğe sahip ürünler de yer alıyor. Orijinal biçimleri ve büyük renkli taşları ile farklılık gösteren ürünleri birbirine yakın fiyatlar ile bulabilirsiniz. Özellikle modern biçimlere sahip olan ve farklı renklerde taşların kullanıldığı küpeleri inceleyebilir, ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Modern biçimli sarkıt küpelerde ise çok sayıda zincirle tamamlanmış ürünler, tasarımlarına uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunuluyor. Halka şekilleriyle modası geçmeden her dönem kullanılabilen ürünler ise küçük fiyat farkları ile benzerlerinden ayrılıyor. Sallantılı küpelerin yanında gençlerin ilgisini çeken melek kanadı, yonca, kalp gibi biçimlere sahip olan ürünleri ise daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Klasik swarovski küpe fiyatları ise farklı özelliklere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Damla şeklinde, kenarları küçük taşlarla çevrilmiş parıltılı modeller, sade modellerden fiyat ve tasarım açısından farklılık gösteriyor. Klasik küpe çeşitlerinde ise yine küçük taşlarla süslenmiş ürünler, daha sade tektaş modellerden ayrılıyor. Tasarım açısından farklılık gösteren ürünler küçük fiyat farklarına sahip olduğu için aynı bütçeler tarafından tercih edilebiliyor. Fiyatları ile birlikte modelleri de farklı kullanıcılara hitap eden ürünlerden bütçenize ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Swarovski Küpeler

63 ürün var
  1. Markalar
    1. Monemel
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
DSACategoryId/2147483617/16032929/16032933/60005558
BAŞA DÖN