Perdeler evleri dışarıya karşı gizlemek ve daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmasını sağladığı için kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görür. Günlük hayatta zamanın büyük bir kısmının geçtiği evlerde dekorasyon bireyler için büyük bir önem arz eder. Ev dekorasyonlarının en önemli aksesuarları arasında yer alan tül perdeler bireylerin zevk ve ihtiyaçlarına göre farklı tasarımlar ile üretilir. Dilediğiniz alana uygun alternatifler sunan Taç tül perde modelleri bulunduğu alanın daha şık ve gösterişli görünmesini sağlar. Taç tül perdeler ev dekorasyonu açısından evi tamamlarken fonksiyonel nitelikleri ile de kullanıcılardan tam not alır. Evlerin oturma odasından, yatak odasına, mutfağa ve girişe kadar tercih edebileceğiniz tül perdeler evinizde tarzınızı yansıtmanıza imkan sunar. Aynı zamanda güneş alan bölgelerdeki ışık miktarını da kontrol altına almanızı sağlar. Taç tül perdeler dışarıdan gelen güneş ışınlarını tam olarak kesmez. Bu sebeple tül perdeler güneşlikler ile beraber kullanılır. Güneşlikler tül perdelerinizin daha işlevsel olmasına olanak sunar. Güneş ışınlarından korunmak ve evin içerisinin karanlık görünmemesi için güneşlik denilen perdeler sıklıkla tercih edilir. Tül perde fonu ve güneşlikler dekorasyon açısından birbirini tamamlayarak odanızı çok daha güzel bir görünüme kavuşturur. Tül perdelerinizi ve kullanacağınız alanın dekorasyonuna uygun modeli tercih edebilmeniz adına perde renkleri zengin çeşitlilik gösterir. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara ilgi çekici alternatifler sunan fon perdeler ile tül perdeleriniz daha hoş bir görünüm kazanır.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Taç Tül Perdeler

Farklı tarzlara hitap eden Taç tül perde modelleri sade ve gösterişli modeller ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Bu ürünler renklerine, tasarımlarına, dekoratif eklenti ve fonksiyonlarına göre çeşitlilik gösterir. Evlerin veya ofislerin şık aksesuarları arasında yer alan tül perdeler özellikle uzun süre vakit geçirilen alanlarda ön plana çıkar. Taç tül perde modellerine beyaz renk başta olmak üzere krem ve somon gibi açık tonda renkler sıklıkla tercih edilir. İsterseniz mobilyalarınızla perdelerinizi uyumlu renklerde tercih edebilir isterseniz de zıt renklerde seçerek farklı bir oluşturabilirsiniz. Genellikle sade ve ev dekorasyonlarında tercih edilen düz tül perde seçenekleri evinizde yalınlığın ön plana çıkmasına imkan tanır. Sade ve düz çizgilerden oluşan tül perdelere pencerelerinizin boyutuna göre hazır bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hazır dikili Taç tül perde modelleri düz seçeneklerle kullanıcılara sunulduğu gibi çeşitli çiçek tasarımları ile de üretilir. Farklı boyutlarda üretilen hazır perde seçenekleri direk, çubuk. korniş gibi bölgelere rahatlıkla takılır. Tül perdeler kullanacağınızı alanda loş bir ortam yaratmak istiyorsanız keten tül perde alternatiflerine yönelebilirsiniz. Keten tül perdeler kullanacağınız odanın içerisini tamamen karanlık bir görünüme getirmek yerine loş bir görünüm kazandırır. Zevk ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan tül perdelerin ölçülerini odanızın boyutuna göre belirleyebilirsiniz. Pencerenizin boy ölçüsüne göre kısa tül perde alternatiflerini tercih edebilir ve bu tarz perdelerin sonlarına uygulanan desenlerle perdelere daha şık bir duruş kazandırabilirsiniz. İlgi çekici tasarımlara sahip olan  Taç tül perde desenleri farklı çeşitlerle kullanıcıların beğenisini toplar. Güneş ışınlarından yararlanmak isteyen bireylerine severek tercih ettiği perde seçeneklerinden birisi de dikey tül perde modelleridir. Dikey tül perde modelleri güneş ışınlarının evinize yansımasına imkan sunar Çizgili tül perdeler genel olarak geniş ve yüksek canlı alanlarda kullanılır. Dekorasyonda sadeliği tercih ediyor ve minimal desenlerden hoşlanıyorsanız sade tül bir perde modeli size ideal alternatifler sunar. Düz ve sade tasarımlara sahip  tül perdeler ile evinize minimal bir dokunuş yapabilirsiniz.  Eğer hareketli ve canlı dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız desenli Taç tül perde seçenekleri sizler için ilgi çekici seçenekler sunar. Klasik ve modern görünüme sahip bir tül perde arıyorsanız ip tül perde seçenekleri sıradışı çizgileri ile beklentilerinize cevap verir. İp tül perde seçenekleri zengin renk skalası ile ön plana çıkar. Kırışmayan kumaş yapısı ile kullanım kolaylığı sunan bu tarz perdeler ütü yapmanızı gerektirmez. Eğer ışıltılı modelleri tercih ediyorsanız ve evinizde gösterişten yanaysanız simli tül perde modelleri tam size göre alternatifler sunar. Simli tül perdeleri zevkinize göre dilerseniz salonda dilerseniz de yatak odasında ya da mutfakta tercih edebilirsiniz.

Evinizin Havasını Değiştiren Taç Tül Perdeler

Ev dekorasyonu içerisine bulunan bazı aksesuarlar diğerlerine göre daha büyük önem arz eder. Bu ürünlerden biri de şüphesiz tül perdelerdir. Dekorasyonun haricinde gündüzleri de evin içerisinin dışarıdan görünmesini önlemek adına da tercih edilen tül perdeler ev dekorasyonunda en fazla dikkat çeken unsurdur. Perdelerin tarzının değiştirilmesi ile evin tüm görünüşü bambaşka bir boyut kazanır. Tüm bu detaylar tül perde modellerinin öneminin daha da artmasına neden olur. Tül perdeler bireylerin zevk ve beğenilerine göre seçildiği için bu tercihlere uygun olacak şekilde çeşitli alternatifler sunar. Farklı tarzları benimseyen her birey için farklı tül perde tasarımları bulmak mümkündür. Tercih edildiği ortamın dekorasyonunun tamamlanması ve hoş bir görüntü elde etmek için tül perdelere ihtiyaç duyulur. Taç tül perde çeşitleri farklı fonksiyonel nitelikleri sayesinde de kullanıcıların beklentilerini karşılar. Karartma perdeleri stor perdeler bunun gibi farklı tasarımlar ve amaçlara hizmet edecek şekilde üretilir. Evin bütün odalarında kendine yer bulabilen stor perdeler eve giren güneş miktarının ayarlanmasında ve evin fazla ışıklardan korunmasında önemli rol oynar. Stor perde modelleri güneş ışınlarında korunmak adına tek başına yeterli olabilir. Tercihe göre güneşlik perdeler ile de kullanılan stor perde çeşitleri evinizin şıklığını tamamlar.

Perde ve güneşlik modelleri güneş ışınlarına karşı tüllerden daha fazla dirençli bir duruş sergiler. Evlerde akşam yanan ışıklar evin içerisinin dışarıya karşı daha fazla görünmesine neden olur. Bunun gibi istenmeyen durumlarda yine güneşlik ya da stor perdelere sıklıkla ihtiyaç duyulur. Güneş ışınlarına karşı olan dirençlerini elektrikli aydınlatmalara karşı da gösteren bü ürünler akşamları evin dışarıdan görünmesini büyük ölçüde önler. Bu nitelikler perde modellerinin çeşitliliğini ve fonksiyonelliğini gösterir. Dekorasyon olarak ta tercih edilen perde çeşitleri arasında fon perdeler de sıklıkla kullanılır. Fon perde modelleri sayesinde bulunduğu ortamda oluşturulmak istenen dekorasyon sağlanmış olur. Tüm perde modellerinde olduğu gibi fon perdeler de farklı renk ve tasarımları kullanıcıları cezbeder. Sayısız model alternatifi arasından tarz ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak istediğiniz görüntüyü oluşturmak da kolaylaşır.

Kaliteli Ve Göz Alıcı Taç Tül Perde Modelleri

Taç tül perde modelleri pek çok tarza hitap edecek desen ve tasarımlarla üretilir. Kullanıcıların talep ve beklentilerine uygun pek çok tül perde alternatifi bulmak mümkündür. Taç tül perdeler kullanıcıların beklentileri göz önüne alınarak sade ya da gösterili olacak şekilde dizayn edilir. Tül perdelerin tasarımları esnasında renk, desen, kalite, malzeme ve fonksiyonel özelliklerin değişmesi ile sayısız ürün alternatif ortaya çıkar. Tül perdeler gündüz kullanımlar için oldukça uygun tamamlayıcı aksesuarlardır. Güneş ışınlarından faydalanarak ekstra elektrik sarfiyatına gerek duymadan gündüz vakitlerini değerlendirmek mümkün hale gelir. Tül perde çeşitleri arasında en fazla tercih edilen renkler beyaz ve krem renkleridir. Lila somon pembe gibi açık tonlarında tercih edildiği görülür. Ancak bu renkler krem ve somon kadar yaygın kullanılmaz. Yaygın kullanılan bir başka model ise Taç gri tül perde seçenekleridir. Grinin renk tonu ile hemen her ev dekorasyonuna uyum sağlayan gri tül perdeler kullanıldığı ortama şık bir görünüm kazandırır. Tül perde renk seçimi yaparken ortamda yer alan mobilyalar göz önünde bulundurulmalıdır. Mobilyalar ile aynı tonlarda ya da tamamen zıt tonlarda renkler tercih ederek dekorasyonun tamamlanması sağlanabilir. Genel olarak seçim aşamasında evin sade ya da gösterişli olması göz önünde bulundurulur. Sade dekorasyonların tamamlanmsında beyaz ve düz tül seçenekleri oldukça uygun seçimler olur. Bunun tersi olarak sade bir ev dekorasyonunu canlı tül perdeler ile destekleyerek hareketli hale getirmek mümkündür. Farklı kumaş seçenekleri ve materyallerden üretilen Taç tül perdeler arasından tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna hitap eden kumaş modelini seçmeniz daha da kolaylaşır. Bu perdelerin üretim aşamasında hangi kumaş türünden yararlanılırsa yararlanılsın kırışmaz özellikte olması kullanım kolaylığı açısından önem arz eder. Kırışan kumaş türleri perdelerinizi yıkadıktan sonra sürekli olarak ütü yapmanızı gerektirir. Kırışmayan kumaştan üretilen tül perdeler ise ütü kullanımı gerektirmez. Tü perde ve güneşlik alternatiflerine Taç indirimli tül perde seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

Taç Tül Perde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herkesin hayat tarzınıza uygun şekilde üretilen Taç tül perde seçenekleri sade yada gösterişli alternatifler ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Perde seçeneklerinde diğer türler gibi tül perdeler de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her bireyin kendi zevkleri ve evinin dekorasyonu doğrultusunda seçim yapması gerekir. Eski dönemlere göre daha farklı dekorasyonlar yaratmak isteyen kullanıcılar için keten perde alternatifleri uygun seçeneklerle sunulur.  Keten perdeler diğer perde modeller gibi güneş ışınlarını büyük oranda kesmez. Kestiği güneş ışınları oldukça azdır. Ortamın tamamen akşam görünümde olmasını istemeyen kullanıcılar için oldukça ideal seçenekler sunar. Perde ölçüleri odaların boyutuna göre farklılık gösterir. Ancak ölçülerin belirlenmesi sırasında kullanıcı tercihleri etkili olur. Pencerenin ne kadar kısmının kapatılması ve boyunun ne kadar uzun olması gerektiğine kullanıcılar karar verir. Ölçü alınırken perdelerin uç kısmına yapılan süslemeler boyutları uzattığı için mutlaka göz önünde bulundurulması gerekir. Eklenen bu süslemeler kendi boyu kadar perdenin boyunu da uzatır. Bazı kullanıcılar güneş ışınlarından yararlanmak isteyebilir. Bunun için ise dikey perdeler ideal bir alternatif haline gelir. Camları büyük ve geniş olan kullanıcılar için rahatlıkla tercih edilebilen dikey perdeler diker şeritler ile tasarlanır. Gösterişten uzak ve sadelik arayışında olanlara hitap eden Taç tül perde düz çeşitleri mobilyalar için avantaj anlamına gelir. Evinize daha ferah ve canlı bir görünüm kazandıracak olan tül perdeler dekoratif açıdan tamamlayıcı bir rol üstlenir. Evinizin daha hoş görünmesini sağlayan tül perdelere kolaylıkla sahip ulaşabilir seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Taç Tül Perde Temizliği

Farklı alanlarda kullanmak üzere özenle seçmiş olduğunuz açık renk tül perdelerin üzerine yemek kokusu gibi kokuların sinmesi ve zaman içerisinde sararması rahatsız edici bir durumdur. Bu gibi istenmeyen durumlar ile karşı karşıya gelmemek için düzenli olarak tül perdelerinizin bakımını yapmanız gerekir. Tül perdelerin temizlik aşaması genellikle aynı olsa da bu aşama perde modeline göre değişkenlik gösterir. Örneğin örme tül perde seçeneklerinin bakımı diğer tül perdelere göre farklılık gösterir. Bazı tül perdeler kolaylıkla temizlenirken bazı perde seçeneklerinde bakım biraz daha zahmetlidir. Tül perdeler çamaşır makinesinin özel tül ayarında kolaylıkla yıkanır. Makinelerin tüllere özel olarak oluşturulan tül perde ayarı bazı perde türlerinin hiç kırışmamasını sağlarken bazı tül perdeler de ise az kırışma ile temizlik sağlar. Çamaşır makineniz de perde yıkama ayarı bulunmuyorsa tüllerinizi 30 derecede ya da daha düşük sıkma derecesinde yıkayabilirsiniz. Perdeleriniz sararmış ise beyazlatmak adına tüller için özel olarak üretilen tül perde beyazlatıcılarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda beyazlatıcı etkili bir çamaşır ürününü deterjanlı su ile karıştırarak koymanız daha beyaz perdelere sahip olmanıza yardımcı olur. Tül perdeler yıkandıktan sonra kırışmış ise düşük derece ile ütü yapmanız kırışıklıkları açacak ve tül perdenizin eski görünümüne kavuşmasına yardımcı olacaktır. Kaliteli kumaş yapısına sahip perdelere Taç tül perde online satış seçeneği ile tek bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlar Sunan Taç Tül Perdeler

Evleriniz, ofisleriniz ve kullanmak istediğiniz diğer alanlar için üretilen Taç tül perde çeşitleri birbirinden farklı materyaller ile üretilir. Tül perdelerin üretiminde yararlanılan materyaller perdelerin kalitesi ve fiyatını da doğrudan etkiler. Her bütçeye uygun alternatifler sunan Taç tül perde fiyatı performans açısından da kullanıcıları tatmin eder. Tül perdelerin üretiminde ham madde olarak sıklıkla polyester kullanılır. Polyester kaliteli oluşu ve neme karşı dayanıklı yapısı özellikleri ile perde üretiminde tercih edilen kumaş türleri arasında yer alır. Bazı perde alternatiflerinde ise keten, ipek gibi farklı kumaş türlerinden yararlanılır. Dilediğiniz tasarıma bağlı olarak perdelerin üzerinde farklı işlemeler ya da dijital baskılar yer alır. Salon tül perde kumaşını kendi zevkinize göre seçebilir dilerseniz keten dilerseniz de polyesterden üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Tül perdelerde ışıltıdan, taşlardan, broşlardan ve tokalardan hoşlanıyorsanız uzun tül perde çeşitlerini incelebilir ve perdelerinize şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Renkli tül perde modellerinden ya da ilginç renk tonlarından hoşlanıyorsanız geçişli tül perde alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Renkli ve hareketli bir ev dekorasyonundan hoşlanan bireylerin diğer bir tercihi ise vizyon perdelerdir. Büyük pencereler için 4 metre vizyon tül perdeleri tercih edebilirsiniz. Perdelerle birlikte kullanılan güneşlik perde fiyatları tül perde fiyatlarına oranla bütçe dostu tutum sergiler. Siz de tüm seçeneklere ayrıcalıklı Taç tül fiyatları ile ulaşabilir kaliteli ve şık bir perde kullanımı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tül Perdeler Nasıl Yıkanmalıdır ?

Tül perde modelleri oldukça hassas kumaşlarla tasarlanır. Ürünlerin makinede hangi programda yıkanmasının gerektiğine dikkat edilmelidir. Tül perdeler makinede yıkama durumunda 30 derecelik bir sıcaklıkta yıkanmalıdır. Devir olarak ise 600 ile 800 arası bir değer uygun yıkama şeklidir.

Tül Perdelerin Bakımı Ne Zaman yapılmalıdır?

Evlerde ve ofis ortamlarında kullanılan tül perde seçenekleri sürekli olarak kir ve toza maruz kalır. Doğru zamanda yapılan bakımların ürünlerin daha kısa sürede yıpranması açısında önem arz eder. Bu nedenle doğru zaman ve ürünler ile temizlik ve bakım yapılmalıdır. Seçilen perde modelinin özelliklerine uygun ürün ve yöntemler ile yapılan işlemler uzun ömürlü kullanım sağlar.

Tül Perdeler Kuru Temizleme İçin Uygun Mudur?

Hassas bir temizlik ve bakım gerektiren tül perdeler kullanılan malzeme ne olursa olsun yüksek sıcaklık ve devirden uzak tutulmalıdır. Aksi takdirde tüllerinin yapısının bozulması, kırışması hatta uzayıp kısalması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyen kullanıcılar kuru temizlemelere yönelir. Kuru temizleme firmaları genellikle uygun koşullar ile işlem yapar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taç Tül Perde

162 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 36 / 162 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?