En Ucuz ve Kaliteli Takı Kutuları

Takıları içine koymak için üretilen takı kutuları, tasarımları ile dağınıklığın önüne geçmenizi sağlıyor. Özellikle şifonyer ve makyaj masalarında takılardan dolayı ortaya çıkan karışıklığa karşı üretilen ürünler, hem takılarınızın bir arada bulunmasını sağlıyor, hem de değerli takılarınızı zarar görmeden düzgün bir şekilde saklamanıza imkan veriyor. İşlevsel tasarımları ile aksesuarlarınızı saklamanıza imkan veren takı kutuları farklı modelleri olarak sizlere sunuluyor.

Takı Kutusu Modelleri

Takı kutusu modelleri, ürünlerin ebatlarına ve biçimlerine bağlı olarak kapaklı ürünler, seyahat tipi ürünler ve kapaksız modeller olarak ayrılıyor. Kapaklı kutular özellikle işlevsel ve güvenli kullanımı ile öne çıkıyor. Çanta biçimine sahip olan kapaklı ürünler, çok gözlü yapıları ve farklı bölmeleri ile işlevsel bir kullanım sunuyor. Farklı takı çeşitlerini bir arada saklamaya imkan veren ürünler; saat bölmelerine, küpe bölmelerine, yüzük koymak için özel kısımlara ve kolye asmak için uygun ebatlı bölmelere sahip oluyor. İşlevsel yapıları ile özellikle fazla aksesuara sahip kadınların ilgisini çeken ürünlerin iç tasarımları da farklılık gösteriyor. Kapak kısmı takı asmak için kullanılan ürünleri ve kapak kısmı aynalı tasarıma sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Kapaklı kutuların iç kısmı ise kadife kaplama olarak sunuluyor. Kırmızı, siyah ya da lacivert kaplamalı modeller, takıların çizilmeden güvenle saklanmasına imkân veriyor. Kapaklı kutularda dikkat çeken diğer bir özellik ise şifre korumalı ürünler oluyor.

Kapaksız kutu çeşitleri ise tabla şeklinde tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. Tabla şeklindeki ürünler arasında yüzük ya da tespih gibi tek ürüne yönelik kutular bulunduğu gibi, farklı bölmeleri ile çeşitli takıları saklamanıza imkân verecek ürünler de bulunuyor. İç kısımları benzer modellerde olduğu gibi kadife kaplama olan kapaksız kutuların değişen ebatlarını inceleyebilirsiniz. Seyahat tipi çantalar ise takılarınızı daha güvenli bir şekilde saklamanıza imkân veriyor. Özellikle takıları korumak için katlanabilir yan yüzeylere sahip olan kutular, hafif ve taşınabilir pratik yapıları ile benzer ürünlerden ayrılıyor. Takı kutusu modelleri arasında küçük ebatlı ürünler de yer alıyor. Tek takıya uygun tasarlanan kutular, kapaklı bir formda olup hediye kutusu olarak da kullanılıyor.

Takı Kutusu Fiyatı

Modelleri ve ebatları değişen takı kutuları, tasarımlarına uygun değerler ile beğeninize sunuluyor. Çift katlı, şifre korumalı ve iç kısmı kadife kaplama ürünler hem kullanım, hem de fiyat açısında farklılık gösteriyor. Kutulardaki bölme sayısı da ürünlerin fiyatını etkileyen bir özellik oluyor. Çok bölmeli ve farklı takıları saklamaya imkân veren ürünler, farklı bütçelere hitap ediyor. Takı kutuları arasında daha uygun fiyatlara sahip olan kapaklı ve şifre korumalı modeller de yer alıyor. Ebatları ve iç tasarımları benzer ürünlerden farklı fiyatlara satılan kutuları inceleyebilirsiniz.

Seyahat tipi takı kutuları ve tabla şeklindeki takı kutuları ise daha uygun fiyatlara sahip oluyor. Farklı takılara göre dizayn edilmiş bölmeleri bulunan ürünlere cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Yalnızca yüzük benzeri takılara göre üretilmiş ürünler ise ürünün kalitesi ile paralel olarak değer kazanıyor. Seyahat tipi ürünlerse sabit fiyatlar ile satılıyor. Markaları aynı olan ürünler, küpe ya da yüzük taşımak için farklı tasarımlara sahip olsa da, kalite ve kullanışlılık açısından farklılık göstermiyor. Tekli takı kutusu fiyatı ise ürünün kalitesi ile paralel olarak değişiyor. Üzerine isim yazılan hediyelik deri kutular, kadife kaplama kutulardan farklılık gösteriyor. Özellikle bileklik için özel tasarlanmış ürünler, fiyat ve nitelik açısından farklı oluyor. Ebatları ve tasarımları ile farklık gösteren takı kutusu çeşitlerini inceleyerek kullanımınıza uygun ürünü bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takı Kutusu

1603 ürün listeleniyor
Özer Kutu
Metro Kuyumculuk Malzemeleri
Vitrin Kutu
evinizdeki okyanus esintisi turkuaz hediyelik
Lanfy
Entina
Tesbihane
Megass Dekor
Asel Aktaş
Chavin
Ergenekon Aksesuar
Gül Endam
Gümüş Hediye Al
Okyanus Silver
Tesbihname
Bana Bunu Al
Miarik Design
Online Hediye Sepeti
Paketleme Tezgahı
Feryal
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 43 / 1603 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?