Udemy

Günümüz dünyasının artan eğitim olanakları arasında yer alan çevrimiçi eğitim, diğer adıyla online eğitim seçenekleri, internete bağlanabildiği ölçüde herkesin iyi bir eğitim almasının önünü açıyor. Bu tür online eğitim platformları arasında öne çıkan Udemy, kurulduğu 2010 yılından bu yana 130 binden fazla kurs ile milyonlarca öğrencinin hayatına etki etmeye devam eden bir oluşum olarak göze çarpıyor. İki Türk girişimcinin fikriyle var olan Udemy, sayısız alanda video içerikli kurslar sunarak katılımcılarına hedeflerine giden yolda önemli destekler sağlıyor. Siz de birçok alternatifi bir arada sunan, kişisel ve mesleki gelişimin önemli adımlarından biri haline gelen online eğitim seçeneklerine Udemy kursları sayesinde keşfedebilirsiniz.

Udemy Kursları ile İlerleyişinize Katkı Sağlayın

Yüz yüze eğitim seçeneklerinin yetersizliği; zaman ve mekan açısından yarattığı sorunlar karşısında online eğitimler, her yaşta eğitimin devamlılığını sağlayan önemli araçlar haline geliyor. Udemy kursları bu açıdan kişisel gelişiminiz ve mesleki ilerleyişinize katkı sağlayacak birçok başlıkta sizleri yarına daha iyi hazırlıyor. Hem Türkçe hem İngilizce seçeneği ile bünyesinde yer alan güncel tüm online kurslar, bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Özellikle çalışma hayatının gereksinimlerine uyarlanan teknik kursların yanı sıra sağlık ve fitness ve yaşam tarzı gibi ana başlıklarda hobi ve benzeri uğraşlar için de sayısız alternatife bakabilirsiniz. Genel kategori içerisinde; yazılım geliştirme, finans ve muhasebe, yazılım, pazarlama, tasarım, müzik, fotoğrafçılık gibi farklı ana başlıklar altında dilediğiniz kursa sahip olabilirsiniz. Bu alanlardaki uzman eğitimcilerden satın aldığınız kurslara ise ömür boyu erişim sağlayarak sayısız tekrar ile eğitim datanızı zenginleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz. Böylece istediğiniz an ve istediğiniz yerde satın aldığınız video içeriğine ulaşabilmeniz kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra indirme seçeneği sayesinde bu videoları çevrimdışı izleme olanağını da değerlendirebilirsiniz.

Kariyerinize Yön Verin

Kariyer adımlarında gün geçtikçe önemi artan online eğitimler, ister kariyerinizi iyileştirmek ve niteliklerinizi artırmak üzere, isterse farklı alanlarda sıfırdan başlarken alabileceğiniz teknik desteği karşılamak üzere olsun, aradığınız tüm yardımı size kolayca sunuyor. Pratikte önemli kazanımlar elde edebileceğiniz bu eğitimler sayesinde iş hayatınızda aradığınız başarılara imza atabilirsiniz. Kariyer basamaklarını çıkarken faydalanabileceğiniz sayısız Udemy kursu seçeneği ile kariyerinizdeki ilerleyişinizin önünü kolaylıkla açabilirsiniz. Udemy’den eğitim alan öğrencilerin %90’ından fazlası, bu eğitimlerin kariyerlerine olumlu yönde etkiler sunduğunu belirtiyor. Bu kurslar sayesinde birçok insan online eğitimlerin sunduğu fırsat eşitliğinden faydalanarak aradıkları bilgi ve donanımı kolay ve ulaşabilir yollarla kazanabiliyorlar. Üstelik yeterince anlaşılır ve uygulamaya çabuk geçecek şekilde tasarlanan tüm eğitimler, alanında uzman ve yeterliliği kanıtlanmış başarılı eğitmenler tarafından veriliyor. Kariyerinizde bir adım öne çıkmanızı, daha cesur ve birikimli adımlar atmanızı kolaylaştıracak bu eğitimlere göz atabilirsiniz. Udemy’nin bu dönüştürücü eğitim gücünden faydalanmak üzere siz de ilerlemek istediğiniz alanlarda belirlediğiniz kursları satın alabilir, işinizde öz güveninizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Udemy kursları sonunda bir sertifika alabilir miyim?

Alacağınız tüm Udemy kursları sonunda size bir bitirme sertifikası veriliyor. Bu sertifikaları dilerseniz özgeçmişinize ekleyebilir, yeni iş imkanlarına kapı açabilirsiniz.

Udemy kursları güncellendiği sürece tekrar tekrar ücret öder miyim?

Ömür boyu erişime açık olan bu kurslarda yapılan tüm güncellemeler karşılığında ek bir ücret talep edilmiyor. Bir seferde ödediğiniz ücretle ömür boyu, aldığınız eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Udemy eğitmenlerine rahatlıkla ulaşabilir miyim?

Katıldığınız Udemy kurslarında eğitimler sırasında ya da sonrasında takıldığınız tüm konularda danışmak üzere eğitimcinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Böylece eğitim sürecinize gerekli katkıları sağlayabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Udemy

400 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön