Şehir hayatının kaosu ve koşuşturması içinde birçok kişi sağlıklı ara öğünlere ulaşmakta zorluk çeker. Hem çocuklar hem de yetişkinler gün içinde doğal besinlere öğünlerinde yer veremediği, sentetik birçok madde bulunduran yiyecekleri tükettiği için kilo alımı gibi etkiler görülebilir. Vigor, marka çatısı altında yer alan paketli ürünler sayesinde dilediğiniz her an sağlıklı gıdaya ulaşmanızı sağlar. Kuru meyveler ve kuru yemişler bulunduran barlar, yerel çiftçiden alınan doğal ürünlerle hazırlanır. Vigor markası, bu sayede hem yerel tarıma destek olur, hem de kentli tüketicilerin katkısız ara öğünlere ulaşmasına yardım eder.

Doğal Bileşenlerden Oluşan Sağlıklı Atıştırmalıklar

Vigor; çocuklar, gençler ve yetişkinler için hazırladığı atıştırmalıklarla ihtiyaçlara yanıt verir. Çocuklar için hazırlanan ürünler Vigor Kids adıyla etiketlenir. Gençler için tasarlananlar ise Vigor Gamer adıyla anılır. Bu ürünlerde ekstra enerji kaynağı doğal içerikler yer alır. Kuru meyvelerden gelen vitaminler, kuru yemişlerin zengin yağ içeriği ile tamamlanarak günlük besin ihtiyacının karşılanmasına yardım eder. Kuru meyveli tatlı bar olarak anılan yiyecekler, ara öğünlerde tek başına yenebileceği gibi tatlı krizlerini dindirmek için de tercih edilebilir. 

Neden Vigor Ürünlerini Tercih Etmelisiniz? 

  • Vigor ürünleri, içeriklerinde en iyiyi hedefler. Bu nedenle kayısıyı Malatya'dan, fındığı Karadeniz'den alarak işler. Direkt yerel üreticiden alınan ham maddeler doğallığından ödün vermeden harmanlanır. Yerli üreticiye destek politikası markayı rakiplerinden ayırır. 
  • Ürünlerde yer alan A vitamini, bağışıklığın güçlenmesine yardımcı olur. Doğal lifler, sindirim sisteminin düzenlenmesine destek verir. 
  • Ara öğünlere sağlıklı atıştırmalıklar tüketmek kilo kontrolüne yardım eder. Kan şekerini düzenler ve konsantrasyon sağlanmasını destekler. 
  • Barlarda yer alan fındıklar çifte kavrulmuştur. İçeriklerde rastlayacağınız kayısılar arasında güneşte kurutulan gün kuruları da yer alır. Doğal tahin ve kayısı çekirdekleri barlara lezzet verir. Tarçın, portakal, çilek, kakao, Hindistan cevizi ve limon içeriklerde bulunan diğer maddelerdir. 
  • Vigor ürünleri trans yağ, koruyucu, katkı maddeleri, glikoz şurubu ve türevlerini içermez. 

Vigor Atıştırmalık Barlar Sağlığı Paketler

  • Şeker: Doğal meyve şekeri, ilave içermez 
  • Vegan: Evet
  • İçerik: Kakao, kayısı, fındık, Hindistan cevizi, tahin, limon, portakal, tarçın. 
  • Gluten: İçermez

Atıştırmalıkta Sağlık Arayanların Markası: Vigor 

Vigor, günümüzün sağlıklı atıştırmalık ihtiyacına cevap vermek için kurulmuş bir markadır. Türkiye'de üretilen Vigor barlar, yerel üreticiden aldıkları ham maddeleri işleyerek tüketiciye ulaştırır. Özel ambalajlar hava almayan özelliklidir, bu sayede koruyucu içermemesine rağmen son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur. 

Atıştırmalık Barlar Nasıl Tüketilir? 

Atıştırmalık barları, spor yapmadan önce enerji vermesi için tercih edebilirsiniz. İçindeki tarçın sayeisnde kan şekerinin dengelenmesine yardımcı olan atıştırmalıklar, sporda kendinizi daha zinde ve enerji dolu hissetmenizi sağlar. Ürünler, yolculuklarda, okulda ya da iş yerinde rahatlıkla tüketilebilir. Gün içinde enerjinizin düştüğünü hissettiğinizde bir Vigor ile kendinize gelebilirsiniz. İçeriğindeki meyve ve kuru yemişler sayesinde tokluk hissi veren ürünler, tek başına veya kahve ya da çayla beraber tatlı niyetine de tüketilebilir. Yemeğe daha saatler olduğunda ve kendinizi aç hissettiğinizde bu barlar sayesinde açlığınızı yatıştırabilirsiniz. Atıştırmalıklar, kahvaltı yerine de tüketilebilir. Bir bardak süt ile beraber yiyerek, öğlen yemeğine kadar bedeninize enerji sağlayabilirsiniz. Çocukların beslenme çantalarında rahatlıkla taşıyabileceği ürünler, serin ve nemsiz ortamda saklanmalıdır. Yoğun sıcak ve direkt ışığa maruz kaldığında, ürünler ideal formunu kaybedebilir. 

Siz de Türkiye'nin markası Vigor ile atıştırmalık alışkanlığınızı değiştirebilir, ara öğünlerde sağlığı tercih edebilirsiniz. Vigor'un çeşit çeşit kuru yemişli barlarından dilediğinizi hemen seçebilir, sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vigor

32 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın