En Ucuz ve Kaliteli Xbox 360 Oyunları

Xbox 360 Oyunları

Microsoft'un ürettiği yedinci jenerasyon oyun konsolu olan Xbox 360; Elite, Arcade, S, Super Slim ve Kinect modelleri ile kullanıcılarına farklı özellikler sunar. Bilgisayara kıyasla daha düşük konfigürasyona sahip olmasına rağmen sunduğu yüksek grafik ve performans sayesinde her modelinde üstün bir kullanım sağlar. Sevdiğiniz türe uygun olan Xbox 360 oyunları ile eve davet edeceğiniz arkadaşlarınızla keyifle geçirebilir, okul tatillerinizde maceradan maceraya koşan bir karakteri oynayabilir ya da pazar günleri çocuğunuzla birlikte muhteşem bir tatil günü yapabilirsiniz.

Xbox 360 Oyunları

Birbirinden heyecanlı ve eğlenceli oyunları alırken, öncelikle hangi türden hoşlandığınıza karar vermelisiniz. Aksiyon - macera seven bir oyuncuysanız FPS ve TPS oyunları öncelikli tercihiniz olacaktır. FPS oyunlarında ön plana çıkan Call of Duty serisi ile düşmanlarınızı yok edebilir, Assassin's Creed'in son oyunu olan ve Osmanlı'da geçen Revelations ile şehzadeler arasında geçen taht kavgalarında tarihin akışını değiştirebilirsiniz.

Konsolların vazgeçilmezlerinden olan spor oyunları ile takımınızı liderliğe çıkarabilir ya da hayalinizdeki takımı kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız Fifa 16 futbol ya da NBA 2K14 ile basketbol turnuvası ile muhteşem bir akşam geçirebilirsiniz. WWE 2K16 ile yapacağınız eşsiz hareketlerle rakipleriniz ile dövüşebilirsiniz.

2015 yılında en çok talep edilen ve oynanan oyunlardan birisi olan Guitar Hero'da müziğin keyfini çıkarabilir, eşsiz oyun yeteneğinizi sahnede gösterebilir ve dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşınıza anında meydan okuyabilirsiniz. Bilimkurgu ya da fantastik bir dünyaya adım atmak için ise Halo 3 ile uzaya çıkabilir ya da Middle Earth Shadow of Mordor ile Orta Dünya'da kötülüğün yayılmasını sağlayabilir ya da iyiliği seçerek kötülüğü sonsuza kadar yok edebilirsiniz. Dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte GTA 5 dünyasında dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

Çocuğunuz için seçeceğiniz oyunlarda ise hem çocuğunuzu eğlendiren hem gelişimini sağlayan oyunları tercih edebilirsiniz. Çocukların en çok sevdiği kahramanların yer aldığı Toy Story Mania, Lego Avangers, Epic Mickey gibi bulmaca ve macera tarzındaki, şiddet içermeyen oyunlarla çocuğunuzun pratik zekasını geliştirebilirsiniz.

Xbox 360 oyunlarını sadece eğlence amaçlı değil aynı zamanda hem fiziksel hem de mental açıdan kendinizi, arkadaşınızı ya da ailenizi geliştirmek için kullanabilirsinz. Özellikle Xbox 360 Kinect oyunlarında ön plana çıkan bu gelişim, oyunların tamamının vücut hareketlerinize bağlı olarak oynanması ve sizi gerekli hareketleri tamamlamanız için yönlendirmesi ile gerçekleşir.

Nike Fitness Xbox 360 ile vücut gelişiminiz için gerekli olan egzersizleri evinizde hem rahat hem de eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı şekilde My Self Defence Coach ile kendinizi nasıl koruyabileceğinizi öğrenebilir, Dance Central 3 ile dansın keyfini çıkartırken yeni hareketler keşfedebilirsiniz. Pictionary 2 ile ailecek oyanabileceğiniz oyunlarla da çocuğunuzun kelime haznesini, çizim yeteneğini genişletebilir, hayal gücünü arttırabilir ve hep birlikte eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Xbox 360 Oyun Fiyatları

Xbox 360 konsol modelinizin farklı olması pek çok oyunun çalışmasında önem arz etmez. Fakat Xbox 360 modelleri arasından sadece birisinin oyunları özel olarak tasarlanır: Xbox 360 Kinect. Xbox 360 Kinect, herhangi bir kol, kontrol çubuğu ya da kumanda gerektirmeyen oyun konsolu olup tamamen sizin hareketlerinizi algılayarak oyunu yönlendirmenizi sağlar. Oyun içindeki karakteri yönlendirebilmeniz için sizinde benzer ya da istenilen hareketleri yapmanız gerekir. Xbox 360 oyunları Kinect için özel olarak hazırlanır. Oyunlar arasından tercihinizi yaparken konsol modelinizin Kinect olup olmamasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Xbox 360 konsol modelinin farklı olmasının, oyun fiyatları üzerinde etkisi yoktur. Geniş bir fiyat yelpazesinde değişen Xbox 360 oyun fiyatları, yapımcı şirketin fiyat politikasına, çıkış tarihine ve popülerliğine göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda kutulu oyunların içinden çıkan ekstra oyuncak ve aksesuarlar ise oyunun fiyatını arttırabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xbox 360 Oyunları ve Fiyatları

347 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 347 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226058/33000194