XBox One Oyunları

Xbox One Oyunları ve Fiyatları

Video oyunlar günümüzde yediden yetmişe birçok farklı yaş grubundan kullanıcının yoğun ilgisini çekmektedir. Video oyun dünyasına yeni bir soluk getiren Xbox One ise oyun severlere, hayallerinin ötesinde deneyimler yaşatarak onları yepyeni bir dünyanın içine davet etmektedir. Xbox 360 serisinin bir üst serisi olan Xbox One, kendinden altındaki serilerin desteklediği oyunların da oynanmasına izin vererek kullanıcılarına oldukça geniş bir skalada oyun oynama imkanı sunmaktadır. Xbox One oyunları arasında açık dünya oyunlarından simülasyon oyunlarına kadar birçok farklı ilgiye hitap eden türler mevcuttur. Oyunlar, arzu edildiği takdirde ve buna uygun olması durumunda iki kişinin oynamasına da uygundur. Arzu ettiğiniz doğrultuda birçok farklı türden oyuna erişim imkanı sağlayan Xbox One, geliştirilmiş özellikleri ile oyun severlerin sevgisini kazanmayı başarmıştır. İlgi alanlarınız doğrultusunda dilediğiniz türde oyunlara yönelerek hem keyifli zaman geçirebilir hem de yaratıcılık duygunuzu besleyebilirsiniz.

Oyunda sınır tanımayan biriyseniz Xbox One açık dünya oyunları sizin için uygun bir seçenek olabilir. Mevcut gerçekliğin farklı varyasyonlarını deneyimlemek isterseniz Xbox One simülasyon oyunları kullanımınız için uygundur. Strateji konusundaki yeteneklerinizi beslemek ve karar verme yetinizi güçlendirmek isterseniz Xbox One strateji oyunları ile zamanınızı keyifli ve verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Yüksek ekran çözünürlüğü ve canlı renkler ile Xbox One size kendinizi oynadığınız oyunun içinde hissetme imkanı sağlar ve kısa süreliğine mevcut gerçeklikten uzaklaşabilmenize olanak tanır. Akıcı görüntüler ile kesintisiz eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz oyunları 1 TB boyutunda alanda saklayabilir, dilediğiniz zaman oyunlarınızı açıp oynayabilirsiniz. Dolby ses teknolojisine sahip Xbox One ile gürültüden arındırılmış yüksek kaliteye sahip seslerin içerisinde kendinizi oyunun akıntısına bırakabilirsiniz. Dilerseniz Xbox Live üzerinden multiplayer özellikleri keşfederek arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayabilir, eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz. Xbox One, kendinden önceki sürümlerin desteklediği oyunları destekleyerek kullanıcılarına geniş bir skalada oyun oynama imkanı sunar.

Xbox One ile Eğlencede Sınır Tanımayın

Gelişen teknolojik imkanlar dahilinde her geçen gün daha da gelişen video oyunlar gittikçe daha da ilgi çekici hale gelmektedir. Bu çerçevede her yaş grubundan seveni bulunan bu oyunların düzenli olarak oynanması kişilerin sağlık durumları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilmektedir. Günün yoğun temposu içerisinde kendinize zaman ayırmak ve stres atmak isterseniz siz de Xbox One oyunlarının yüksek görüntü ve ses kalitesi ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Video oyunlar kişilere mevcut gerçeklikten uzaklaşarak güvenli bir alana sığınma imkanı tanır. Oyun oynama süresi makul bir ölçüde seyrettiği müddetçe bunun olumlu etkilerini kişiler üzerinde gözlemlemek mümkündür. Oyunların görüntü ve ses kalitesi ne kadar artarsa kişilerin içerisinde davet edildiği evren de o ölçüde genişler. Xbox One sunduğu ses komutlarını algılama özelliği ise kullanıcıların kendilerini oldukça gelişmiş bir teknolojinin içinde hissetmelerine imkan sağlamaktadır. Açma ve duraklatma işlemlerini sesli komutlarla sağlayabilen kullanıcılar büyük ölçüde konforlu bir kullanım imkanına erişmektedirler. Bütün bu özellikleri ile eğlence dünyasına yeni bir soluk getiren Xbox One, yeni nesil birçok oyunun, oyun severlerin beğenisine sunulmasına imkan tanımaktadır.

Eğlencede sınır tanımayan ve yaratıcılığınıza ket vurulmasına tahammül edemeyen biriyseniz, sınırları ortadan kaldırarak açık dünya oyunlarına yönelebilirsiniz. Bu çerçevede sunulan birçok farklı oyuna ev sahipliği yapan Xbox One serisi, ucu bucağı olmayan bir dünya içerisinde sizlere benzersiz deneyimler yaşatmayı amaçlamaktadır. Hikaye anlatıcılığına merak duyuyorsanız Xbox One hikaye oyunları sizin için uygun seçenekler arasında yer alabilir. Adeta bir interaktif sinema filmi edasıyla kurgulanan ve bütün detayların incelikle düşünülen bu oyunlar içerisinde kendinizi yepyeni bir dünyada bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Adrenalinden hoşlanıyorsanız Xbox One korku oyunları sizin için uygun bir seçenek olabilir. Bu tarz oyunlar sayesinde uzun zamandır hissetmediğiniz duygulara erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Video oyunlar deneyimlerinizin ötesinde bir dünyayı evlerinize kadar getirerek günlük yaşamın sıkıcılığından ve tekdüzeliğinden sıyrılmanıza imkan tanımaktadır. Bu nedenle günün belli saatlerini video oyunlara ayırmanız hem mental hem de fiziki sağlığınız açısından olumlu etkilere sahip olacaktır. Bu nedenle kaç yaşında olursanız olun video oyunu oynamanızın ve kendinize zaman ayırmanızın üzerinizde olumlu etkileri olacaktır. Bu olumlu etkilerden faydalanmak için Xbox One uyumlu oyunlara yönelebilir, geniş bir skalada çeşitlilik gösteren yeni nesil oyunlar arasından size en uygun olan oyunu belirleyebilirsiniz. 

Günün Stresini Xbox One Oyunları ile Atın

İş ya da eğitim yaşamının yoğunluğu kimi zaman bunaltıcı bir hal alabilmektedir. Bu bunaltıcı etkilerden kurtulmak için bir hobi edinmekte veya kendimizi ifade edebileceğimiz yeni alanlar keşfetmekte fayda vardır. Bu anlamda stresimizi atabileceğimiz ve kendimizi ifade edebileceğimiz bir alan olarak video oyunlar oldukça işlevseldir. Yepyeni dünyaların kapısının aralandığı ve yaratıcılık duygusunun desteklendiği bu oyunların oynanabileceği alanlardan biri olan Xbox, One serisi ile oyun oynama deneyimini yepyeni bir kulvarda ele almaktadır. Xbox One tüm oyunları yüksek çözünürlüğü ve yüksek kaliteli sesleri ile oyunculara keyifli dakikalar yaşatsa da kullanıcıların büyük çoğunluğu belli alanlardaki oyunlara eğilmektedirler. Eğer okul sonrası ev arkadaşınızla birlikte zaman geçirmek istiyorsanız ve buna uygun oyun tercihlerinde bulunacaksanız 2 kişilik Xbox One oyunları arasında göz gezdirebilirsiniz. Bu tarzdaki oyunlar çoğunlukla birden fazla çocuğu olan ailelerin de öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Eğer siz de bu ailelerden biriyseniz Xbox One aile oyunları ilginizi çekebilecek niteliktedir. Oyun severler kimi zaman hangi oyunu tercih etmeleri gerektiği konusunda belirsizlik duygusuna kapılabilmektedirler. Dilerseniz oyunları satın almadan önce oyunların tanıtımı için çekilmiş kısa filmleri izleyerek kolaylıkla bir tercihte bulunabilirsiniz.

Xbox One geliştirilmiş özellikleri ile yeni çıkmış birçok oyunun oynanmasına imkan tanır. Bu sayede uzun zamandır beklediğiniz oyunların görüntü kalitesini düşürmeden keyifli bir şekilde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Yoğun geçen bir günün ardından oyun konsolunuzun karşısında zaman geçirmek ve oynamayı sevdiğiniz oyunları oynamak, günün yorgunluğunu atmaya çalışmak büyük ölçüde dinlendiricidir ve yeni güne hazırlanmanızı kolaylaştırır. Bu nedenle oyun konsolu edinmek ve yeni çıkan video oyunları takip etmek ihtiyaç ötesi olarak görülmemelidir. İnsanın kendisini dinlendirmesi ve hayatın yoğun temposundan biraz olsun uzaklaşabilmesi için ihtiyaç duyulan bütün materyallerin sağlanması oldukça önemli bir meseledir. Video oyun dünyası oldukça geniş bir skalada çeşitlilik göstererek birçok farklı zevke hitap etmektedir. Eğer bugüne dek hiç video oyunu oynamadıysanız, size uygun olan tarzı bulmak için oyunların tanıtım filmlerini izleyebilirsiniz. Her ilgiye hitap edecek şekilde tasarlanmış farklı türden oyunlar oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Xbox One fitness oyunları gibi seçeneklerden Xbox One uçak oyunları gibi seçeneklere kadar birçok farklı türde oyuna erişim sağlamak mümkündür. 1 TB boyutundaki Xbox One hafızasında güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bu oyunları istediğiniz zaman açıp oynayabilirsiniz. 

Xbox One Oyunları ile Yaratıcılığınızı Besleyin

Oyun oynama keyfine yeni bir soluk getiren yeni nesil oyun konsolları yüksek görüntü kaliteleri ve hamlelerin hızlı ve başarılı bir şekilde ekrana yansıtılması dolayısıyla oyunculara gerçeklik duygusunu derinden yaşatmayı başarmaktadırlar. Bu çerçevede oynanacak oyunların sürükleyici olması beklenmektedir. Hangi oyunların sürükleyici olacağı ise oyuncunun kişisel zevkleri etrafında şekillenmektedir. Oyun dünyasında sınır tanımayan biriyseniz ve deneyimlediğiniz dünyanın ötesine geçmek istiyorsanız, açık dünya oyunları sizin için uygun seçenekler arasında yer alabilir. Bu tür oyunlarda oyun alanının sınırları önceden belirlenmemiştir; karakteriniz ile ucu bucağı olmayan bir dünya içerisinde gezinebilir, yeni dünyalar keşfedebilirsiniz. Bu türdeki oyunlar çoğunlukla sınırları ortadan kaldırarak kişilerin yaratıcılık duygularını beslemektedirler. Oyunculardan, oyunun işleyişine göre belli görevleri yerine getirmeleri beklenir ancak bunu ne şekilde gerçekleştirecekleri tamamen kendilerine bağlıdır. Bu da oyuncuların kendilerine has stratejiler geliştirmelerine ve içinde bulundukları dünya içerisinde özgürce dolaşmalarına imkan tanır. Bu sebeple açık dünya oyunları sıklıkla tercih edilen türler arasında yer almaktadır. Yaratıcılığın beslendiği bir diğer oyun türü ise strateji oyunlarıdır. Strateji oyunları kullanıcılara bir çeşit zihin jimnastiği yaptırarak zihin yetilerinin gelişmesine imkan tanımaktadır. Birçok farklı türde strateji oyununa rastlamak mümkündür.

Gerek açık, dünya gerekse strateji oyunları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilecek türde çeşitli oyunları içlerinde barındırırlar. Eğer oyun bunun için uygunsa multiplayer özellikli çevrimiçi oyunlarınızı arkadaşlarınızla oynayarak takım çalışmaları gerçekleştirebilir, kendiniz için inşa ettiğiniz bu dünyaya yakın çevrenizi de davet edebilirsiniz. Xbox One strateji oyunları yakın çevrenizle birlikte oynadığınızda plan yapma olanağınızı artırabilir ve bu çizgi takım çalışması gerçekleştirilerek birlikte hareket etmenin verdiği haz ile oyundan alınan eğlence iki katına çıkarılabilir. Bu alanda gerçekleştirilecek etkinlikler kişilerin birçok yetisini geliştirmesine imkan sağlar. Mevcut şartlarda elde edilemeyecek birçok deneyime video oyunlar aracılığıyla erişmek mümkündür. Bu da düşüncelerimizin ve tecrübelerimizin sınırlarının genişletilmesine imkan sağlar. Video oyunlar çoğunlukla çocukların kullanımı için uygun olarak görülse de yetişkinler için üretilmiş birçok video oyun piyasada mevcuttur. Bu oyunlar aracılığıyla dilediğiniz karakterin içine girebilir, çevresel koşulları dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Video oyunlar kişilerin yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunur ve gün içerisinde yaşadıkları stres duygusunu azaltarak mental ve dolayısıyla fiziki açıdan sağlıklı bir yaşam sürmelerine imkan tanır. Kişiliğinize uygun oyunları tercih ederek dilerseniz siz de günün stresini Xbox One ile atabilir, yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesi ve temiz ses imkanı ile kendinizi farklı dünyaların içerisinde bulabilirsiniz.

Xbox One Oyunları ile Adrenalinin Tadına Varın

Video oyunlar, oyuncularına yaşattıkları adrenalin duygularıyla da ekran başında keyifli dakikaların geçirilmesine imkan sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar stresli dönemlerde içinde bulundukları yoğun tempodan biraz olsun uzaklaşabilmek ve uzun zamandır hissetmedikleri duyguları hissedebilmek için video oyunlara yönelebilmektedirler. Her gün adrenalin gerektiren işlere içinde bulunduğumuz dünyada yönelebilmemiz mümkün olmayabilir. Öte yandan adrenalin bir zaman sonra sürekli beslenmesi gereken bir duygu haline gelerek bizi riskli durumların içerisine sokabilmektedir. Video oyunlar ise bu duyguların tamamen güvenli ve kolay bir şekilde tatmin edilmesini sağlayarak bizlerin ekran başında keyifli dakikalar geçirmesine imkan sağlamaktadır. Bu talebe istinaden oynanabilecek birçok farklı türde Xbox One uyumlu oyun mevcuttur. Araba yarışları, savaş oyunları ve benzeri birçok oyun adrenalin duygunuzu besleyerek hızlı ve efektif karar verme yetilerinizi geliştirmenize imkan sağlamaktadır. Buna bağlı olarak Xbox One korku oyunları sizin için uygun seçenekler arasında yer alabilmektedir. Bu oyunlar ile istediğiniz gerginlik hissine ulaşabilir, dahil olduğunuz bir korku atmosferi içerisinde adrenalin duygunuzu besleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak kimi zaman strateji oyunları da adrenalin yüklü özellikler arz edebilmektedirler. Kısa süre içerisinde verilmesi gereken oyun içi hayati kararlar kişilerin adrenalin seviyelerini yükseltmelerine imkan sağlamaktadır.

Vücutta adrenalin seviyesinin yükselmesi insanın fark edilebilir bir güce ulaşması ve acı hissinin ortadan kaldırılması ile sonuçlanan bir sürece işaret etmektedir. Bu süreç esnasında kişinin gün içerisinde yaşadığı stres durumları ya da genel anlamda yaşadığı problemler geri planda kalır. Bu nedenle adrenalin duygusunun üretilmesi için kişi bazı zamanlar özel bir çaba içerisine girebilir. Bu duygunun üretilmesi için başvurulan en güvenli ve eğlenceli yollardan birisi video oyunlarıdır. Video oyunlar aracılığıyla kişi adrenalin duygusunu güvenli bir şekilde destekleme imkanı elde eder. Yorgun geçen bir günün ardından sorunlardan uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırabilmek için video oyunlarına yönelmek bu nedenle yerinde bir davranıştır. Ancak video oyunlarına ayrılan sürenin gereğinden fazla olmamasına dikkat etmekte fayda vardır. Günün büyük çoğunluğunu ekran başında geçirmek üzerinizde olumsuz etkiler bırakabilir. Tutarlı kurguların farklı gerçeklikler olarak sunulduğu bu dünyaların içerisinde fazla zaman geçirmek günlük yaşamımızı ve sosyal ilişkilerimizi büyük ölçüde olumsuz yönde etkileyebilecek niteliktedir. Video oyunlar sizin mevcut gerçeklikten kısa bir süre için koparak kendinizi iyi hissetmenize imkan sağlamaktadır ancak uygun süreyi aşmamaya dikkat etmek gerekir.

Her Bütçeye Uygun Xbox One Oyunları

Video oyun oynamak birçok açıdan kişilerin mental durumlarını olumlu yönde etkilemektedir. Yoğun geçen bir günün ardından stres atmak için yönelebilecek en uygun seçenekler arasında Xbox One oyunları yer almaktadır. Bu oyunların fiyatlandırmaları ise kullanıcıların en çok merak ettikleri konular arasında yer alır. Video oyun oynamaya yeni başlayacak kişiler kimi zaman video oyunların fiyatlandırmaları konusunda önyargılı davranarak bu ihtiyaçlarını öteleyebilmektedirler. Oysa piyasadaki ürünlere göz atıldığında her bütçeye uygun video oyunlara rastlanabildiği görülmektedir. Xbox One oyunları fiyat durumu kesin kriterlere bağlı olmaksızın geniş bir skalada farklılık göstermektedir. Ancak genel fiyatlandırma eğilimlerinden söz etmek gerekirse yeni çıkan oyunların diğerlerine göre daha ucuz olduğunu söylemek mümkündür. Yeni çıkan video oyunların fiyatlarında zaman içerisinde bir düşüş gözlemlenebilir. Bunun dışında fiyatlandırmalar konusunda temel bir kıstasın varlığından söz etmek güçtür. Oyunların fiyatları üzerinde görüntü kalitesi, kullanılan teknolojik imkanlar etkili olabilir. Eğer yeni çıkan oyunları yakından takip eden biriyseniz ve yenilikleri yakalamak sizin için oldukça önemli bir meseleyse, video oyunlar için belirli bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Ancak yenilikler peşinden koşan bir oyuncu değilseniz ve klasik türdeki oyunlar sizi mutlu etmek için yeterli ise video oyunlara ayıracağınız bütçede düşüş meydana gelecektir.

Video oyun alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle oynayacağınız oyunun size uygun olup olmadığından emin olmanızda fayda vardır. Bu nedenle video oyun almadan önce kendi karakteristik özelliklerinizi göz önünde bulundurmanızda, buna uygun bir tercihte bulunmaya özen göstermenizde fayda vardır. Simülasyon oyunları, açık dünya oyunları ya da macera oyunları arasından sizin için uygun olan oyunu kısa sürede belirlemeniz mümkündür. Rol yapma oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bir karaktere hayat vermek sizin için keyifliyse, simülasyon oyunları arasından buna uygun bir role playing oyununa erişim sağlayabilirsiniz. Buna benzer şekilde birçok farklı seçeneğe göz gezdirerek uygun oyunu belirlemeniz mümkündür. Oyunu satın almadan önce oyunların tanıtım filmlerine göz atmanızda fayda vardır. Bazı oyunların deneme sürümlerine ulaşmak da mümkündür. Deneme sürümlerini oynadığınız oyunları, eğer size hitap ettiğini düşünüyorsanız, kolayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Oyunlarınızı dijital platformlar üzerinden satın alabileceğiniz gibi kutulu biçimde de edinmeniz mümkündür. Oyun severlerin büyük bir kısmı oyunlarını kutulu biçimde edinmeyi tercih etmektedirler. Dilerseniz siz de sayfamızı ziyaret edebilir, size uygun olan seçeneği kolaylıkla belirleyebilirsiniz. 

Xbox One Hangi Oyunlar Oynanır?

Xbox One uyumlu bütün oyunlar oynanabilmektedir. Bunun yanında Xbox One serisinin altındaki serilerin desteklediği oyunlar da başarıyla oynatılabilmektedir.

Xbox One Oyun Nasıl Yüklenir?

Xbox One serisine dilerseniz oyun CD’si dilerseniz dijital platformlar aracılığıyla oyun yükleyebilirsiniz.

Xbox One Oyunları Kaç GB?

Xbox One oyunlarının türüne göre boyutları değişkenlik göstermektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xbox One Oyunları ve Fiyatları

173 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Satıcı
Toplam 24 / 173 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226056/33000443