Xbox Series X Aksesuarları

Xbox Series X Aksesuarları

Oyun deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Xbox Series X aksesuarları, yeni nesil konsol serisini çok daha işlevsel ve eğlenceli bir hale getirir. Daha önceki Xbox oyun konsollarıyla, Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarla ve mobil cihazlarla da uyumlu olan Xbox Series X kol aksesuarları, çok yönlü kullanım seçenekleri sunar. Oyun sırasında kontrol deneyimini de bir üst seviyeye taşıyan özgün bir tasarıma sahip olan Xbox kablosuz kol modelleri, rahat ve verimli bir oyun deneyimi yaşatır. 

Oyunun Tüm Kontrolünü Elinize Alın

Oyun deneyimi esnasında maksimum kontrol performansı için özel olarak tasarlanan Xbox Series X aksesuarları, yüksek hassasiyet ve hızlı hamlelerin gerektiği durumlarda oyunculara büyük bir kolaylık sağlar. Eski Controller modellerinden farklı olarak arka gövde kısmında kaymaz yüzey, hibrit tetik ve yön düğmeleri, kavramayı kolaylaştıran tasarım ve yassı tuşlar gibi özelliklere sahip olan yeni nesil kol modelleri, oluşabilecek tuş karmaşalarının ve rahatsız kullanım deneyiminin önüne geçer. Bu sayede oyunlarda ihtiyaç duyduğunuz hassas hamleleri etkili ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek rakiplerinize karşı daha iyi bir mücadele verebilirsiniz. Yeni nesil controller modellerinde yer alan paylaş düğmesi sayesinde oyun içindeki en önemli anlarınızı kolayca yakalayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Oyunun kontrolünü ele almak için Xbox Series X oyun kumandanızı kavramanız yeterli.

Kesintisiz Oyun Deneyiminin Keyfine Varın

Kablosuz kullanım özellikleri sayesinde büyük bir kolaylık sağlayan şarj edilebilir oyun kolları, çok daha konforlu bir oyun deneyimi sunar. Xbox Series X oyun kolu aksesuarları tek kullanımlık pil ve batarya desteği sayesinde oyunlarınızı her zaman kablolara maruz kalmadan, keyifle oynayabilmenizi sağlar. Ayrıca kalem pil ile çalışabilen Xbox Controller ürünleri sevdiğiniz oyunları dilediğiniz her yerde oynama imkanı da tanır. Xbox oyun kollarında tek kullanımlık veya şarj edilebilen kalem pil ürünlerini kullanabileceğiniz gibi, Microsoft tarafından sunulan batarya kitlerini de tercih edebilirsiniz. Xbox aksesuar seti, ihtiyacınız olan farklı aksesuar ve ürünleri içeren kapsamlı bir seçenektir. Tercihiniz ne olursa olsun, Xbox Series X Controller ürünleriyle kesintisiz bir eğlence deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Dilediğiniz Her Yerde Doyasıya Oynayın

Oyun deneyimini bilgisayar ve mobil cihazlarda da keyifli bir şekilde yaşamak isteyen kullanıcılar için uyumluluk desteğine sahip olan Xbox Series X aksesuarları, farklı cihazlarda da kullanılabilir. Bu sayede sevdiğiniz bilgisayar ve mobil platform oyunlarını konforlu ve kullanışlı Xbox oyun kollarıyla deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca oyun kollarındaki tuş işlevlerini Windows 10 uyumlu bilgisayarlarda düzenleyebilir, bilgisayar oyunlarında ihtiyaç duyduğunuz işlevselliği elde edebilirsiniz. Microsoft Xbox kulaklık aksesuarlarını da 3.5 mm jak girişini destekleyen tüm cihazlarda kullanarak oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Xbox Series X aksesuarlarını farklı cihazlarda nasıl kullanabilirim?

Farklı platformlar ve cihazlarla uyumlu olan Xbox Series X Controller gibi aksesuarlar Bluetooth teknolojisine sahiptir. Bu sayede farklı cihazlar arasında geçiş yapabilir, oyun deneyiminizi istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Desteklenen cihazları Xbox internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

 Xbox Series X aksesuarları şarj edilebilir mi?

Xbox Series X Controller harici pil yardımıyla çalışır. Ayrıca Microsoft tarafından ayrı şekilde satışa sunulan Play & Charge gibi kitleri satın alarak bataryanızı şarj ederek kullanabilirsiniz. Xbox oyuncu kulaklıkları gibi aksesuarlarsa 3.5 mm giriş yardımıyla çalışır ve şarja ihtiyaç duymaz.

Xbox Series X aksesuarları farklı tasarım ve renk seçeneklerine sahip mi?

Xbox Series X kullanıcıların zevklerine uygun tercihi yapabilmeleri ve keyifli bir kullanım deneyimi yaşayabilmeleri için farklı renk ve desenlere sahip aksesuar seçenekleri sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xbox Series X Aksesuarları

38 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 38 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80766000/80766003