Yazlık T-Shirtler

Evcil hayvanlar için üretilen giyim ürünleri farklı amaçlara hizmet ediyor. Şık, tatlı ve eğlenceli görünüm için tercih edilmesi bir yana, koruma ve hijyen açısından da rağbet görüyor. Köpek elbiselerinin türleri, ana kumaş malzemeleri, giydirilme tarzları, parça sayıları, kullanım alanları, işlevleri değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin hayvan temalı, kabarık köpek elbiseleri daha ziyade yaşam alanlarında keyfi olarak tercih edilirken çorap, kalın tulum gibi köpek elbisesi çeşitleri daha ziyade dışarı çıkarma ve soğuktan koruma amacı ile satın alınıyor. 

Sevimli, Şık ve Konforlu Köpek Elbiseleri

Farklı desen, kalıp, renk seçenekleri ile tasarlanıp üretilen köpek elbisesi çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Tulum modelleri farklı cins köpekler için en fazla tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bitki ve hayvan desenli olanlar, kemerli ve tokalı modeller, tüllü detaylı elbiseler, tek renkli ya da renk kombinasyonlu köpek kıyafetleri, kamuflaj tasarımlılar, yazı detaylı olanlar, kemik baskılı modeller, yılbaşı temalılar, leopar motifli seriler ve yakalı gömlekler de dahil onlarca seçenek sizleri bekliyor. Desenli ve baskılı olanların yanı sıra özel kalıplı serileri de edinmeniz mümkündür. Dinozor biçimli köpek kıyafetlerinden kelebek kanadı aksesuarı olanlara değin hoşunuza gidenler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Yeleli, yakalı, tüllü köpek tulumlarının yanı sıra köpek tokaları, köpek fularları ve papyonlar da rağbet görenler arasında yer alıyor. Bunların desenleri sertlikleri, bağlantı detayları, desileri, uzunlukları ve esneklikleri farklılaştığından hem köpeğin rahat edeceği hem de seveceğiniz modeli bulmanız kolaylaşıyor. Toka ve papyon gibi aksesuarlar tekli satılabildiği gibi paket içerisinde çoklu da satışa sunulabiliyor. Köpek tulumları ve giyim aksesuarlarının farklı cins, boyut ve ırklara uygun olanları üretildiğinden tam olarak aradığınızı bulmanız mümkün oluyor.

Koruma Sağlayan Köpek Kıyafetleri

Köpekleri soğuk havalardan, haşerelerden koruyan kıyafetler bulunması hem sağlık hem de rahatlık açısından önemli oluyor. Örneğin LED kemerli köpek elbisesi gece gezdirmelerinde daha nitelikli bir görüş açısı sunduğundan size daha iyi bir kontrol olanağı tanıyor. Farklı ırklara ve köpeklerin karakterlerine uygun tasmalar da kontrol ve komuta açısından fayda sağlıyor. Kendi kürklerinin sağladığı sıcaklığın yeterli gelmediği soğuk havalarda ya da ıslanmaktan hoşlanmayan köpekler için vücut koruyucu köpek elbiseleri devreye giriyor. Köpeklerin ihtiyaçlarına uygun kıyafetlerle evcil hayvanlara çok daha güvenli ve korunaklı bir alan yaratabilirsiniz.

Sağlık ve Hijyen İçin Tercih Edilen Modeller

  • Sıcak iklime yatkın ya da aşina olan köpekler için sıcak tutan, su geçirmeyen köpek kıyafetleri son derece işlevsel oluyor. Genellikle tulum biçiminde olan bu kıyafetler çeşitli sebeplerle tüyleri tıraşlanmak durumunda kalınmış olan köpekler için de oldukça fazla tercih ediliyor.
  • Regl iç çamaşırları hijyen anlamında önem arz ediyor. Esnek, yıkanabilen ve yüzde yüz pamuklu kumaştan imal edilen modeller içerisinde rahat hareket ediliyor, hareket özgürlüğü ise konforu doğrudan artırıyor. Pet koyma bölgesi olan köpek iç çamaşırlarının beden ölçüleri değiştiğinden uygun olanı seçmek gerekiyor. Beden ipi bulunan modeller kilo alıp verme durumlarında iç çamaşırı ayarlamanızı sağlıyor.
  • Anksiyete giderici köpek elbiseleri dış mekâna çıkma travması olan köpekler için avantajlı olduğu gibi iç mekanda kalma sorunu olanlar için de işe yarıyor. Köpeklerin sakinleşmesine yardımcı olan bu ürünler veteriner kliniğine giderken, sokağa ya da parka, bahçeye çıkarırken kullanılabildiği gibi evde gök gürültüsü, şimşek, havai fişek korkularında da kurtarıcınız oluyor.
  • Köpek uyku setleri rahat ve deliksiz uyku için tercih ediliyor. İçerisinde pijama ve yastık takımı bulunan bu setlerin terletmeyen, ince kumaştan imal edilenleri tüy dökülmesini azaltmada da iyi sonuçlar verebiliyor.
  • Haşere kovucu köpek kıyafetleri pire, karınca, sivrisinek ve karasinekleri uzak tutmaya yarıyor. Ekti süreleri değişkenlik gösterdiğinden satın alımda kaç yıkamaya kadar etkisini sürdürdüğüne bakmak önemli oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek T-Shirt Modelleri ve Fiyatları

1049 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1049 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/24001001/24001670