Yenebilir pres kemikler, köpekler için özel olarak üretilen hem eğlenceli hem de keyifli besin maddeleri arasında yer alıyor. Bileşiminde yüksek miktarlarda protein bulunduran pres kemik, köpekleri oyalarken keyifli vakit geçirmelerini ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerini de destekliyor. Diş ve ağız bakımını içgüdüsel olarak kemirme alışkanlıklarıyla yapan köpekler, yenebilir pres kemikler sayesinde ağızlarındaki gıda artıklarını da temizlemiş oluyor. Eğitim yardımcısı olarak da kullanabileceğiniz bir ürün olan pres kemikler, tartar ve diş plaklarını önlerken köpeğinizin ağız bakımını da kusursuz bir şekilde yapıyor.

Pres kemikler, özel işlemlerden geçirilen derinin, basınç ve yüksek ısı yardımıyla sıkıştırılması suretiyle elde ediliyor. Burgu kemik ve düğümlü kemik gibi farklı şekillerde üretilen köpek çiğneme kemikleri, ağız sağlığı için oldukça büyük bir önem taşıyor.

Köpekleri etkili bir şekilde eğitmek amacıyla kullanılabilecek pek çok farklı yöntem bulunuyor. Olumlu davranışları pekiştirme metotları arasında sayılabilecek ödüllendirme, köpekler için motive edici bir nitelik taşıyor. Ödüllendirme yöntemlerinden birisi olan ödül kemikleri, nefis bir öğün ve mutlu edici bir armağan olarak hem köpeklerin öğrenme hevesini artırıyor hem de onların sahipleriyle olan bağlarını güçlendiriyor.

Henüz yavru olan köpekler için diş değiştirme dönemi, biraz sancılı olabiliyor. Kaşınan diş etlerinin yarattığı rahatsızlığı ortadan kaldırmak içinse yine pres kemikler devreye giriyor. Böylece yavru köpeklerin ev ya da bahçedeki materyalleri kemirmeleri önlenmiş olurken, aynı zamanda onlara diş etlerini rahatlıkla kaşıyabilecekleri faydalı bir alternatif sunmak da mümkün hâle geliyor.

Evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştıran pres kemikler, uzun bir süre boyunca kemirilebilmeleri sayesinde köpekler için mükemmel birer meşgale oluyor. Bu sayede, evde yalnız kaldıkları zamanlarda canları sıkılmadığı için tek başlarına son derece keyifli vakit geçirmeleri bir hayli kolaylaşıyor. Evde ya da köpeğinizi gezdirirken tercih edebileceğiniz pres kemikler, her ortamda eğlenceli aktivitelere öncülük ediyor.

Köpekleri oyalamak için ideal bir besin olan pres kemikler, onların sağlıklı gelişimi için de akılcı bir ödül yerine geçiyor. Her yaş ve cins köpeğin gereksinim duyduğu çiğneme ihtiyacı, kemirme kemikleri ile en doğru şekilde desteklenebiliyor. Pres kemikler, evinizdeki objelerin korunmasında da önemli bir rol oynuyor. Mobilyalar, sandalyeler ve koltuk ve masa ayakları gibi ahşap yüzeyler, çoğu zaman köpeklerin kemirme dürtüsünden kaynaklı olarak yıpranabiliyor. Kemirme içgüdülerinin üstesinden pres kemik vasıtasıyla gelen köpekler, bu tip girişimlerde bulunma ihtiyacı duymuyor.

Çiğneme alışkanlığının diş etleri üzerinde yarattığı baskı, köpeklerin diş gelişimi için vazgeçilmez bir önem taşıyor. Yüzde 100 doğal hayvan derisi kullanılarak geliştirilen köpek kemikleri, farklı formlarda sunuluyor. Mekanik etkileri sayesinde diş ve diş eti oluşumu için sağlıklı bir zemin yaratan pres kemikler, ağızdaki oluşan kötü kokuları da ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Köpeklerin boyuna paralel olarak seçilmesi tavsiye edilen kemikler, onlar için hem leziz bir atıştırmalık hem de mükemmel bir ödül yerine geçiyor.

Sevimli dostlarınız köpekler için muhteşem ve eşsiz bir ödül olan pres kemikler; biftekli, et aromalı, naneli, vanilyalı, patatesli, kakaolu, sütlü ve renkli görünümlü çeşit çeşit alternatifi içinde barındırıyor. Farklı tat ve aromaları ile köpeğinize hoş sürprizler yapabilmenizi sağlayan kemirme kemikleri; 5'li, 10'lu ve 25'li gibi paket seçenekleriyle son derece pratik ve ekonomik bir kullanım vadediyor.

Kategoride Dr. Sacchi, Lion ve Garden Mix gibi kaliteli ve seçkin markaların birbirinden farklı yenebilir pres kemik çeşitleri bir arada bulunuyor. Köpeğiniz için uygun boyut ve şekillere sahip köpek kemiklerini inceleyerek en ideal ürüne kolayca karar verebilirsiniz.

Yenebilir Pres Kemikler

136 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Flip
  2. Dibo
  3. Garden Mix
  4. Gimdog
  5. Lion
  6. Dr. Sacchi
  7. Warf
  8. Petimore
  9. Pro Line
  10. Rotipet
  11. Bonnie
  12. Mio
  13. 8in1
  14. Bobo
  15. Buffer
  16. Eastland
  17. Naturerk
  18. Savic
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/24004115/60006967
BAŞA DÖN