Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Zhiyun
Zhiyun Smooth-4 Siyah

Zhiyun Smooth-4 Siyah

Zhiyun
1.789,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.999,00 TL
DSACategoryId/2147483606/60000190/86399
Zhiyun Smooth-4 Siyah


Günümüzde artan internet kullanımı sonucu kullanıcılar fotoğraf ve video çekimlerine daha çok önem veriyor. Farklı konularda çekilen görseller, video kayıtları ya da canlı yayınlar, kullanıcıların en çok faydalandıkları içerikler arasında yer alıyor. Pek çok kişi bu kayıtlar sırasında cep telefonunu kullanıyor. Ancak titreme, kayma ya da diğer sarsıntılar, kaydedilen bu görsellerin kalitesini etkilediği için gimbal gibi aksesuarlar profesyonel çekim yapmak isteyenlerin favorilerinden biri olarak biliniyor. Siz de görsellerinizi mükemmel netlikte kaydetmek isterseniz, son dönemin fiyat performans ürünü sayılan Zhiyun Smooth-4 Siyah ile akıllı telefonunuzu profesyonel bir film yapım makinesine dönüştürebilirsiniz.

Üstün Zhiyun Smooth-4 Yetenekleriyle Tanışın

Zhiyun Smooth-4 gövdesi üzerinde yer alan kontrol tuşları, en zor kamera hareketlerinin dahi kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlıyor. Focus ve zoom halkası yanı sıra sinema çekimleri için kullanılan farklı kamera efektleri, hem farklı açılardan hem de çeşitli görüntü filtreleri ile görüntü kaydedilmesini sağlıyor. Öte yandan kaydedilen nesneler için netlik değiştirme ve yakınlaştırma seçeneği, benzersiz bir çalışma deneyimi sunuyor. Gövde üzerinde yer alan FN tuşuna basıldığında, elde tutulan çark odak değiştirme yaparak nesneleri uzaklaştırıp yakınlaştırabiliyor. Böylece aynı kare içerisinde çoklu nesneler olsa da odak noktası değiştirilebildiği için yüksek hassasiyetli ve gerçek zamanlı görüntüler kaydedilebiliyor.

Zhiyun Smoot-4 ile hızlı hareket eden nesneler bile mükemmel kalitede kaydedilebiliyor. Hızla koşan bir çita ya da son model bir spor otomobili kaydederken, Zhiyun üzerindeki PhoneGo modu tercih ediliyor. Böylece her bir hareketin son derece hassas ve geciktirmesiz kaydedilmesini sağlayan bu mod sayesinde tüm hızlı çekimlerinizde mükemmel sahne geçişleri elde edebilirsiniz. Ayrıca obje ve insan yüzlerini takip eden özelliği sayesinde odak noktanızdaki kişiyi veya nesneyi seçebilir, aynı esnada diğer çekim ayarlarına ağırlık verebilirsiniz.

Gelişmiş Çekim Teknikleri Bir Arada

Zhiyun Smooth-4'te pek çok gelişmiş çekim tekniği yanı sıra "hareketli" ve "motion" olmak üzere timelapse gibi özellikler de yer alıyor. Zaman akışını âdeta bir sanat eseri gibi kaydetmeye imkân tanıyan bu teknikler sayesinde derinlemesine bir optimizasyon sunuluyor. Çekim sırasında gözden kaçabilen pek çok özellik, geniş perspektif içerisinde tüm ayrıntıları ile görülebiliyor. Böylece rüzgarda dans eden çiçekler, hareketli insan kalabalığı, beyaz bulutlar ya da akış halindeki bir akarsunun tüm hareketleri istenilen şekilde özelleştirilebiliyor. Akıllı telefonunuzda dilediğiniz gibi bir zaman akışı oluşturmak tamamen sizin hayal gücünüze kalıyor.

Zhiyun Smooth-4'ün tasarımında kullanılan yüksek kaliteli malzemeler hem çok güçlü hem de hafif olmasını sağlıyor. Gövde üzerine eklenen dokulu bölgeler, daha duyarlı tutuş imkânı sunuyor. Ayrıca yata kullanım yanı sıra dikey kullanım da sağlayan üst kısımda clip-up tasarımı yer alıyor. Bu özellik aynı zamanda başlangıç modu ile bekleme modu arasında da kolay seçim sağlıyor. Benzer şekilde kontrol paneli üzerinde yer alan kaydırmalı buton ve arka kısmındaki özel bir düğme ile farklı modlar arasında geçiş olanağı da sunuluyor.

Kesintisiz Kullanım Sayesinde Sınırsız Çekim Keyfi

Zhiyun Smooth-4'te yer alan motor gücünü zamanla geliştiren firma, 62 - 80 mm arasındaki tüm akıllı telefonlar ile uyumlu hale getirmeyi başardı. Üstelik sadece akıllı cihazlar değil, onlarla birlikte kamera lensi, LED ışık gibi pek çok farklı aksesuarı kullanabilme özelliği kullanılabiliyor. Tüm bu özelliklerin kesintisiz kullanımı için 4 farklı yüksek kapasiteli batarya kullanılan gimbal, 12 saate kadar kesintisiz çalışabiliyor. Batarya gösterim özelliği de bulunan gövdede pil oranının ne kadar olduğunu görebilir, taşınabilir güç kaynağı ya da USB portu üzerinden dilediğiniz zaman iki yönlü şarj edebilirsiniz.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000CE8BQ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön