Akıllı Oyuncaklar

Eşsiz teknolojileri, eğlenceli bir kullanım ile buluşturan akıllı oyuncaklar, hem sizin hem de sevdikleriniz için benzersiz bir deneyimi amaçlar. Teknoloji severlerin vazgeçilmezlerinden olan modelleri, akıllı telefon ya da tabletiniz ile kontrol edebilir, sınırsız hareket imkanını özgürce yaşayabilirsiniz. Hafif malzemeler bir araya getirilerek, her türlü çarpışmaya dayanıklı hale getirilen akıllı araba, robotik top ya da akıllı robot silindir gibi ürünleri inceleyebileceğiniz kategoride, dilerseniz kendiniz dilerseniz sevdikleriniz için birbirinden farklı ürünleri bulabilir, zevkinize ve hayal gücünüze en uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Akıllı Oyuncak Fiyatları

Adrenalinin tavan yaptığı ve hız için tasarlanan silindir akıllı robot, sürat rekorları kırarak, rakiplerinizi her zaman geride bırakmanızı sağlar. Uygulama desteği ile birlikte gelen silindir robot oyuncak sayesinde, ani dönüşler ya da driftler yapabilir, hızın keyfini sürebilirsiniz. Entegre oyun deneyimini ve benzersiz tasarımları bir araya getiren modeller sayesinde, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilir, ev, sokak, cadde ya da park alanlarında dahi keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Eşsiz bir tasarıma ve güçlü bir yol tutuşuna sahip modeller sayesinde, 30 metrelik alan içerisinde dilediğiniz gibi cihazınızı kullanabilirsiniz. Her iki yanında bulunan güçlü silindirler sayesinde hem keskin dönüşleri hem de hızlanmayı çok daha interaktif bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan ürün, Bluetooth LE teknolojisi ile hızlı ve eş zamanlı tepki verebilme özelliklerine sahiptir. Cihazınıza vereceğiniz komut ile birlikte dilerseniz 360 derecelik bir dönüş yaptırabilir dilerseniz önünüze çıkan yabancı maddeleri hızlı bir şekilde egale edebilirsiniz.

Yenilikçi bir yaklaşımla, sınırsız hareket özgürlüğünü ellerinizin arasında tutmanızı sağlayan robotik oyun topu modelleri, yepyeni ve daha önce deneyimlenmemiş bir oyun dünyasının kapılarını açmanızı sağlar. Gerçekçiliği arttırmak amacıyla düzenlenmiş video oyun alanı desteği ile birlikte gelen robotik top modelleri, çoklu oyuncu modları ile de aile boyu eğlence sunar. Mobil cihazınız ile kolaylıkla kontrol edilebilen akıllı top oyuncağı ile evinizde, işyerinizde ya da dilediğiniz her yerde sınırsız eğlence yaşabilir, kutu içerisinde çıkan atlama rampaları sayesinde kendi oyun parkurunuzu dahi kurabilirsiniz. Herkesin bu deneyimi yaşamasını amaçlayan kategori sayesinde, en cazip akıllı oyuncak fiyatları ve modellerini bir arada inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Akıllı Oyuncaklar Nelerdir?

Gerek mühendislik gerekse bilim alanındaki gelişmeleri, farklı hobi ve multimedya araçları ile birleştiren akıllı oyuncaklar, mobil cihazlar ya da kumanda ile kontrol edilebilen hobi ürünleridir. İçerisine daha önceden yerleştirilmiş elektronik mekanizmalara sahip ürünler, belirli komutlar ile hareket ettirebildiğiniz, düzen içerisinde hareket eden ve aynı zamanda kendi yapay zekalarına sahip olan ürünlerdir. Akıllı robot, silindir top ya da uçan modeller gibi çeşitlilik gösteren bu ürünler, aynı zamanda popüler kültür öğeleri ile de zenginleştirilmiştir.

Teknoloji tutkunları için olduğu kadar, çocukların ve yetişkinlerin de sevdiği bir hobi haline gelen akıllı oyuncaklar sayesinde, daha önce deneyimlemediğiniz kadar eğlenceli ve interaktif bir oyun deneyimi yaşayabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Her geçen gün gelişerek, sayıları giderek artan yeni nesil akıllı oyuncaklar, aynı zamanda çocukların gelişiminde de etkin bir yardımcı olmayı amaçlar. Yön ve hareket duygularını geliştirmenin yanı sıra, etkin bir mekanik bilgisini kullanmaya teşvik eden smart oyuncaklar, çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunur.

Özellikle uzak menzilli ya da uçan modeller ile birleştirildiğinde eşsiz kareler ve görüntüler elde etmenizi sağlayan akıllı oyuncak modelleri, benzersiz bir multimedya kütüphanesi oluşturmanızı sağlar. Bulunduğunuz ortam her neresi olursa olsun, hobinizi bir üst seviyeye taşıyarak, sıra dışı fotoğraflar çekebilir, daha önce görülmemiş açılardan manzaranın keyfini sürebilirsiniz.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Akıllı Oyuncaklar

50 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sphero Akıllı Oyuncaklar
  2. Ubtech Akıllı Oyuncaklar
  3. Marvel Akıllı Oyuncaklar
  4. Anki Toys Akıllı Oyuncaklar
  5. Hasbro Akıllı Oyuncaklar
  6. Akınrobotics Akıllı Oyuncaklar
  7. Atlas Akıllı Oyuncaklar
  8. Avengers Akıllı Oyuncaklar
  9. Evo Akıllı Oyuncaklar
  10. Gt Wonder Akıllı Oyuncaklar
  11. Hi-Tech Akıllı Oyuncaklar
  12. Hobimtek Akıllı Oyuncaklar
  13. Littlebits Akıllı Oyuncaklar
  14. Mabot Akıllı Oyuncaklar
  15. MakeBlock Akıllı Oyuncaklar
  16. Modular Robotics Akıllı Oyuncaklar
  17. Owi Akıllı Oyuncaklar
  18. Rising Toys Akıllı Oyuncaklar
  19. Roybi Akıllı Oyuncaklar
  20. Star Wars Akıllı Oyuncaklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60003054/2147483605/14001244/60005067
Başa dön