Altın Takı Seti

Her zaman daha zarif ve gösterişli olmayı isteyen bayanların vazgeçemedikleri bir aksesuar olan mücevherler hanımların şıklıklarının tamamlayıcısı olarak biliniyor. Özellikle taşlı takım özel gün ve gecelerde en çekici ve en gösterişli olmanızı sağlarken aynı zamanda size kattığı zarafet ile unutmaz bir gece yaşamanızı sağlıyor. 

Düğün Takı Seti

Düğün takı setleri; beyaz, pembe ya da sarı altın, pırlanta, elmas, zümrüt, yakut ve safir gibi materyallerden üretilen değerli ürünlerden oluşuyor. Nişan, düğün, kına, doğum günü, evlililik yıldönümü ve benzeri zamanlarda hediye edilen bu setler, kadınların özel gün ve gecelerde kullanabilmesi amacıyla tasarlanıyor. Kolye, küpe, yüzük, bilezik gibi aksesuarların tamamın ya da bir kısmının yer aldığı setler, düğünlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri olarak öne çıkıyor. 

Düğün Takı Setleri Gösterişli Modelleriyle 

Düğün takı setleri genellikle evlilik törenleri esnasında geline takılan hediye olarak biliniyor. Geleneklerde önemli bir yere sahip olan bu setler aynı zamanda yeni evlenen çiftler için güzel bir jest oluyor. En sık tercih edilen setler kolye ve küpeden oluşuyor. Bu ikiliye bileklik ve yüzük de eklenebiliyor. Gelinlikle kullanılan setler çoğunlukla beyaz altın, elmas, pırlanta, zirkon taşlı ve incili modeller arasından seçiliyor. Safir, yakut ve zümrüt gibi taşları tercih eden gelinler de bulunuyor. Pırlanta ya da zirkon taşlı bu setler gelinliklerle çok yakışıyor. Setler nişan esnasında da takılabilen mücevheratlar arasında yer alıyor. Altın takı setleri tasarımlarına, taş boyutlarına ve renklerine göre sayısız çeşide ayrılıyor. Hasır set modelleri de değerli bir armağan olarak geçmişten bugüne halen kullanılan ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 

Pırlanta Setlerde Çeşitlilik Oldukça Fazla 

Pırlantalı setler, özellikle genç kızlar arasında popülaritesiyle dikkat çekiyor. Su yolu modeller, damla şeklinde ürünler, oval tasarımlar, prenses kesimler, baget ürünler en çok beğenilen seçenekler arasında bulunuyor. Safir-pırlanta, yakut -pırlanta, zümrüt -pırlanta, inci-pırlanta kombinasyonları da oldukça revaçta olan alternatifler arasında sayılıyor. Genellikle düğünde takılan bu modeller, davet gibi özel etkinliklerde de tercih ediliyor. Bu setler gösterişli tasarımlarıyla gelinlerin severek taşıdığı modellerden oluşuyor. Kolye, küpe, bileklik ve yüzükten oluşan takı setlerinin yanı sıra sadece kolye, küpe olarak 2'li; kolye, küpe, yüzük ya da kolye, küpe, bileklik olarak 3'lü setler halinde tercih edebileceğiniz birçok kombin de markalar tarafından sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi zamanlarda farklı alternatiflerle tercih edilebilen takımlar, şık bir hediye seti oluşturuyor. 

Temalı Ürünlerde Farklı ve Zarif Modeller

Düğün takı setlerinde klasik ürünlerin yanı sıra temalı takılara da yer veriliyor. Kuş, kelebek, kar tanesi, nar, anahtar ve benzeri çok sayıda sembol, işaret, hayvan, çiçek ve benzeri temalar, takılarla adeta dile geliyor. Sarı, beyaz altın, roze, yeşil altın gibi renklerde, değişik taşlar ve formlar kullanılarak yaratılan setler oldukça şık ve ilgi çekici görünüyor. Altın takı setleri düğünlerin yanı sıra diğer zamanlarda da kadınlara verilebilecek güzel ve kaliteli bir hediye seçeneği oluyor. Doğum günü, sevgililer günü, anne olma hediyesi ve benzeri çok sayıda özel gün kutlaması kadınlara mücevher olarak takdim ediliyor. Setlerin çok sade modelleri olduğu gibi oldukça gösterişli alternatifleri de markaların ürün seçkilerinde bulunuyor. Sallantılı modeller, büyük taşlı kolyeler ve benzeri tasarımların yanı sıra daha küçük ürünler de markaların koleksiyonları arasındaki yerini alıyor. 

Düğün Takı Seti Fiyatları

Düğün takı setlerinin fiyatları materyal özelliklerine, taşlı olup olmamalarına, varsa taş kalitesine, tasarıma ve daha birçok parametreye bağlı oalrak olarak değişiklik gösteriyor. Altın borsasındaki değişimler de fiyatlar üzerinde oldukça etkili oluyor. Markaların dönemsel bazla ya da ürün bazında ortaya koyduğu indirimler, takıseverlere büyük avantaj sağlıyor. Siz de beğendiğiniz takı setleri için Hepsiburada.com adresini ziyaret ederek, kendiniz ya da sevdikleriniz için güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altın Takı Seti Modelleri

1538 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1538 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032936/16032968