Takı Seti

Kıyafetlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aksesuarlar, her zaman yoğun ilgi görür. Binlerce farklı çeşitte geliştirilen aksesuarlar farklı kombinlerle, farklı alanlarda ve etkinliklerde kullanılır. Kıyafetlerle uyum içerisinde oldukları için birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Tek parça halinde geliştirilebildiği gibi takı seti modelleri de ilgililerinin beğenisine sunulur. Takı set modelleri birbiriyle uyumlu parçalardan oluşur. Böylece kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlar. Farklı renklerde geliştirilen setler, kişilerin beğenilerine ve isteklerine göre çeşitlilik gösterir. Farklı renkteki ürünlerden genellikle gri ve altın rengindeki ürünler tercih edilir. Altın takı seti çeşitlerine olan yönelim üst düzeydedir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım ömrü bulunan altın modeller düğün takı seti olarak hediye amaçlı da tercih edilir. Özenle tasarlanan 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar takı seti kişilerin beğenisine ve ilgisine sunulur. Altın modellerin yanı sıra gümüş takı seti çeşitlerine olan ilgi de oldukça çoktur. Gri renkteki ürünler zarif ve şık bir görünüm sağlar. Ayrıca açık renge sahip olmasından dolayı farklı renkteki kıyafetlerle bir arada kullanım imkanına sahiptir. Genellikle nişan takı seti olarak kullanılır. Zarif ve şık bir yapıya sahip olmasından dolayı takı seti gümüş seçenekleri hem günlük olarak hem de özel davetler için tercih edilir. Tüm bunların yanı sıra erkek müşterini de unutmayan markalar erkek takı seti çeşitlerine ev sahipliği yapar. Set içerisinde genellikle kol saatleri ve bileklik seçenekleri yer alır.

Her Zamana Uygun Takı Seti Seçenekleri

Geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefleyen aksesuar markaları farklı tarzlara uygun binlerce ürün geliştirir. Bu sayede geliştirilen ürünler hem günlük olarak hem de özel gün ve davetlerde kullanım için uygundur. Farklı kıyafetlerle bir arada kullanım imkanına sahip olan ürünler, birçok kişinin dikkatini üzerinde toplar. Özellikle özel günler için tercih edilen pırlanta takı seti çeşitlerinin şık elbiselerde ve abiye takımlarında bir arada kullanımı oldukça yaygındır. Sade ve şık tasarımı ile öne çıkan inci takı seti çeşitleri her dönem ilgi gören parçalar içerisinde yer alır. Özellikle kolye ve küpe çeşitlerinde yer alan inci detaylar hem günlük kullanım için hem de özel günlerde kullanım için uygun bir forma sahiptir. İncinin sahip olduğu beyaz renk, farklı renklerdeki elbiselerle bir arada kullanım için avantajlı bir yapıya sahiptir. Üçlü takı seti olarak da satılan inci modeller set içerisinde kolye, küpe ve bileklik bulunur. Birbiriyle uyumlu parçalardan oluşan set kullanıcılarına kolaylık sağlar. Günlük takı seti olarak kullanılan bir diğer model ise çelik aksesuarlardır. Çelik takı seti farklı renk seçeneklerine sahiptir. Altın, gümüş ve açık pembe tonlarıyla ilgileri üzerine çeker. Ayrıca dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Alışılmış bu modellerin yanı sıra yeni bir tarz arayanlar için ise örgü takı seti modelleri mevcuttur. Altın kaplama takı seti içerisinde yer alan bu modeller, hareketli bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda geliştirilen çeyrekli takı seti çeşitleri özel günlerde sıklıkla kullanılır.

Her Tarza Uygun Takı Seti Modelleri

Günlük olarak sıklıkla kullanılan aksesuarlar içerisinde takı çeşitleri başrolde yer alır. Fazla sayıda kişiye hitap etmesinden dolayı kadın takı seti alanı son derece hızlı bir şekilde gelişir. Bayan takı seti kategorisi bünyesi içerisinde yer alan binlerce farklı şık tasarımla geniş bir kitleye ulaşır. Günlük kullanımda tercih edilen ve spor kombinlerle bir arada kullanılmasından dolayı dikkatleri üzerinde toplayan taşlı takı seti çeşitlerine olan yönelim gün geçtikçe yükselir. Özellikle doğal taş takı seti modelleri renkli tasarımlarından dolayı kolaylıkla fark edilir. Tüm bunların yanı sıra kadın müşterilerine hitap ettiği gibi çocuklara uygun takı seti modelleri de ilgililerinin beğenisine sunulur. Çocuk takı seti modelleri genellikle renkli ve hareketli tasarımlar içerir. Bu kapsamda özellikle takı boncuk seti çocukların dikkatini kolaylıkla üzerine çeker. Ayrıca el yapımı olan ve pratik bir şekilde tasarlanabilen lastik takı seti de çocuklara yönelik geliştirilir. Çocukların ilgisini çeken renkli yapıdaki lastik takılar sayesinde kullanıcılar kendi tarzlarına uygun bileklik modelleri oluşturur. Lastiklerin esnekliği sayesinde 3lü takı seti oluşturma imkanı sunulur. Takı yapım seti içerisinde yer alan özel aparatlar sayesinde kolye, bileklik ve halhal modelleri tasarlanır. Bunun yanı sıra yetişkinlerin takı tasarımı yapmaları ve mevcut takıları düzenlemeleri için takı pense seti bulunur. Böylelikle boyutu uygun olmayan takılar kolaylıkla düzenlenir. Takı tasarım seti halinde satılan pense, boncuk, ip ve klips sayesinde kullanıcılar kendilerine özgü takı geliştirme imkanına da sahiptir. Bu sayede kullanıcılar hem abiye takı seti hem de günlük kullanıma uygun setler tasarlar.

Takı Seti Fiyatları

Birçok kişi kendisi için olduğu kadar çevresine hediye olarak da takı tercihinde bulunur. Bu duruma paralel olarak gelin takı seti öne çıkar. Set içerisinde çeşitli altın ürünlerin yanı sıra farklı malzeme kullanımıyla oluşan ürünler de yer alır. Özel günlerde yaygın olarak kullanılan su yolu takı seti bu çeşitlerdendir. Ayrıca birçok kişi tarafından hasır takı seti de tercih edilir. Yüzük almak isteyen kişiler tarafından ise yüzüğün ön planda olduğu baget takı seti seçenekleri ön plana çıkar. Bunların yanı sıra özellikle nişan ve evlilik döneminde elmas takı seti çeşitlerine olan ilgi artar. Renkli yapısı sayesinde ise zümrüt yeşili takı seti seçeneklerine olan yönelim gün geçtikçe yükselir. Renkli yapısıyla dikkat çeken bir diğer ürün çeşidi ise yakut takı seti seçenekleridir. Kırmızı rengin hakim olduğu set, özel günlerde sıklıkla kullanılır. Hem özel günlerde hem de günlük olarak kullanmak isteyenler için ise safir takı seti modelleri geliştirilir. Geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefleyen takı seti fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Takı set fiyatları ürünün yapısına ve set içeriğine göre çeşitlilik gösterir. Hepsiburada sayesinde farklı fiyatlardaki ürünlere ulaşabilir ayrıca markaların kampanya dönemlerinden faydalanarak takı seti ucuz olarak alınabilir.

Takı Setleri Kimlere Uygundur?

Geniş bir model çeşitliliğine sahip olan takı seti modelleri farklı giyim ürünlerine uygun biçimde geliştirilir. Ayrıca kullanıcıların çeşitli giyim tarzlarına ve beğenilerine hitap edecek şekilde geliştirilen takı setleri geniş bir kitleye ulaşmayı hedefler. Bu kapsamda özenle geliştirilen takı setleri, öncelikle kadın müşterilerine hitap eder. Markaların bünyesi içerisinde yer alan farklı aksesuar seçenekleri ise kadın müşterilerinin yanı sıra erkek ve çocuk ilgililerine yönelik ürün çeşitlerine ev sahipliği yapar.

Takı Seti Kullanım Alanı Nedir?

Binlerce farklı takı seçeneğine ev sahipliği yapan markalar, müşterilerinin beklentisi ve isteği doğrultusunda ürünlerini çeşitlendirir. Bu duruma paralel olarak, tasarlanan takı setlerinin kullanım alanları genişler. Müşterilerinin beklentisi doğrultusunda geliştirilen takı setleri, hem özel gün ve davetler için hem de günlük hayatta kullanmak için uygun forma sahiptir. Bu sayede kullanıcılar, beklentilerine uygun olan seçeneğe kolaylıkla ulaşabilir.

Takı Seti Tasarımı Nasıl Yapılır?

Farklı malzemelerin bir arada kullanılmasıyla tasarlanan takı tasarım setleri farklı modellerin ortaya çıkmasına imkan tanır. Bu kapsamda doğal taşların ve boncukların kullanılmasıyla oluşturulan takıların yapımına yönelim son derece fazladır. Takılar, klips, ip, ürüne uygun taşlar ve pense yardımıyla kolaylıkla elde edilirler. Ayrıca çocuklara yönelik geliştirilen takı yapım setlerinde ise lastik ve özel aparat yer alır. Bu sayede kısa süre içerisinde bileklik, kolye ve halhal yapma imkanı sunulur.

Takı Setlerinde Hangi Seçenekler Mevcuttur?

Farklı modellerde tasarlanan takı setleri geniş bir çeşitliliğe ev sahipliği yapar. Yaygın olarak tercih edilen ürünler içerisinde, altın ve altın kaplama ürünler, gümüş takı seçenekleri, doğal taşlardan elde edilen ürünler, değerli taşların kullanılmasıyla oluşturulan ürünler yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takı Seti

10.000+ ürün listeleniyor
Altın / Takı / Mücevher
Altın / Takı / Mücevher
Takı & Mücevher
Takı & Mücevher
Kadın
Kadın
Takı Seti
Takı Seti
Altın Takı Seti
Altın Takı Seti
Pırlanta Takı Seti
Pırlanta Takı Seti
İnci Takı Seti
İnci Takı Seti
Gümüş Takı Seti
Gümüş Takı Seti
Bijuteri Takı Seti
Bijuteri Takı Seti
Zirkon Takı Seti
Zirkon Takı Seti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032936